Rüyada istediğin şeyi görmek

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
2019 Ekim ayında yorum yapmıştım. O sıralarda birkaç gün üst üste yazıldığı gibi yaptım. O sıralar bilmek istediğim şeyle ilgili bilgileri ve sonucunu rüyada gördüm. Normalde asla haberdar olamayacağım birseydi. Aynen o şekilde gerçekleşti ve hatta rüyamda gördüğüm kişi 3-4ay sonra olanları anlatıp teyit etmişti.

yasin1986

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
s.a ben foruma yeni üye oldum . Merak ettiğim bir şey var . Şuan hayatımda biri yok ama eğer ileride evleniceksem birini seveceksem onu rüyamda görebilirmiyim . Yüzünü ve kim olduğunu net olarak bana gösterirlermi ? Hep bunu merak etmişimdir . Yardımcı olandan Allah razı olsun .
Belki niyetimi burada size açık ettim ama bunun bir sakıncası yok sanırım bu gece Allahın izniyle bu niyet ile bu uygulamayı yapmaya çalışacağım .

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
inşeallah diğer kardeşlerimiz gibi sonucunuda burdan paylaşırsınız . Teşekkür ederiz

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Web sitesi
www.sirrulhavas.com
s.a ben foruma yeni üye oldum . Merak ettiğim bir şey var . Şuan hayatımda biri yok ama eğer ileride evleniceksem birini seveceksem onu rüyamda görebilirmiyim . Yüzünü ve kim olduğunu net olarak bana gösterirlermi ? Hep bunu merak etmişimdir . Yardımcı olandan Allah razı olsun .
Belki niyetimi burada size açık ettim ama bunun bir sakıncası yok sanırım bu gece Allahın izniyle bu niyet ile bu uygulamayı yapmaya çalışacağım .

Vardi boyle bi uygulama ama şuan nerde hangi kitapta inan hatirlamiyorum.

Bu. Tarz uygulamalar eskiden güzeldi

Şimdi devir. O devir. Değil.

Mecnun küpeli Leyla şüpheli misali

Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.