Açıklama TANIŞALIM MI ÜYELERİMİZ KENDİNİZİ TANITIN

atakanboz

Normal Üye
hocam selam aleykum. Ben de amatör olarak dualara ve uygulamalara ilgi duyuyorum. Tabiki saglam ve düzgün kaynak bulmak zor. Çoğu kaynak yanlışlarla dolu. Bu yüzden araştırma içerisindeyken sitenizi buldum. Güzel paylaşımlar var inşallah istifade ediyoruz elinizie dilinize kaleminize sağlık.

kaplan12

SMS Onaylı
Normal Üye
Selamun aleyküm.
Sitenin kurulmasında ve hizmetlerde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İlk başta şunu belirteyim ki interneti dolaştığınızda Havas ilmiyle ilgili birçok siteye rastlayabilirsiniz. Medyum denilen şahıslar dahi bu ilim kapsamında değerlendirildiğini düşündüğümüzde yığınla site ve bilgi kirliliği var. Siteyle tevafuk eseri tanıştım baktığım diğer tüm sitelerden farklı olduğunu apaçık gördüm. Benim anadilim Arapça, Arapça - Osmanlıca okuma yazmam çok iyi, bu ilimle ilgili arap menşeli siteleri de çok araştırıyorum ama bu site tamamen farklı ve güven verici.
Benim bu ilimle ilgili fazla bir bilgim yok ama merakım çok. Az önce bahsettiğim arap menşeli sitelerde çokça araştırma yaptım ve bir sürü orijinal el yazması kaynak temin ettim, inşallah o kaynakları da sitedeki değerli hocalarımla ve sizlerle de paylaşacağım.
Ben, hem bu ilimle ilgili mesafe katetmek, bildiğim Arapça Osmanlıca bilgisini değerlendirip Allah rızası için insanlığa faydalı olabilmek hem de dertsiz, kedersizi sıkıntısız insan yok gibi ben de değerli hocalarımın bilgilerinden yararlanıp sıkıntılarıma Allahın izniyle çare bulmak. Bu konuda değerli hocalarımın yardımlarını bekliyorum. Siz değerli site üyelerimizden aciz kardeşinize dua bekliyorum.

atakanboz

Normal Üye
Bir de tabi ilahi ente maksudi ve ridaki matlubi ifadesi cok guzel. Keske herkesin niyeti bu olsa. Niyet hayr olunca akibet te hayr oluyor sanirim

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Selamun aleyküm.
Sitenin kurulmasında ve hizmetlerde emeği geçen herkesten Allah razı olsun. İlk başta şunu belirteyim ki interneti dolaştığınızda Havas ilmiyle ilgili birçok siteye rastlayabilirsiniz. Medyum denilen şahıslar dahi bu ilim kapsamında değerlendirildiğini düşündüğümüzde yığınla site ve bilgi kirliliği var. Siteyle tevafuk eseri tanıştım baktığım diğer tüm sitelerden farklı olduğunu apaçık gördüm. Benim anadilim Arapça, Arapça - Osmanlıca okuma yazmam çok iyi, bu ilimle ilgili arap menşeli siteleri de çok araştırıyorum ama bu site tamamen farklı ve güven verici.
Benim bu ilimle ilgili fazla bir bilgim yok ama merakım çok. Az önce bahsettiğim arap menşeli sitelerde çokça araştırma yaptım ve bir sürü orijinal el yazması kaynak temin ettim, inşallah o kaynakları da sitedeki değerli hocalarımla ve sizlerle de paylaşacağım.
Ben, hem bu ilimle ilgili mesafe katetmek, bildiğim Arapça Osmanlıca bilgisini değerlendirip Allah rızası için insanlığa faydalı olabilmek hem de dertsiz, kedersizi sıkıntısız insan yok gibi ben de değerli hocalarımın bilgilerinden yararlanıp sıkıntılarıma Allahın izniyle çare bulmak. Bu konuda değerli hocalarımın yardımlarını bekliyorum. Siz değerli site üyelerimizden aciz kardeşinize dua bekliyorum.
yakın zamanda sever kurulacak o zaman sizlere yardım edilecek inşallah bunlardan biri de siz olursunuz

Ü

Üye silindi 628

Yasaklanmış Üye
ADIM,MUSTAFA,KOCAELİDEN,KATILIYORUM.GÜNEYDOĞU GAZİSİYİM .GERÇEK TESİRLİ TILSIM VE VEFK ARIYORUM TEŞEKKÜR EDERİM.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
@JOSEF, öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi iletir. Kutlu davanızda her daim rabbim.yar ve yardımcınız olsun Inşallah.

