sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

  AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 • DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

  ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

 • DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
 • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

  DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.
J
Reaction score
27

Katılım
Son görülme

Profil mesajları Gönderiler Hakkında

 • Sitede hemen yazı yazınca gidip gitmediğini göremiyoruz.Sürekli bağlantı kopukluğu yaşıyorum..
  Sizi forumda daha sık ve daha aktif görmek isteriz.Lütfen okuyup istifade ettiğiniz her konuya yorum-mesaj-sorular yazınız veya ilave bilgilerinizi paylaşınız..
  Ahde vefa ile forumumuzu yaşatalım.CHAT sohbetlerimize de katılınız.Selamlarımızla.
  Şeytan insanın kanına karışmak için Cenab-ı Allah tan izin almıştır.Peygamberimizle konuşmasında ve ayetle de sabit.İnsanların en zayıf halleri şehvetperestlik hormonal baskınlık enaniyet bu zafiyette olduğunun farkında bile değiller ve musallatlı olduklarının
  O
  Olyam
  Guzel
  Mesela bir hoca diyor ki sana muskayı yazacam her şey bitecek horozu ateşe verip muskayı üstüne koyuyor horoza bir şey olmuyor .Kafir cinler geçici süre rahatsızlık vermiyorlar bir ton para alıyorlar .sonra tekrar geliyor yada başka hocaya gidiyor bu kişileri şirke sokup Allah'tan uzaklaştırıyorlar.
  O
  Olyam
  Dogru söýliýorsun
  kişinin cahilliğinden yararlanıyorlar.Ellerinde zayıf kafir cinler var hüddam yok cin padişahıyla anlaşma yapıp temiz kadınların ırzına geçip günah işlettiriyorlar.Zina yapan bir kişide musallat çok daha fazla oluyor.Şeytan ifritler kafir cinler bu kişilere musallatı artırıyorlar.Gerçekten bu zamanda ilmiyle de insanlara zarar veren sahtekarlar çok ..
  O
  Olyam
  Gercek soyliyorsun
  Bazı kişiler dışardan bakım yapmak için siteye dahil olmaya çalışıyorlarmış.İpini koparan herkes havas ehli diye gösteriyor.Bir çok kadına tecavüz ediyorlar.Bir çok alimin kitaplarını okudum bu konuda uzun süredir musallatla uğraşan ameli salih kişilerin de sayfalarından araştırma yaptım.Tarikatlerin bir çoğu bu işi yapan kişi yetiştiriyor ama sorun şu karşısında ki ++
  O
  Olyam
  +
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…