İnsanın pin kodu

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
BİZ İNSANLARIN PİN KODU DİĞER ADILA KADER SAYISI.
Örneğin:
20 Temmuz 1957 de doğmuşsanız;
20+ 07+ 1957=1984
1+9+8+4=22 --> 2+2=4
Kader sayınız: 4 eder
Kader Sayısı 1
ÖNCÜ
Öncü, lider, yol gösterici ve planlayıcısınız.
Gerçekten güçlü bir kişiliğiniz var. Yeriniz kaptan köşkü. Başkalarına boyun eğmek sizin için yabancı bir kavram. Son derece yaratıcı ve yeteneklisiniz. Düşüncelerinizi bir an evvel yasama geçirmek, gerçekleştirmek için gerekli olan mücadeleci ruhu sizde mevcut. Yükselme hırsı ise yaşamınızın temelini oluşturuyor.
Arzu ettiğiniz başarıya ulaşmak için yılmadan çalışıyorsunuz. Yöneticilik yeteneğiniz olduğu için Olaylara hemen hakim olabiliyorsunuz.Yasamın her alanında bu yeteneğiniz geçerli.
Kararlılık, güç ve irade hırsınızın araçları. Ve siz bu araçları büyük bir beceri ile kullanıyorsunuz. Zaman zaman bu Niteliklerin olumsuz yönlerini sergilediğiniz oluyor. Böyle durumlarda son derece saldırgan olabiliyorsunuz. Oysa istediğinizi elde etmenin yolu ilişkilerinizde inceliği elden bırakmadan halletmek. Bazen eleştiren ve emreden oluyorsunuz ama size eleştiri yapıldığında kahroluyorsunuz. Aslında son derece hassas bir kalbiniz var.Bu durumda kalbinizin sesini dinleyin. Kısa zamanda hem liderliğinizi hem de dostlarınızı yeniden kazanırsınız.
Kader Sayısı 2
YARDIMCI
Sizi başkalarından ayıran iki yonunuz var. Taktik ve insan ilişkilerinde gösterdiğiniz ustalık ve beceri ile üstesinden gelemeyeceğiniz hiç bir şey yok.Yaşamınızdaki anahtar kelime işbirliği. Uyumsuzluk ve tartışmalı konular sisteminizi hemen etkiliyor. Bu yüzden başınıza böyle bir şey geldiğinde bütün gücünüzle durumu düzeltmeye çalışıyorsunuz. Zarif bir insansınız bunun yanı sıra başkalarını da çok düşünüyorsunuz kırmamaya çalışıyorsunuz. Bu yüzden çevrenizden dostlarınız hiç eksik olmuyor.Kader çarkının diğer sayılarından daha mücadeleci bir ruha sahipsiniz ( 9′dan sonra ). Ancak yasamın güzel zevklerinden hiç mahrum kalmıyorsunuz. 2 rakamı toparlayıcılığın sayısıdır. Ruhunuzun birleştirici yönünü alevlendiriyor. Mutluluğunuzun temel koşulu ise uyum yaptığınız her şey de sanki bir sihir var.Çünkü bir kavramı ele alıp onun içini doldurmakta üstünüze yok.Başkalarının yardıma ihtiyacı olduğunda ortaya çıkıyorsunuz ama gerektiğinde hiç kimsenin yardımı olmadan isinizi kendi başınıza halledebiliyorsunuz.
Kader Sayısı 3
SECICI
Örgütlenme yeteneği ve yöneticilik sizde toplanıyor. Becerikli bir insansınız bu özelliğiniz sayesinde başarı ve mutluluk dolu bir yaşam sizi bekliyor İnsanın doğasını ve zaaflarını iyi bildiğiniz için insanlığı düzeltmek amacına yönelik meslekler seçiyorsunuz. Aslında çok bağışlayıcı ve halden anlayıcı bir insansınız. Otorite en önemli silahınız. Yönetici olarak girdiğiniz her yerde bu silahı kullanıyorsunuz. Ne kadar büyük bir toplulukla çalışırsanız başarınız ve kazancınızda o derece büyük olacaktır. Endüstri, şirket ve örgütlerde yönetici yeteneklerinizi en iyi şekilde kullanabilirsiniz. Çok cesur bir insansınız. Amaçlarınız ve yapmanız gerekenleri çok iyi biliyorsunuz. Amacınız herkesin hareket özgürlüğünden faydalanmasını sağlamak. Ama bu da size göre belli bir disiplin içinde olmalı. Kendi özgürlüğünüz için başkalarını incitmekten hoşlanmıyorsunuz. Doğal olarak başkalarının da bunu size yapmasına izin vermiyorsunuz.
Kader Sayısı 4
DUVARCI
