Rüyada istediğin şeyi görmek

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Nasr suresini beş kere okuyup her birini bir parmağına üfleyip sonra salavat-ı şerife fatiha-i şirife ve kevser suresini okuyup yatsa niyet ettiği şeyi rüyasında görür.Tecrübe edilmiş bir uygulama bende tecrübe edeceğim

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Çok kolay bir uygulama imiş hocam inşallah tecrübe edelim...

YoK

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun

Ayperi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bu gece tecrübe edip yarın sonucu paylaşacağım inşallah benim bünyemin yada ruhumun bilemiyorum istihareye yatkınlığı var sanırım her uygulamadan sonuç alıyorum bakalım bu uygulamada nasıl olacak

YoK

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bu uygulamayı 3 gece tecrübe ettim. Sonuç olarak göremedim istediğimi. Vesveseden olsa gerek. Ya da her bünyede çalışmıyorda olabilir.

YoK

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Başka tecrübe eden olursa onlarda yazar. Gören olursa bende devam ederim. Herkes tecrübe edicem yazmış. Dönüş olmamış henüz

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam dualar kısmi olarak değilde tamamı okunacak şekilde uygulancak değilmi . . kısa ayetleri yerine tamamı

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun hocam, mutlaka yapacağım.

Ayperi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Tecrübemi paylaşıyorum,dün gece bu uygulamayı aynen yazılan şekilde yapıp uyudum iş ile ilgili bir şeye niyet etmiştim yakında yapacağım çok önemli bir toplantı var yurtdışında o toplantı hayırlı olacak mı diye niyet ettim rüyamda 8 boş mezar gördüm hepsinin üzerinde bir tarih yazılı idi ben 3. mezara doğru ilerledim mezarın içinde yeşil ipek bir bez vardı onun üzerinde de parlaklığı gözümü alan bir mezar dolusu altın vardı mezar taşının üzerinde de 4.Cemaziyelevvel.1440 yazıyor idi şimdi bu rüya iyi mi kötü mü ne anlatıyor hiç birşey anlamadım açıkçası,yorumlamaya ilmi müsait tüm hocalarım ve arkadaşlarımdan yorum bekliyorum inşallah

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
10 ocak 2019'da olacak bir iş gözükmüş boş mezarlar yani hem ruen hem imanen boş olan insanlar yeşil ipek görmek ise parlaması o kişiden işlemleri yada işleri alacak olman ve sizinle o alakadar olacak olmasıdır bu belki evlilikde olabilir

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
@Ayperi Allah mubarek etsin. ne güzel, inancın tam olduğundan istiharene hemen karşılık almışsın. Hocalarımızın affına sığınarak acizane şöyle yorumlanabilir; toplantını maneviyatı sıfır olan 8 kişi ile yapıcan. verdiğin tarih 10ocak2019 perşembe günüdür. toplantını o tarihe ayarla. rüyanda sağdan soldan nereden 3. mezar olduğunu saydıysan aynı şekilde toplantı yaptığın kişileri de o sırayla say, 3. kişiden sana hayır ve çok kazanç var, diğerlerinden yok. Allahualem hocalarımız daha iyi bilir.

Ayperi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
@aydemir Hocam @sibug Allah razı olsun yorumladığınız için toplantım Ispanya’da ve Ispanyollar ile olacak müslüman değiller yani sadece satın almacılardan birisi bir Türk ile evlenip müslüman olmuş adını da Fatima olarak değiştirmiş o satın almacı 3. Sıraya mı oturacak masada yada toplamda 8 kişi mi katılacaklar toplantıya bakacağım gittiğimde oraya. Allah ilminizi arttırsın inşallah saolun

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.