Bizler sirrulhavas ailesi olarak vatanımız için gazi olmuş bir insana yardımcı olmaktan onur duyarız.

Bizden istediğiniz vefk tılsımlar haram.olmadikca size elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışırız.

Özellikle istediğiniz bir vefk tilsim var ise konu açabilir çok özel bir durum ise özelden mesaj yazabilirsiniz.

Bizde bizler için vatani için kendini feda etmiş bir vatan evladı için elimizden gelen yardımları yapmaya çalışırız inşallah.

Aramıza hoşgeldiniz

(Bütün üyeler için de geçerlidir yazdıklarım Allahın izni ile )

Ü

Üye silindi 628

Yasaklanmış Üye
SİZLERE GÜVENİYORUM ,ÇOK GÜZEL BİR SİTE OLDUĞUNU VE BÜTÜN ARKADAŞLARIN SICAK KANLI OLDUĞUNU HİSEDİYORUM ,BİRAZ ACEMİYİM ,HATAM OLURSA AFFEDİN,BENİM İSTEDİĞİM,ASLINDA GENÇ BİR KIZA YARDIMCI OLABİLMEK .ÇOK ZOR GÜNLER GEÇİRİYOR .GENÇ KIZIMIZ.TESİRLİ BİR GÜZELLİK CAZİBE ÇEKİCİLİKLE ALAKALI BİR TILSIM VEFK VEYA BAŞKA BİRŞEY BU KONUDA ÇOK CANI YANMIŞ VE HAKARET GÖRMÜŞ.BEN DAHA SONRA KENDİMLE ALAKALI YARDIMI İSTERİM,BU GENCE YARDIM EDEBİLİRMİSİNİZ .ONU GÖRÜYORUM BENİMDE CANIM YANIYOR.ŞUAN KENDİMİ DÜŞÜNMÜYORUM,HEPİNİZDEN ALLAH[C.C] RAZI OLSUN.

İbrahımm

SMS Onaylı
Normal Üye
Ben tesadüfe asla inanmam ! Buraya gelmem, burada olmam kaderdir.

Rabbime gönülden ettiğim dualar beni buraya yönlendirmiş de olabilir. Niyetim tam olarak şu ki, ehli sünnet çemberi içerisinde islamiyeti benimseyip Allah rızası için hastalara şifa veren hocalarımızdan ilim öğrenmek diğer adıyla el almaktır.

Bu işi para için değil ümmedi muhammedin cin, ifrit, şeytan ve bu orduyla hareket eden insanlara karşı savaşda safımızı belli etmektir.

Hocalarımız bize bu ilimden uzak tutsa bile en azından karınca misali safımız belli olur.

Her kim bu işi para için yaparsa yapmak isterse Allah karnına ateş koysun !!

Burada bulunma amacımı lafı dolandırmadan dile getirdiğim için bazıları özgüveni yüksek diyebilir ama gerçek olan şey bu..

Ben manisadan katılıyorum aranıza. İslamiyeti benimseyeli çok uzun bir zaman dilimi olmadı. Yeni ve her türlü bilgi ve ilme AÇ biriyim..

Rabbim her şeyin hayırlısını nasip etsin.

Bizlerede doğru ilmi doğru yolda doğru insanlarla beraber eylesin.