Yasam çarkınızın sayısı kareyi simgeliyor. Bu adalet ve eşitlik demektir. Siz ise bu karenin tam ortasında dört tarafınız çevrili olduğu için kıpırdayamıyorsunuz. Biraz da hareket ve renk lazım değil mi hayatınızda? Sadece yukarıya doğru gelişebiliyorsunuz. Kare yasamın tüm pratik yönlerini temsil ediyor. Ama olaylara değişik açılardan bakmayı başaramıyorsunuz.Yasam çarkına gelecekte olacak iyi şeylerin temeli diye de bakabilirsiniz. Sabırlı ve sebatlı birisiniz çalışmaya her an hazırsınız. Aynen bir duvar ustası gibi araçlarınız mantık ve yöntemdir. Sizin için belirli kalıplar var, onların dışına çıkmayı ise hiç aklınıza getirmiyorsunuz. Sadık ve güvenilir bir kişisiniz. Ancak muhafazakarlık sizi kısıtlıyor. Ayrıntılar ise sizin bazı çabalarınızın sonuçlanmasını engelliyor. Kendi fikirlerinizi başkalarına zorla kabul ettirmeye çalışmazsanız ilerlemeniz daha kolay olacaktır. Bir sanatçının yada mimarin size kavram olarak sunduğu biçimi tüm ayrıntıları ile gözünüzde canlandırabilirsiniz. Bundan sonrada kendi pratik yaklaşımınızla projeyi kağıda dökebilirsiniz. Kimse sizin için görev ve sorumluluklardan kaçıyor diyemez çünkü nerede güvene ihtiyaç varsa orada sizi buluyorlar.
Kader Sayısı 5
YAZICI�
Doğuştan Merkür özellikleriniz var. Enerji canlısınız. İnce bir zekanızın yanı sıra iyimser bir kişiliğiniz var.Yasam sizin için cesaret gerektiren bir macera. Eğlenmesini dahası yasamasını çok iyi biliyorsunuz.Yaşamın değişkenliği sizin değişik ve çeşitliliğe olan düşkünlüğünüzle tam bir uyum içinde olduğundan yasama rahatlıkla ayak uydurabilirsiniz.Dünyanın merkezi olmaktan hoşlanıyorsunuz. Ama olmadığınızı bir türlü kabul etmek istemiyorsunuz. Özgürlüğünüze çok düşkünsünüz. Ve hiç bir şeyin sizi özgürlüğünüzden alıkoymasına izin vermiyorsunuz. Sözcükleri kullanmada çok basarilisiniz. Bundan dolayı konuşmaya dayalı mesleklerde çok basarili olursunuz. Eğlence ve yazın dünyasında bir yıldız gibi parlayabilirsiniz.Ancak ustun konuşma yeteneğiniz bazen sorunlara da yol açabilir. Bilmediğiniz konulara dalarak mahcup olabilirsiniz. Degisken bir karakteriniz var. Bu kotu bir özellik değil. Kimileri icin bir zevk de denilebilir. Size gore akilli insan zamana ayak uydurmak zorundadir. Ihtiyaclarinizin neler oldugunu biliyor ve bu ugurda yapmaniz gerekenlerden kacmiyorsunuz. Sizin icin mutluluga giden yol buradan geciyor.Her ne pahasina olursa olsun almak. Mutluluk kendinizi ifade etmek ve basariya ulasmaktir.
Kader Sayisi 6
OGRETMEN
Sizin dunyanizin yoneticisi asktir. Aslinda kime asik oldugunuzun cok da onemi yoktur. Ve evrendeki goreviniz bu Felsefiyi ogretmektir.Amaciniz ise baskalarina yardim etmektir. Aska ve ilgiye olan asiri ihtiyacinizin arkasinda kendinize olan guvensizliginiz yatar. Ailede gerceklestirdiginiz huzuru, cevrenize sonrada tum dunyaya yaymak amaclarin en onemlisi. Kabaliga, bayaliga asla tahammul edemiyorsunuz. Ikili iliskiler tercihiniz. Kalabalikta kendinizi savunmasiz hissediyorsunuz. Muzikten,guzel sanatlardan anliyorsunuz. Yasamin guzelliklerine olan sevginizi bu alanlarda uzmanlasarak dile getiriyorsunuz. Kendinizden cok baskalarini dusunme ozelliginiz, sizi genclerin danismani, yaslilarin sirdasi ve dunyanin ogretmeni yapiyor. Cok ender elestiriyorsunuz. Aslinda sizi rahatsiz eden cok az sey var. Yaninizda sevgiliniz olsun yeter. Gorevlerinizin size yukledigi sorumluluk aslinda gorundugunden de agir.Ancak bu agir gorevlerin onemini gayet iyi biliyorsunuz. Yasamdaki gorevlerinizi yerine getirerek buyuk mutluluga ulasabilirsiniz.
Kader Sayisi 7
MiSTiK
Gozlemci bir yapiya sahipsiniz herseyin ardindaki nedeni aramaniz en buyuk ozelliginiz. Yuzeysel hic bir sey sizi tatmin etmiyor. Tersine merakinizi korukluyor. Mistik konulari, yeni ve eski ilim alanlari ilginizi fazla cekiyor. Tipki bir doktor gibisiniz. Sorunlu insanlar aradiklari huzuru sizde buluyor. Sizin elinizde adeta sihirli bir guc var. Mesafeli
