Bilgilendirme: 1.) Değerli üyelerimiz www.sirrulhavas.com.tr Kurumsal Sitemiz Yayındadır. 2.) vefkhane.com Vefk Yapım Sitemiz Yayındadır. 3.) Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Hem Koruma Hemde Sirinlik Tilsimi

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Eki 2018
64
28
28
Iyi de hocam şimdi benim gibi cahil ne yapsın? Tamam ben de kötülüklerden korunmak ve şirin görünmek(yok yaa işime gelmedi bu da geldi varsayalim:)))istiyorum diyelim. Gördüm tılsımı Cumayi da bekledim diyelim şak diye yazacak mıyım?Bunların ilmini bilmek gerekmiyor mu?Örneğin buhurlarini korunmayı dualarını vs Vallahi anlamadim rica ediyorum açıklar mısınız? Her tılsımın bir riski yok mu?

• Beğen
Reactions: aydemir

aydemir

ya leyl ..nur-u nun يا ليلي نور نون
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
825
1,828
93
her tılsımın buhuru olmaz ama buhuru olanda var bazı kaynaklarda buhur vermiyor bu hem koruma hem şirinlik içinse korumadan kasıt kötülüklerden koruyup yani insana şirin gösterip onları size karşı kötü düşünmenizi engeller ....

• Beğen
Reactions: Aciz bir kul

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Eki 2018
64
28
28
Şu anlamda sordum hocam. Dışardan gören biri de yazar diye.Tamam bilgilendirme olarak yazılmıştır Amenna ama dediğim gibi bunun dışında ya daha teferruatlı işlemleri olan tilsimlari herhangi biri yazarsa sakıncası olur mu olmaz mı? Hoca olan sizlersiniz ama ben tılsım sözünü görünce bile tirsıyorum ve Ayetel kursi dışında birşey taşımıyorum üzerimde. Yani ben de yazabilir miyim bunu?Veya kopya kalemiyle yazıp suyunu icsem olmaz mı? Ciddi olarak soruyorum cahilligimi bağışlayın ama fazla şey taşımak istemem şahsen.

slvt

Normal Üye
1 Mar 2019
81
9
8
ben daha önce sihir büyü bozmak için ayetle bitişik tılsım yazıp içmiştim sırrul masum ve cevheril meknunda görmüştüm uygulamıştım acaba kendime soruyorum onlardamı eksik bırakılmış die Kendimi sorguluyorum.

Hukar-07

Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
21 May 2018
410
815
93
ben daha önce sihir büyü bozmak için ayetle bitişik tılsım yazıp içmiştim sırrul masum ve cevheril meknunda görmüştüm uygulamıştım acaba kendime soruyorum onlardamı eksik bırakılmış die Kendimi sorguluyorum.
Uygulamaların eksik oldugunu anlaman için Arapçaya vakıf olman ileri derecede havas ta ilerlemiş olman lazım.

• Beğen
Reactions: Sehabi