Vefk CİN MEKTUBU

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Aşağıdaki mektubu Peygamber Efendimiz (s.a.v.), şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır. Böyle bir belaya maruz kalanlar, bu mektubu yazdırıp yastığının altına koymalıdırlar. İnşaallah şifa ve deva Allah-ü Teala´dandır.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ

هَذَا كِتاَبٌ مِنْ مُحَمَّدٍ رَسُولِ اللهِ رَبِّ العَالَمِينَ إلَى مَنْ طَرَقَ الدَّارَ مِنَ الْعُمَّارِ وَالزُّوَّارِ وَالسَّائِحِينَ إلاَّ طَارِقاً يَطْرُقُ بِخَيْرٍ ياَ اللهُ. أَمَّا بَعْدُ فَإنَّ لَناَ وَلَكُمْ فِي الْحَقِّ سِعَةً فَإنْ تَكُ عَاشِقاً مُولِعاً أوْ فَاجِراً مُقْتَحِماً أَوْ رَاعِياً مُبْطِلاً فَهَذاَ كِتاَبُ اللهِ تَعَالىَ يَنْطِقُ عَلَيْنَا وَعَلَيْكُمْ بِالْحَقِّ إنَّا كُنَّا نَسْتَنْسِخُ مَا كُنْتُمْ تَعْمَلوُنَ وَرُسُلُنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ اُتْرُكُوا صَاحِبَ كِتَابِي هَذاَ وَانْطَلِقوُا إلىَ عَبَدَةِ اْلأصْنَامِ وَاْلأوْثاَنِ وَإلىَ مَنْ تَزْعُمُ أَنَّ مَعَ اللهِ إلَـهاً آخَرَ لاَ إلَـهَ إلاَّ هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إلاَّ وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإلَيْهِ تُرْجَعُونَ، حم لا يُنْصَرُونَ، حمعسق تُغْلَبُونَ حم وَالْكِتَابِ الْمُبِينِ تُفْرَقُ أعْدَاءُ اللهِ وَبَلَغَتْ حُجَّةُ اللهِ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قَوَّةَ إلاَّ بِاللهِ فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ
Yazdığım zaman el yazımızla paylaşımını yapalım inşallah

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam bir yerde yastığınızın altına koyun yazılı başka bir yerde de şöyle okudum sahabeler den biri yazmış sürekli cinler can çakişiyorlarmış ,kaldırmasını istemişler peygamberimizde tamam kaldır demiş..Çok paylaşılan bir mektup bu acaba dedim bir an...

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Günay hocam el yazınızı da bekliyoruz inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.

slvt

Normal Üye
Kitaplardan aynısı gibi çıkardım fotokobi haline dönüştürdüm kendime ait sır dolu bir metodla harfi harfine ayetleri yazabiliyorum. Çok şükür bunu yapmak benim için pek kolaydır.

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Kitaplardan aynısı gibi çıkardım fotokobi haline dönüştürdüm kendime ait sır dolu bir metodla harfi harfine ayetleri yazabiliyorum. Çok şükür bunu yapmak benim için pek kolaydır.
Bizde öğrensekte yapsak..dua etsek sana.

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
Bilgisayardan yazıyı büyütmek isterseniz kopyala yapıştır yaptığınızda normal şartlarda yazıları soldan sağa çeviriyor ters yazılıyor!
bunun için "Denetim masası/bölgesel ayarlar/klavye" den arapça klavyeyi seçiniz.

Yada print screen tuşu ile ekranın resmini alıp paint programıyla en boy ayarlayın.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.