tavriniz sizi diger insanlardan ayiriyor. Ancak yasamin derinliklerine inenler sizi anlayabilir,suskun donemlerinize bir anlam verebilir.Nitekim zaman zaman boyle manasizca icinize kapandiginiz oluyor. Insanlar ilk tanisdiklarinda sizden cekiniyor. Dogustan itibarlisiniz adeta. Yeriniz ne olursa olsun daima ilgi uyandiriyorsunuz. Felsefi ve kulturel konulara ilginiz buyuk. Ancak tam olarak cozebilmiz degilsiniz. Muzik yazmak,kesifler yapmak yaraticiliginizi kullanabileceginiz alanlardan. Sizin icin sanatcilarin eserlerinden yararlanmadan yasamak yasamak degil. Bazen yasam sizin icin bir dus kirikligi olsada daha ogreneceginiz cok sey var.Genelde karamsar ve suskun bir yapiya sahipsiniz.Yalniz da yasamayi basarabilecek nadir kisilerdensiniz. Hayat konusunda bazen umutsuzluga dustugunuz de oluyor. Ancak felsefi bakis aciniz yasamin nereden kaynakladigini ortaya cikaracak kudrette.
Kader Sayisi 8
SANATCI�
Herseyi net olarak ifade etme yetenegine hatta herseyi
net olarak hissetme yetenegine sahip olmasanizda, zekanin yasaminizda buyuk bir onemi var. Cok cesitli konulardan zevk aliyorsunuz. Zamaninizi buyuk kismini da hayallere ayiriyorsunuz. Fakat yasamin salt eglence olmadiginin farkindasiniz. Cok yonlu olmak en buyuk ozelliginiz. Cok ve cesitli yetenekleriniz var. Cabuk kavramak da bunlardan biri. Fakat insanlar hakkinda kolay yanilgiya dusuyor, gercek yuzlerini cok gec farkedebiliyorsunuz. Bilgiye aninda ulasmanin yollarini biliyorsunuz.Ancak bilime yeteneginiz ve duskunlugunuz fazla degil. Cunku zamaninizin cogunu gercek bir bilim adami gibi bilime adamak yerine daha sanatsal ve sportif faaliyetlerden hoslaniyorsunuz. Hossohbet ve eglencelisiniz. Bu ozellikleriniz de kolay arkadas edinmenizi sagliyor. Pek cok insan sizi seviyor ama sizi gercekten anlayan cok az insan oluyor. Bunun sebebi karmakarisik ruhunuzun derinliklerine inebilmeyi cok az kisinin basarabilmesi. Ugrastiginiz size zevk veren konulardan cabuk bikiyorsunuz.Olaylari genelde oldugu gibi kabulleniyorsunuz.Yani fazla dert edinmiyorsunuz. Zaten mucadele etmekten de hoslanmiyor cabuk pes ediyorsunuz. Kivrak zekaya sahip oldugunuzdan baskalarini acimasizca elestirmek ten kacinmiyorsunuz.Sozcukleri kullanmadaki yeteneginiz iyi bir elestirmen, yazar, konusmaci,ya da sunucu olmanizi saglayabilir. Sevgisiz yasamayan bir insansiniz. bu yuzden sizi seven ve anlayan biriyle birlikte olmadikca mutlu olmaniz mumkun degil.
Kader Sayisi 9
METAFIZIKCI
Yasaminiz, perdenin gerisindeki esrari, ruhun ve gizli ilmin ardindaki anlami cozmekle geciyor. Yasaminizin amaci gercegi yalnizca gercegi ogrenmek Bu konuda cok basarili oldugunuz da bir gercek.Ynsanlari tanimak icin genellikle 5 dk. gozlemlemeniz yeterli. Hayati seviyor fakat cok az kisiyi sevmeye deger buluyorsunuz. Hayatinizin her alaninda comert ve kusursuz olmak istiyorsunuz. Karsinizdakilerin de en az sizin kadar kusursuz ve guvenilir olmasini bekliyor, bu yuzden zaman zaman cok aci cekiyorsunuz.Cok guclusunuz fakat cabuk incinen altin bir kalbe sahibisiniz. Cok az insana gercek sizi tanima firsati veriyor, onlara da fazlaca deger veriyorsunuz. Psikolojik olaylari anlama yeteneginiz muazzam. Ancak sizin disinizda gelisen olaylar sizi ve ruh halinizi fazlasiyla etkiliyor.Bagimsizliginiza ve ozgurlugunuze duskunsunuz . Yine de sevgiyi herseyin ustunde tutuyorsunuz. Hayatiniz karisikliklari cozmek uzerine kurulu oldugu icin mucadele etmekten yorulmuyorsunuz. Hemen her seviyeden insanla anlasma yetenegine ve sonsuz sabra sahipsiniz. Insanlarin ihtiyaclarini onlar soylemeden anliyor ve yardimlarina kosuyorsunuz. Cok iyi bir dinleyici, gozlemci ve yol gostericisiniz bu yuzden iyi bir psikolog veya konusmaci olabilirsiniz. Ben kendi sayımı buldum 13.9.1976 1998 çıkıyor. 1.9.9.8.27 rakamı 2 artı yedi deyince 9 çıkıyor metafizik olarak çıkıyor doğru

