Bilgilendirme: Değerli üyelerimiz. Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Vefk CİN MEKTUBU

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
30 Eki 2018
46
21
8
istanbul
Hocam bir yerde yastığınızın altına koyun yazılı başka bir yerde de şöyle okudum sahabeler den biri yazmış sürekli cinler can çakişiyorlarmış ,kaldırmasını istemişler peygamberimizde tamam kaldır demiş..Çok paylaşılan bir mektup bu acaba dedim bir an...

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
33
18
Günay hocam el yazınızı da bekliyoruz inşallah. Allah yar ve yardımcınız olsun.

slvt

Normal Üye
1 Mar 2019
81
9
8
Kitaplardan aynısı gibi çıkardım fotokobi haline dönüştürdüm kendime ait sır dolu bir metodla harfi harfine ayetleri yazabiliyorum. Çok şükür bunu yapmak benim için pek kolaydır.

• Beğen
Reactions: Bekosbaba

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
26 Ocak 2019
105
19
18
Kitaplardan aynısı gibi çıkardım fotokobi haline dönüştürdüm kendime ait sır dolu bir metodla harfi harfine ayetleri yazabiliyorum. Çok şükür bunu yapmak benim için pek kolaydır.
Bizde öğrensekte yapsak..dua etsek sana.

• Beğen
Reactions: ozunu

ozunu

SMS Onaylı
Normal Üye
21 Şub 2019
86
48
18
Aşağıdaki mektubu Peygamber Efendimiz (s.a.v.), şeytan ve cinlere karşı yazdırmıştır. Böyle bir belaya maruz kalanlar, bu mektubu yazdırıp yastığının altına koymalıdırlar. İnşaallah şifa ve deva Allah-ü Teala´dandır.

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيْمِ

هَذَا كِتاَبٌ مِنْ مُحَمَّدٍ رَسُولِ اللهِ رَبِّ العَالَمِينَ إلَى مَنْ طَرَقَ الدَّارَ مِنَ الْعُمَّارِ وَالزُّوَّارِ وَالسَّائِحِينَ إلاَّ طَارِقاً يَطْرُقُ بِخَيْرٍ ياَ اللهُ. أَمَّا بَعْدُ فَإنَّ لَناَ وَلَكُمْ فِي الْحَقِّ سِعَةً فَإنْ تَكُ عَاشِقاً مُولِعاً أوْ فَاجِراً مُقْتَحِماً أَوْ رَاعِياً مُبْطِلاً فَهَذاَ كِتاَبُ اللهِ تَعَالىَ يَنْطِقُ عَلَيْنَا وَعَلَيْكُمْ بِالْحَقِّ إنَّا كُنَّا نَسْتَنْسِخُ مَا كُنْتُمْ تَعْمَلوُنَ وَرُسُلُنَا يَكْتُبُونَ مَا تَمْكُرُونَ اُتْرُكُوا صَاحِبَ كِتَابِي هَذاَ وَانْطَلِقوُا إلىَ عَبَدَةِ اْلأصْنَامِ وَاْلأوْثاَنِ وَإلىَ مَنْ تَزْعُمُ أَنَّ مَعَ اللهِ إلَـهاً آخَرَ لاَ إلَـهَ إلاَّ هُوَ كُلُّ شَيْءٍ هَالِكٌ إلاَّ وَجْهَهُ لَهُ الْحُكْمُ وَإلَيْهِ تُرْجَعُونَ، حم لا يُنْصَرُونَ، حمعسق تُغْلَبُونَ حم وَالْكِتَابِ الْمُبِينِ تُفْرَقُ أعْدَاءُ اللهِ وَبَلَغَتْ حُجَّةُ اللهِ وَلاَ حَوْلَ وَلاَ قَوَّةَ إلاَّ بِاللهِ فَسَيَكْفِيكَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمِيعُ الْعَلِيمُ
Yazdığım zaman el yazımızla paylaşımını yapalım inşallah
hocam bunu evin kapısının iç kısmının üstüne katlayıp koysak olurmu.

ozunu

SMS Onaylı
Normal Üye
21 Şub 2019
86
48
18
Bilgisayardan yazıyı büyütmek isterseniz kopyala yapıştır yaptığınızda normal şartlarda yazıları soldan sağa çeviriyor ters yazılıyor!
bunun için "Denetim masası/bölgesel ayarlar/klavye" den arapça klavyeyi seçiniz.

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
98
29
18
Kocaeli
Bilgisayardan yazıyı büyütmek isterseniz kopyala yapıştır yaptığınızda normal şartlarda yazıları soldan sağa çeviriyor ters yazılıyor!
bunun için "Denetim masası/bölgesel ayarlar/klavye" den arapça klavyeyi seçiniz.
Yada print screen tuşu ile ekranın resmini alıp paint programıyla en boy ayarlayın.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR