Açıklama TANIŞALIM MI ÜYELERİMİZ KENDİNİZİ TANITIN

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bende ismi lazim degil diger sitenin magdurlarindanim aydemir hocamı 1.5 senedir bilir tanırım bu sitenin kurulumundan sonra @aydemir hocamın bilgilendirmesiyle dahil oldum cok aktif değildim ilk başlarda cok anlayamadim yeni yeni adapte oluyorum siteye Rabbim razi olsun @aydemir hocam çok başka bir insan iyi bir abim elinden geldiğince hep işi gücü arasinda yazdigima sorduguma cevap vermiş yardimci olmuştur diger siteye ilk üye oldugum zamanlar ramazan ayıydı kadir gecesiydi ben cok rahatsızdım migrenim tutmuştu yardimci olun hocam bu mubarek gece ibadetimi yapayim dedim ilgilendi sağolsun sonra kalkip bi su iç bakalim dedi kalkip suyumu içtim döndüm odama başagrim kesildi Rabbim razi olsun. Sonralari rüyamda görmüşlügum oldu ve sitede sohbet bölümünde yazdigi bir şeye karsilik kendimce sadece içimden geçirdiğim bi soruya o gece rüyamda bana cevabini söylemişti hala şaşkınlığım vardir rüya yoluyla verdiği cevabina
Ve @günay hocam Rabbim ondanda razi olsun @aydemir hocam sayesinde iyiki tanışma fırsatım olmuş diyorum sizlerin bir cok konuda hakki ödenmez derdimizi soyledigimizde hemen rakamlarin paranın konuşulmadığı nasıl yaparizda yardımcı oluruz derdine care buluruz diye düşünen ilim sahibi insanlar varmış diyeceğimiz hocalarımızsınız Rabbim sizi başimizdan eksik etmesin
Site cok guzel tasarlanmis her yoruma ait Begeni yorum kısmının olması ve konulara ait takip et seçeneği cok iyi düşünülmüş sitenin kurulumunda bizlerin bir araya gelmesinde emegi gecen herkese tesekkur ederim hayirli geceler
Biz bu yola girerken insanlara yardım etmek dolandırıcı sözde havascı lara düşmemeleri icin gecemizi gündüzümüze katıp hizmet yolunda hadim olduk kardeşimize yardımcı olabildi isek ne mutlu bize Allah cümle ümmeti Muhammed’i bu tür dolandırıcı insanlardan korusun der Sizleri Allah’a emanet ederim

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun,benim maneviyata ihtiyacım var,soyut varlklara karşı inancım zayıf,öğrenmek ve yaşamak istiyorum bu manevi hayatıı,ayrıca maddi sıkıntıları olan ve şartları sizce uygun kişilere manevi desteği sağlasanız ücretsiz dersler gibi iyi olur.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah razı olsun,benim maneviyata ihtiyacım var,soyut varlklara karşı inancım zayıf,öğrenmek ve yaşamak istiyorum bu manevi hayatıı,ayrıca maddi sıkıntıları olan ve şartları sizce uygun kişilere manevi desteği sağlasanız ücretsiz dersler gibi iyi olur.

kardeşim bizde kendi geçimimizi bir yerde çalışarak kazanan insanlarız ücretsiz eğitim den bahsediyorsun bu sence mümkünmü 50 60 bin tl arası ekipmanı nasıl kurup ücretsiz eğitim veririz söyle ha varsa manevi bir sıkıntın yardımcı olalım Allah rızası için yorumunu merak ediyoru

Moderatörün son düzenlenenleri:

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com

Sayin zamane ücretiz eğitim vermek isterdik lakin kimse bizd ücret ödemeden ekipman vermiyor.

Bizim eğitim verebilmemiz için ekipman masrafı sadece 50 60 bin tl yi bulacak. 50 60 bin tl olması dolarla alakalı bir durumdur. Dolar 2 tl olsa maliyet 20 bin olur.