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
aslında bu olay bu şekilde değil farklı izah edilmiş ben bunu 15 yıl önce biliyordum mesela 18 sayısını iki bölerseniz 9 çıkar yani 2.9= 29 olur yada 99 olur yada 1.8 olur ki sekiz meleğin ismini verir mesela 2.9 =4.5 buda eademi verir yada 9x9=99 oda esmaül hüsnayı verir cifirin bir dalı vardır ki mesela elif harfi şu şekilde olur elif elif elif elif oda 1111 harfini verir buda bast usulunde elif ye gaf ğayın ايقغ ayakağ buda la ilehe illallahu hakkul mübini verir bir örnegi daha var ki elif harfi zaten elif اليف bu şekilde yazılır ki buda 121 verir mesela elif harfi içinde ki harfleri alersın elif lam y fe harfi bunlarda elif ile lam arasındaki bütün harfleri yazarsın ا بتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنوهﻻىفقكلمنوهﻻى bu harfleri verir ki bununda cümlesini siz kurun ben kurmak istemedim bu şekilde cifir ile olayları sorabilir cevap alabilirsiniz

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
aslında bu olay bu şekilde değil farklı izah edilmiş ben bunu 15 yıl önce biliyordum mesela 18 sayısını iki bölerseniz 9 çıkar yani 2.9= 29 olur yada 99 olur yada 1.8 olur ki sekiz meleğin ismini verir mesela 2.9 =4.5 buda eademi verir yada 9x9=99 oda esmaül hüsnayı verir cifirin bir dalı vardır ki mesela elif harfi şu şekilde olur elif elif elif elif oda 1111 harfini verir buda bast usulunde elif ye gaf ğayın ايقغ ayakağ buda la ilehe illallahu hakkul mübini verir bir örnegi daha var ki elif harfi zaten elif اليف bu şekilde yazılır ki buda 121 verir mesela elif harfi içinde ki harfleri alersın elif lam y fe harfi bunlarda elif ile lam arasındaki bütün harfleri yazarsın ا بتثجحخدذرزسشصضطظعغفقكلمنوهﻻىفقكلمنوهﻻى bu harfleri verir ki bununda cümlesini siz kurun ben kurmak istemedim bu şekilde cifir ile olayları sorabilir cevap alabilirsiniz
Hocam 13 09 1976 nasıl hesap layabilirim