Burcu

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bende ismi lazim degil diger sitenin magdurlarindanim aydemir hocamı 1.5 senedir bilir tanırım bu sitenin kurulumundan sonra @aydemir hocamın bilgilendirmesiyle dahil oldum cok aktif değildim ilk başlarda cok anlayamadim yeni yeni adapte oluyorum siteye Rabbim razi olsun @aydemir hocam çok başka bir insan iyi bir abim elinden geldiğince hep işi gücü arasinda yazdigima sorduguma cevap vermiş yardimci olmuştur diger siteye ilk üye oldugum zamanlar ramazan ayıydı kadir gecesiydi ben cok rahatsızdım migrenim tutmuştu yardimci olun hocam bu mubarek gece ibadetimi yapayim dedim ilgilendi sağolsun sonra kalkip bi su iç bakalim dedi kalkip suyumu içtim döndüm odama başagrim kesildi Rabbim razi olsun. Sonralari rüyamda görmüşlügum oldu ve sitede sohbet bölümünde yazdigi bir şeye karsilik kendimce sadece içimden geçirdiğim bi soruya o gece rüyamda bana cevabini söylemişti hala şaşkınlığım vardir rüya yoluyla verdiği cevabina
Ve @günay hocam Rabbim ondanda razi olsun @aydemir hocam sayesinde iyiki tanışma fırsatım olmuş diyorum sizlerin bir cok konuda hakki ödenmez derdimizi soyledigimizde hemen rakamlarin paranın konuşulmadığı nasıl yaparizda yardımcı oluruz derdine care buluruz diye düşünen ilim sahibi insanlar varmış diyeceğimiz hocalarımızsınız Rabbim sizi başimizdan eksik etmesin
Site cok guzel tasarlanmis her yoruma ait Begeni yorum kısmının olması ve konulara ait takip et seçeneği cok iyi düşünülmüş sitenin kurulumunda bizlerin bir araya gelmesinde emegi gecen herkese tesekkur ederim hayirli geceler

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Bende ismi lazim degil diger sitenin magdurlarindanim aydemir hocamı 1.5 senedir bilir tanırım bu sitenin kurulumundan sonra @aydemir hocamın bilgilendirmesiyle dahil oldum cok aktif değildim ilk başlarda cok anlayamadim yeni yeni adapte oluyorum siteye Rabbim razi olsun @aydemir hocam çok başka bir insan iyi bir abim elinden geldiğince hep işi gücü arasinda yazdigima sorduguma cevap vermiş yardimci olmuştur diger siteye ilk üye oldugum zamanlar ramazan ayıydı kadir gecesiydi ben cok rahatsızdım migrenim tutmuştu yardimci olun hocam bu mubarek gece ibadetimi yapayim dedim ilgilendi sağolsun sonra kalkip bi su iç bakalim dedi kalkip suyumu içtim döndüm odama başagrim kesildi Rabbim razi olsun. Sonralari rüyamda görmüşlügum oldu ve sitede sohbet bölümünde yazdigi bir şeye karsilik kendimce sadece içimden geçirdiğim bi soruya o gece rüyamda bana cevabini söylemişti hala şaşkınlığım vardir rüya yoluyla verdiği cevabina
Ve @günay hocam Rabbim ondanda razi olsun @aydemir hocam sayesinde iyiki tanışma fırsatım olmuş diyorum sizlerin bir cok konuda hakki ödenmez derdimizi soyledigimizde hemen rakamlarin paranın konuşulmadığı nasıl yaparizda yardımcı oluruz derdine care buluruz diye düşünen ilim sahibi insanlar varmış diyeceğimiz hocalarımızsınız Rabbim sizi başimizdan eksik etmesin
Site cok guzel tasarlanmis her yoruma ait Begeni yorum kısmının olması ve konulara ait takip et seçeneği cok iyi düşünülmüş sitenin kurulumunda bizlerin bir araya gelmesinde emegi gecen herkese tesekkur ederim hayirli geceler
öncellikle burcu kardeşimiziden Allah razı olsun içinden soru sorupta bizi rüyasında görüp cevap alması tamamen Allah'ın rahmetidir kendisinin samimi ve dürüst olmasından dolayı Allah bu sorunun cevabını bizim süretimizden biir dostunu onun rüyasına sokup ona cevap vermesidir yoksa benim gibi bir acizin yapabileceği bir mesele değil bunu okuyan kardeşlerimizde sakın ha bizde keramet gibi olağan bir şey olduğunu sanmasınlar umarım anlatabilmiişimdir. bu olay kardeşimizin temiz oluşundandır yoksa bizden değildir vesselam

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.