Malesef ücretsiz eğitimi daha önce ben verdim 6 7 sene önce ne oldu biliyor musun. Bizden kötüsü olmadı. Bu hiç önemli degl benim.için allah herşeyi biliyor. Lakin ben ve yonetim ekibimiz kendi profesyonel.sistemimizi kurmadan egitimi baslatmayacaktir. Buna da tecrube diyelim..

Skype üzerinden veya her hangi bir eğitim programın üzerinden malesef ucuz maliyetli eğitime gitmeyeceğimizi duyurur. Bu konuda kesinlikle yardımcı olamayacagimizi bildiririm .

Gelelim eğitime istediğimiz ücrete inanın size verilecek hizmetin binde birini karşılamaz.

Insanlar sevgilisi eşi sıkıntısı için baska medyum veya hocaya bir işlem yaptırmaya kalksa en az 4 5 bin istiyor onlarin istedigi bu para sadece bir islem ucreti ama biz bundan daha az bir ucrete size bu isi ogretip sizi hazirliyoruz egitiyoruz. Yanlis anlasilmasin para bize degil egitim icin kullanilacak donanima gidecek. Digerleri ne yapiyor sizden aliyor 4 5 bin tl sonra ulas ulasabilirsen. Cok sey yazardimda gerek yok .

Eğitim haricinde başka sorunlarınıza destek istiyorsanız hocalarımızla telefon veya site üzerinden iletişime geçebilirsiniz...

adjara

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Selamün Aleyküm ben Kayseriden katılıyorum. 43 yaşındayım sitenizi inceledim diğer sitelerden gayet başarılı buldum. Ben de ruhsal va manevi bunalım problemleri var 5 vakit namazımı kılıyorum ama akşam olunca yorgunluk, ağırlık çöküyor kaygılı bir insanım bazen günahlara dalıyor pişman oluyor tekrar düzeliyoruz derken hayat bu şekilde geçiyor bir kendimize gelemedik ama mücadele devam ediyor. Sizden ricam nefs ve şeytanla mücadelede neler yapmamız gerektiği ile ilgili bilgiler ve dualar paylaşırsanız sevinirim.

Sehabi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Selamun Aleyküm ben de nacizane siteyi tevafuken buldum. Tasavvufi ve havas konularını hep araştırırım. Kayseri de yaşıyorum, Kendimde bir Sufi olarak yapmak istediğim bazı güzel salihane duaları uygulamak için ara sıra bakınıyorum. Burada emeği geçen tüm kardeş ve büyüklerimizin ellerine emeklerine sağlık. Çok faydalı bir site.

Felak

SMS Onaylı
Normal Üye
Ben de yaşadığım sıkıntılara binaen araştırma yaparken bu site ile karşılaştım. Havas ilmi derin ve hassas olduğu için ilim sahibi doğru kişiler nezdinde ele alınmalı ve insanlar aydınlatılmalıdır. Bu vesile ile katkısı olan herkese teşekkürlerimi sunuyorum.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Öncelikle güzel yorumlarinizdan dolayı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Bizler sizlere en güzel hizmeti vermek için hep yenilendik ve yenilenmeye de devam edeceğiz.

