Önemli TEDAVİ İÇİN ÜYE OLDUĞUM SİTEDE DOLANDIRILDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Selamun aleykum, esimle aramizdaki soğukluk ve yıllardır süren sebepsiz tartışmalar sebebiyle boşanma aşamasına geldiğimiz için büyüden şüphelenmeye başlamıştım cevremde bana yardımcı olabilecek biri olmadigindan internette çeşitli araştırmalar sonucunda havasla ilgili bir foruma ulaştım site yönetimine durumumu açıklayan bir mesaj attım ve bakım yaptırmak istediğimi söyledim adını sonradan ögrendigim "S....." adındaki şahıs istersem bana yardımcı olabileceklerini, esimle ve benimle ilgili bilgileri göndermemi istedi ve bana bilgi verecegini söyledi aradan 3-4 gun gecti herhangi bir donus alamadigim için kendisine tekrar mesaj attim ve bakım meselesini sorduğumda nazar ve sogutma islemi olmak uzere 2 işlemin göründüğünü ve ne zaman istersem bozma işlemine baslayabilecegimizi söyledi ben de içinde bulunduğum duruma daha fazla katlanamayacagim icin kabul ettim ve 13 eylul de benden istediği 3000 lira karşılığında isleme başladı. Kendisi o gunden sonra benimle kendiliğinden hic bir sekilde iletisime gecmedi calismalarin nasil gittigini sorduğumda da esimde cok sayida musallat olduğunu bunlar temizlenmeden herhangi bir islem yapılamayacağını söyledi ben de sözlerine riayet ettim ve beklemeye basladim fakat bahse konu şahıstan bir geri dönüş alamadim bana her defasinda esime yaptigi musallat temizlemesinin devam ettigini bitince bana dönüş yapacağını söyledi ama en ufak bir bilgilendirme dahi yapmadi kaybedecek zamanımın olmadigini esimin bosanma davasi icin 2 haftaya geleceğini soyledigimde ise istersem yakma islemi yapabilecegini fakat ekstra ücret gondermem gerektigini söyledi oysa en bastan ekstra herhangi bir ekstra ücret çıkmayacağını söylemisti hatta artan para olursa iade edeceğini soylemisti. Konu ile ilgili yazışmalar elimde mevcuttur. Ben yakma işlemini kabul etmedim ve musallat temizligi ile yapilan soğutma islemini bozmanin yeterli olacagini soyledim kendisi okumalara devam edecegini soyledi ama oyalandigimi dusunmeye basladim tam bu siralarda bu siteyi kesfettim Gunay hocam sagolsun derdimi dinlendikten sonra bana yardımcı olacaklarını soyledi Aydemir hocam ve Gunay hocam tek bir kurus bile talep etmeden (hatta sormama bile firsat vermedi Gunay hocam Allah ondan razı olsun) derdimi dinlediler ve bana bakim yapıp tedaviye basladilar. Allah sizden razı olsun Aydemir ve Gunay hocam. Allah ilminizi artırsın. Rabbim sizin gibi olmayi nasip etsin insallah. Amin.

[SVGIMPORTANT]BAŞKA SİTELERİ VE ŞAHISLARI KARALAMAK SİTEMİZİN ETİK KURALLARI İÇERSİNDE DEĞİLDİR BİZ KENDİ KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMEMEYE SÖZ VERDİK ANLAYIŞINIZDAN ÖTÜRÜ TEŞEKKÜR EDERİZ SIRRUL HAVAS YÖNETİMİ [/SVGIMPORTANT]

Moderatörün son düzenlenenleri:

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah sıkıntılarınızı gidersin, sizi ve ailenizi selamete çıkarsın. Yaşadıklarınıza çok üzüldüm, hem maddi hem manevi imtihanlar yaşamışsınız kardeşim. Rabb'im kötü niyetli kişilere fırsat vermesin. Bu forumu hazırlayan ve bizi aralarına alan hocalarımızdan da razı olsun... İki cihanda saadet versin ve ilimlerini-mertebe ve makamlarını yüceltsin İnşaAllah!... Bizlere de onların dostluğunu nasip etsin, faide sağlayanlardan olalım İnşaAllah!... @deniz

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah sıkıntılarınızı gidersin, sizi ve ailenizi selamete çıkarsın. Yaşadıklarınıza çok üzüldüm, hem maddi hem manevi imtihanlar yaşamışsınız kardeşim. Rabb'im kötü niyetli kişilere fırsat vermesin. Bu forumu hazırlayan ve bizi aralarına alan hocalarımızdan da razı olsun... İki cihanda saadet versin ve ilimlerini-mertebe ve makamlarını yüceltsin İnşaAllah!... Bizlere de onların dostluğunu nasip etsin, faide sağlayanlardan olalım İnşaAllah!... @deniz
Allah razı olsun kardeşim, ben de bunu Rabbimin bir imtihanı olarak görüyorum derdi veren Allah dermanini da verir inşallah. Allah hocalarımızdan razı olsun hepimizi iyi insanlarla karşılastirsin insallah. @yaso

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Ecmain..amin
[automerge]1538239978[/automerge]
Allah razı olsun kardeşim, ben de bunu Rabbimin bir imtihanı olarak görüyorum derdi veren Allah dermanini da verir inşallah. Allah hocalarımızdan razı olsun hepimizi iyi insanlarla karşılastirsin insallah. @yaso
Sizin için inşallah bir şeyler yapacağız umurlu ki Allah yardım eder hepimize... aslında bu gibi dolandiricilik gibi şeylerde yasal olarak hakkinizi aramanızı tavsi ederim böyle vakalar çok vukuu buluyor

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Ecmain..amin

Sizin için inşallah bir şeyler yapacağız umurlu ki Allah yardım eder hepimize... aslında bu gibi dolandiricilik gibi şeylerde yasal olarak hakkinizi aramanızı tavsi ederim böyle vakalar çok vukuu buluyor
Allah razı olsun sizlerden hocam.

