Hem Koruma Hemde Sirinlik Tilsimi

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Verdiğim tilsimin Cuma sabahı seher saatinde yada camide sela verildiği sırada yazıp üzerinde taşıyan hem kötülüklerden korunur hem de herkese şirin görünür
PhotoPictureResizer_181116_192149153_crop_682x304.jpg

500 Aşk Duasi

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Iyi de hocam şimdi benim gibi cahil ne yapsın? Tamam ben de kötülüklerden korunmak ve şirin görünmek(yok yaa işime gelmedi bu da geldi varsayalim:)))istiyorum diyelim. Gördüm tılsımı Cumayi da bekledim diyelim şak diye yazacak mıyım?Bunların ilmini bilmek gerekmiyor mu?Örneğin buhurlarini korunmayı dualarını vs Vallahi anlamadim rica ediyorum açıklar mısınız? Her tılsımın bir riski yok mu?

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
her tılsımın buhuru olmaz ama buhuru olanda var bazı kaynaklarda buhur vermiyor bu hem koruma hem şirinlik içinse korumadan kasıt kötülüklerden koruyup yani insana şirin gösterip onları size karşı kötü düşünmenizi engeller ....

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Şu anlamda sordum hocam. Dışardan gören biri de yazar diye.Tamam bilgilendirme olarak yazılmıştır Amenna ama dediğim gibi bunun dışında ya daha teferruatlı işlemleri olan tilsimlari herhangi biri yazarsa sakıncası olur mu olmaz mı? Hoca olan sizlersiniz ama ben tılsım sözünü görünce bile tirsıyorum ve Ayetel kursi dışında birşey taşımıyorum üzerimde. Yani ben de yazabilir miyim bunu?Veya kopya kalemiyle yazıp suyunu icsem olmaz mı? Ciddi olarak soruyorum cahilligimi bağışlayın ama fazla şey taşımak istemem şahsen.

slvt

Normal Üye
ben daha önce sihir büyü bozmak için ayetle bitişik tılsım yazıp içmiştim sırrul masum ve cevheril meknunda görmüştüm uygulamıştım acaba kendime soruyorum onlardamı eksik bırakılmış die Kendimi sorguluyorum.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
ben daha önce sihir büyü bozmak için ayetle bitişik tılsım yazıp içmiştim sırrul masum ve cevheril meknunda görmüştüm uygulamıştım acaba kendime soruyorum onlardamı eksik bırakılmış die Kendimi sorguluyorum.

Uygulamaların eksik oldugunu anlaman için Arapçaya vakıf olman ileri derecede havas ta ilerlemiş olman lazım.

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.