Bizim amacımız en temiz en güvenilir bilgiyi sizlere sunmaktır. Inşallah da sunmaya devam edeceğiz.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
@Aciz bir kul birçok konuda aynı dertten muzdarip olmuşuz, fesat insanların büyülerine maruz kalmak, uykusuz geceler sinir öfke, işin gücün bozulması, rahmani uygulama yapan hoca bulmak çok zor, neyle uğraştığını bilmeden çözüm bulma çabası, kapısına gittiğin insanların derdine derman olmaması, h,çb,rşey olmamaşı gibi telefonlarına çıkmaması zamanını tüketmesi, hiçbirşey Allah'ın izni olmadan olmadan olmaz deyip ben bu sıkıntılardan nasıl kurtulurum demeye başladım, kimseden yardım göremeyince bu ilmi nasıl öğrenirimler başladı, araştırmalar, tövbelere, farz ibadetlere başlamalar, bir foruma girdim ezbere yorumlar ama çözüm yok, orada yazan bir abinin @Devrimci ilim dolu yazılarını gördüm ve onun burada olduğunu öğrendim böylelikle bu foruma geldim. İnşAllah buradaki değerli hocalarımızla, bizim gibi şimdiye dek ilim nasip olmamış insanlar dertlerine deva bulacak, kimi ilimden payını alacak. hizmetse gayemiz olur elbet, ya nasip ya kısmet.
İyi niyetleriniz için teşekkürler.Forum hocalarımızla görüşüp yardımlarını talep ediniz.Mutlaka sizlere yardımcı olacaklardır.
Ben hoca değilim,sadece 50 yıldır havas ilminin içinde olan bir öğrenciyim.Benim ilmim hocalarımızın bana öğrettikleri kadardır.Ben tedavi ile uğraşmıyorum ve hiç kimseye işlem yapmıyorum.Forum hocalarımız ilim ehli olup sıkıntısı olan bütün üyelerimize yardımcı olmaktadırlar.

Musab34

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Esselamu akeykum tevafuken buldum siteyi sahtekar medyum ve şarlatanların sitelerine saldırı yaparken. Çok beğendim gerçek bir havas sitesi. Cep telefonu tamircisiyim. Ek olarak bilgisayar tamiri yazılım ve web tasarımı yapıyorum. Hataydayım. Siteye de gerçekten tasarım ve teknik anlamda yardım etmek katlı sağlamak isterim. Saygılarımla

İlmiseven

Normal Üye
ben Ankara'dan katılıyorum bir merak üzere araştırmaya girdim ,bir baktım herkez para pul peşinde, para işin içine girince samimiyet gidiyor, elbette zaman ,malzeme,bilgi,emek harcanıyor bunların bir karşılığı olacak ancak, parayı ikinci plana atıp önce ALLAH rızası için bi istişare et, sonra güven oluştuğu zaman karşılıklı ilişkiler zaten kurulur
sonra bir merak daha uyandı bende yaaa bu işi ALLAH rızası için yapan yokmu acaba diye araştırma içine girdim zaten sitede iki gezindiğimizde ne hal olduğu anlaşılıyor,
bu siteye girdim hiç bi pazarlama yok :))
insanlar birbirine yardımcı oluyor filan sıcak geldi üye olmaya çalıştım o arada site yapım aşamasındaydı biraz zorlandım ama Allah razı olsun GÜNAY hocam yakından ilgilendi üyeliği gerçekleştirdik o günden beride vakit buldukça siteye girip geziniyorum
emeği geçen herkezdden Allah razı olsun

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Bircok arkadas yazmis. Ben de onlar gibi derdime derman arıyorum. Görmediğim, ne yapılır, nasıl yapılır, ne yapılmaz, hakkında hiçbir fikrim bulunmayan bir âlem. Yıllarca kendimi kandırdım, başkalarının psikolojiktir geçer, kafanda kuruyorsun, izlediklerinden etkileniyorsun, demesine inandim. Ama öyle değil. En zoru kabullenip, cesaret edip, herşeye rağmen çözüm aramak. Ve gerçek hocalara ulaşmak cok zor iken. Allah sizlere her zaman başarı nasip etsin, hayirlarinizi kabul etsin.

ali1976

SMS Onaylı
Normal Üye
Arkadaşlar burdan yorum yapabilirsiniz
Herkese selamlar. Bende son 2 aydır evliliğimdeki çatırdamadan acaba büyü gibi birşey mi var diye aklımı çeldim. İnternetten çok ama çok araştırma yaptum fakat en sonunda doğru bir yer buldum ve dolandırılmaktan kurtuldum. Niri eşinde büyü var dedi, diğeri sende var senden de eşine musallat olmuş dedi ve ikiside bana göre büyük gelen rakamlar istedi. Şimdi bu siteyi buldum ve sabırla yaptığım bakım başvırumun sonuçlanmasını beklicem. Selametlr kalın.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.