imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
[SVGSUCCESS]MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ LİNKTEN BAŞVURU YAPABİLİR[/SVGSUCCESS]

BAŞVURU YAPANLARIN DİKKATİNE

BAŞVURU YAPTIKTAN SONRA LÜTFEN BİLGİ VERİNİZ AKSİ TAKDİRDE BAZEN SİSTEMSEL SEBEPLERDEN DOLAYI GÖRÜNMEYEBİLİR.

GERÇEK BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞINIZ

BILGILERINIZ SADECE SİZE BAKIM YAPACAK HOCALARLA PAYLAŞILMAKTADIR.

BAŞVURUYU YAPMAK İÇİN AŞAGIDAKI LİNKTE Kİ BİLGİLERİ DOLDURUN VE EN SONDA BULUNAN GÖNDER TUSUNA BASINIZ

SAYGILARLA

BAŞVURU LİNKİ

http://sirrulhavas.com/bakim/

Son düzenleme:

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun inşaAllah sizlerden çok mukaddes bir iş yapıyorsunuz gerçekten. Ben yeniden bakım için başvuru mu yapsam:))

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah razı olsun inşaAllah sizlerden çok mukaddes bir iş yapıyorsunuz gerçekten. Ben yeniden bakım için başvuru mu yapsam:))
Üyelerin dikkatine formumuzda aktif olup 75 mesaja ulaşan üyelerimize bakım varsa musallat temizliği yapılacak olup şimdiden ilginize teşekkür ederiz..

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım. Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Bir uyarı yapmak istiyorum siteye.Az önce verdiğiniz li ki tıkladım ama tam yazmaya başladım baktım ki site saldırıya açık uyarısı verdi yani google linki kırmızı ve açık oldu kilit resmi normalde güvenli site yesil kilit resmi oluyor biliyorsunuz.Form yollarken tüm bilgiler hackerlara açık hale geliyor. Bu sorunu duzeltirseniz memnun olurum.
çok elzem bir konu degıl guvensız değıl sadece forum sayfası takılmaya gerek yok

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Selamın aleyküm Hocam ben formu gönderdim ancak doğum tarihim yanlış çıkmış orada bana donerseniz sevinirim

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam formu tekrar doldurup gönderdim. İlgilenir bakar iseniz memnun olurum. Allah c.c emanet olun.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Arkadaşlar bakım ve musallat tedavisi için forumda aktif olup okuyup istifade ettiğiniz konulara en az 75 mesaj yazmış olmanız gerekiyor.

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Anladım efendim pardon. İnşallah başka bir sefere artık Allah razı olsun.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Anladım efendim pardon. İnşallah başka bir sefere artık Allah razı olsun.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.okey

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
İnşallah. Devrimci Hocam. Geçmiş zamanlarda forumlarda çok aktif bir insandım ancak şu facebook gibi veya başka bir platformda ki sosyal ağlar bizleri forumlardan alıkoyup uzaklaştırdı. Oysaki asıl emektar olan forumlardır. İnşallah mümkün mertebe elimden geldiğince aktif bir şekilde forumlarda yer almaya çalışacağım Allah'ın izniyle.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Şuana kadar 11 kişinin bakımı yapılmıştır. 75 mesajı doldurarak istediğiniz hocamızdan bakım yapmaya hak kazanırsınız. Bakım isteyenler lütfen 75 mesajı doldurunuz.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Olyam 75 mesajı doldurduğum için bakım hakkına sahipsiniz. Yukarıdaki linkten formu doldur. Üç hocamızdan birine bakımını yaptirabilirsin. Üzerinde nazar, musallat, büyü vs... varsa bakim sayesinde öğrenirsin.

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
@aydemir hocam sağolsun bakım yaptı.. ve gerçekden .ok hızlı bir şekilde geri dönüş sağladı tarafıma, bakım yaptırmak isteyenler muhakkak faydalansın lütfen

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.