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ahh ahh Ablam Benide bir yıl boyunca oyaladı oradaki şahıs giden parama değil zamanıma yandım Allah razı olsun Aydemir oğlummm dan Rabbim onu hiç darda koymasın inşallah o benim hızırım enson Aydemir oğlummm ilgilendide onun 1 yılda çözemediği sıkıntıyı 1 haftada rabbimin izni ile halleti çünkü Aydemir oğlummm Allah dostuu onlarınki sadece ticarett

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
üzerinde ki kul hakları nı nasıl ödeyecek acaba insanlar çaresiz kalıp başvurdu diye paralarını bir şekilde alıp kandıranların vay haline rabbimin gazabı üzerlerine olsun foruma yeni katılan arkadaşlara da tavsiyem görün neler olduğunu ve kardeşimizin düştüğü duruma düşmeyin

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
üzerinde ki kul hakları nı nasıl ödeyecek acaba insanlar çaresiz kalıp başvurdu diye paralarını bir şekilde alıp kandıranların vay haline rabbimin gazabı üzerlerine olsun foruma yeni katılan arkadaşlara da tavsiyem görün neler olduğunu ve kardeşimizin düştüğü duruma düşmeyin
Evet Ablam çaresizlerin çaresi Allah ben öbür tarafa bıraktım onlarla hesaplaşmayı inşallah kendilerine de söylemiştim zaten

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun. Günay Hocam bana ve kızıma çok yardımcı oldu, faydasını gördük. Rabbim ilmini artırsın

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Ecmain..amin

@Aydemi ve Günay hocalarımızın ücretsiz yardımlarıyla @deniz kardeşimiz inşaAllah sıkıntılarından kurtulmakta.

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocalarımızdan Allah razı olsun oraya buraya para vereceğinize bu sitenin kalkınması için ama az ama çok maddi manevi destek vermek daha kaliteli sağlam bir duruş olur.Evlatlarımıza çevremize bu siteyi tanıtmalıyız ve en önemlisi Allahın hoşnutluğunu gözeten insanlarla bir arada olmak bu zamanda zor bulunan bir durum bu hiç göz ardı edilcek bir durum değil.
İpini koparan havas ehliyim diye öğrendiği ilim bile olsa onda ziyan hallere bürünüyorlar..Bu gibi kişilere karşı başka insanları da uyarmalı bilinçlendirmeliyiz.Herkesten Allah razı olsun ..

Enfur

Normal Üye
Üye olmadan önce bu konuyu görünce üzüldüm,o sitedekiler hoca filan değil sahtekar hırsız takıbı doluşmuş site sahibi sitesini ön sıralara çıkarma çabasına bürünmüş sözde alimcilik oynayan fakat bu konulara hitaben bize iftira atıyorlar biz böyleyiz Allah biliyor diyip geçiyorlar.+18 yan domainlerden gelir elde eden bir site sahibi bu gelen paracıklar ile konuya örümcek koyduk mum koyduk eşşek arısı koyduk bulanın hesabına 10 tl diyen bir yer.itibar etmeyiniz Allah sahtekar milleti dolandıran insanları islah eylesin islahı mümkün değilse helak eylesin.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Üye olmadan önce bu konuyu görünce üzüldüm,o sitedekiler hoca filan değil sahtekar hırsız takıbı doluşmuş site sahibi sitesini ön sıralara çıkarma çabasına bürünmüş sözde alimcilik oynayan fakat bu konulara hitaben bize iftira atıyorlar biz böyleyiz Allah biliyor diyip geçiyorlar.+18 yan domainlerden gelir elde eden bir site sahibi bu gelen paracıklar ile konuya örümcek koyduk mum koyduk eşşek arısı koyduk bulanın hesabına 10 tl diyen bir yer.itibar etmeyiniz Allah sahtekar milleti dolandıran insanları islah eylesin islahı mümkün değilse helak eylesin.
Biz kimseye iftira atmıyoruz eğer konuyu açan kişi müsaade ederse sitede ki yazışmaların tamamını yayınlayabiliriz ...

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
İftira kolayciligina kaçmalarını gayet manidar buluyorum peki o diyenlere şunu sormak isterim neden sin isimli şahısla özel mesajlasmalarimin parasal kısımları ve de benim ona beni dolandırdığına dair attığım mesajlar birden bire yok oldu kendileri elbette burayı takip ediyorlardır onlara söz hakkı doğuyor elimde bütün yazışmalar ss olarak mevcut ve Aydemir hocam size gönderdiğim bütün yazışmaları yayınlayabilirsiniz zaten tib le bağlantısı olan yakınlarım var o siteyle ilgili dilekçe vereceğim madem iftira diyorlar ki bu dedikleri de bir iddiadır ve hukuksal olarak müddei (iddia sahibi) iddiasını ispatlamakla mükelleftir. Ben kanıtlarımla buradayım onlar da iftira olduğunu kanıtlasınlar madem öyleyse. [SVGIMPORTANT] BİZ KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMEYELİM SİTE VE ŞAHIS İSMİ VERMEDEN YORUM YAPALIM ARKADAŞLAR SIRRUL HAVAS YÖNETİMİ[/SVGIMPORTANT]

Moderatörün son düzenlenenleri:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.