Metafizikci

SMS Onaylı
Normal Üye
7 rakamı çıktı
Zaten hayatımın her anına kazınmış bu rakam ;)

D

D.A92

Yasaklanmış Üye
Benim 10 çıkıyor ama 10 ile ilgili bir şey yok.Bunu nasıl yapacağız?

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Benim 10 çıkıyor ama 10 ile ilgili bir şey yok.Bunu nasıl yapacağız?
Örnekte görüleceği gibi doğum ay gün ve yıl toplamı çıkan sonuç sayı tek hane kalıncaya kadar rakamlar toplanmaya devam ediyor örnekte toplam 22 çıkmış 2 +2=4 kader sayısı sizin kader sayınız ise toplam eğer 10 çıktıysa tekrar rakamlari toplayacaksınız yani 1+0 =1 kader sayınız 1 olur @ayca92

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Günay hocam benim 20.11.1976 = 2007 yapıyor 2+7 = 9 çıktı. yazılı özelliklerden bildiklerimin hepsi aynen bana uyuyor, bilmediğim konuda metafizik, bunu da öğreneceğim anlamına mı geliyor acaba?

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah bilir kardeşim bu ilim nasip işidir rabbim dilediğine verir

JMP

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ben hesaplama yaptım 5 çıkıyor oldukça uygun çıktı bana sonuç bir sitede gördüm sadece adını yazıp ebcet hesabıyla kişinin karakteri annesini çıkartıyorlar gerçekten de birebir bulursam paylaşabilirim

ozunu

SMS Onaylı
Normal Üye
ilginç bilgiler araştırdıkça acaiplikler çıkıyor, hiçbirşey rastgele değil

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.