Bilgilendirme: Değerli üyelerimiz. Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Manevi Bakım Başvuruları

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Eki 2018
65
29
28
Allah razı olsun inşaAllah sizlerden çok mukaddes bir iş yapıyorsunuz gerçekten. Ben yeniden bakım için başvuru mu yapsam:))

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Eki 2018
65
29
28
Bir uyarı yapmak istiyorum siteye.Az önce verdiğiniz li ki tıkladım ama tam yazmaya başladım baktım ki site saldırıya açık uyarısı verdi yani google linki kırmızı ve açık oldu kilit resmi normalde güvenli site yesil kilit resmi oluyor biliyorsunuz.Form yollarken tüm bilgiler hackerlara açık hale geliyor. Bu sorunu duzeltirseniz memnun olurum.

• Beğen
Reactions: günay

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
391
611
93
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım. Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
26 Nis 2018
284
753
93
İSTANBUL
www.sirrulhavas.com
Bir uyarı yapmak istiyorum siteye.Az önce verdiğiniz li ki tıkladım ama tam yazmaya başladım baktım ki site saldırıya açık uyarısı verdi yani google linki kırmızı ve açık oldu kilit resmi normalde güvenli site yesil kilit resmi oluyor biliyorsunuz.Form yollarken tüm bilgiler hackerlara açık hale geliyor. Bu sorunu duzeltirseniz memnun olurum.
çok elzem bir konu degıl guvensız değıl sadece forum sayfası takılmaya gerek yok

• Beğen
Reactions: Aciz bir kul

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
33
18
Selamın aleyküm Hocam ben formu gönderdim ancak doğum tarihim yanlış çıkmış orada bana donerseniz sevinirim

• Beğen

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
33
18
Hocam formu tekrar doldurup gönderdim. İlgilenir bakar iseniz memnun olurum. Allah c.c emanet olun.

• Beğen

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
391
611
93
Arkadaşlar bakım ve musallat tedavisi için forumda aktif olup okuyup istifade ettiğiniz konulara en az 75 mesaj yazmış olmanız gerekiyor.

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
33
18
Anladım efendim pardon. İnşallah başka bir sefere artık Allah razı olsun.

Satelcom

Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
391
611
93
Anladım efendim pardon. İnşallah başka bir sefere artık Allah razı olsun.
Değerli üyelerimiz lütfen forumdaki konulara yorumlar yazınız,sorular sorunuz,konular açınız,Konulara mesajlar yazınız.
Sizleri forumda daha aktif görmek isteriz.Hep birlikte forumumuzu canlı tutalım.okey

• Beğen

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
33
18
İnşallah. Devrimci Hocam. Geçmiş zamanlarda forumlarda çok aktif bir insandım ancak şu facebook gibi veya başka bir platformda ki sosyal ağlar bizleri forumlardan alıkoyup uzaklaştırdı. Oysaki asıl emektar olan forumlardır. İnşallah mümkün mertebe elimden geldiğince aktif bir şekilde forumlarda yer almaya çalışacağım Allah'ın izniyle.

Hukar-07

Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
21 May 2018
406
807
93
Şuana kadar 11 kişinin bakımı yapılmıştır. 75 mesajı doldurarak istediğiniz hocamızdan bakım yapmaya hak kazanırsınız. Bakım isteyenler lütfen 75 mesajı doldurunuz.

Hukar-07

Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
21 May 2018
406
807
93
Olyam 75 mesajı doldurduğum için bakım hakkına sahipsiniz. Yukarıdaki linkten formu doldur. Üç hocamızdan birine bakımını yaptirabilirsin. Üzerinde nazar, musallat, büyü vs... varsa bakim sayesinde öğrenirsin.

• Beğen
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR