GECE UYUMAYANLAR VE UYUMAYAN ÇOCUK İÇİN

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam hakkınızı helal edin tekrar rahatsız ediyorum. Ben besmele kısmından sonraki bazı harflerde yine takıldım kuran-ı benden daha iyi derecede bilen birilerine de sordum ama net bir cevap alamadım yinede net cevabı sizde olduğundan sizi rahatsız ettim. Yazılmış olan varsa yada yazılı olanları harf harf yazma imkanınız olursa çok sevinirim. Size zahmet veriyorum hocam tekrar hakkınızı helal edin.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Aşağıdaki ayeti bir kağıda yazıp yastığın altına konursa çocuk hemen uyur
ben şahsen tecrübe ettim ve halende ediyorum ben yazdım oğlum benimle uyuyor fakat uyumuyordu yazdım koydum valla ikimiz birden hemen uyuyoruz o kadar etkili

Son düzenleme:

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
Allah sizden razı olsun hocam gerçekten benim için çok önemliydi Rabbim ilminizi artırsın inşaallah...

Burcu

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam bende bunu deneyeceğim oğlum için yazicam 6 yaşında ve 1 yaşina yakin zamandir hep uyku sorunu olmuştur hala öyledir ben uyumayi sevmiyorum der durur cok zor uyur ya çook erken kalkmış olmasi uykusuz olmasi lazim uyumasi için yada hastayken halsizken uyur onun dışında her gün cok zor uykuya dalar inşAllah yarin yazicam hocam

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Hocam bende bunu deneyeceğim oğlum için yazicam 6 yaşında ve 1 yaşina yakin zamandir hep uyku sorunu olmuştur hala öyledir ben uyumayi sevmiyorum der durur cok zor uyur ya çook erken kalkmış olmasi uykusuz olmasi lazim uyumasi için yada hastayken halsizken uyur onun dışında her gün cok zor uykuya dalar inşAllah yarin yazicam hocam
deneyin fakat 0-1 yaş aralığında ki çocuklara tavsiye etmiyoruz çünkü o yaşta ki çocuklar sağlıksal problemleri olabilir bu nedenle çocuğun yaş en az 2.5 ve 3 olması şarttır biliyorsunuz küçük çocukların sıkıntısı olabilir evvela illa ki doktor şarttır saygılarımla

Burcu

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam Allah bagişlarsa oğlum 6 yaşında

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
İsimler ruhani mi hocam,korkutulmayız değil mi?

Hayat

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Aydemir hocamız açıklarken demiş ki çok küçük bebeklerde veya bi hastalığı olan çocuklarda olmaz evvela hastalığın tedavisi lazımdır. Benim çoçuğumun ayakta sallama problemi vardı gece 1 saat uykuya dalma faslı sürüyordu .gecede en az 4-5 kez kalkıp 1saate yakın sallattırıyordu. Ben önce sallama problemini çözdüm. Duayı çocuğumun yastığına koydum. Şu an çocuğumu yatağına hiç uykusu yokken götürüyorum ona rağmen hiç inatlaşmadan hiç ağlamadan 15dk- enfazla yarım saatte kendi kendine uykuya dalıyor ve gece deliksiz uyuyor. Yani hastalık gibi bi engel ortadan kalktığı müddetçe hocamız Allahın izniyle yardımımıza koşuyor. Ben tecrübe ettim Allah Aydemir hocamızdan razı olsun

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Aydemir hocamız açıklarken demiş ki çok küçük bebeklerde veya bi hastalığı olan çocuklarda olmaz evvela hastalığın tedavisi lazımdır. Benim çoçuğumun ayakta sallama problemi vardı gece 1 saat uykuya dalma faslı sürüyordu .gecede en az 4-5 kez kalkıp 1saate yakın sallattırıyordu. Ben önce sallama problemini çözdüm. Duayı çocuğumun yastığına koydum. Şu an çocuğumu yatağına hiç uykusu yokken götürüyorum ona rağmen hiç inatlaşmadan hiç ağlamadan 15dk- enfazla yarım saatte kendi kendine uykuya dalıyor ve gece deliksiz uyuyor. Yani hastalık gibi bi engel ortadan kalktığı müddetçe hocamız Allahın izniyle yardımımıza koşuyor. Ben tecrübe ettim Allah Aydemir hocamızdan razı olsun
Allah razı olsun bilgilendirdiğiniz için

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam ayeti yazı ile yazmanız mümkün mü?

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Tamam hocam konu içerisinde yazmışsınız fark etmedim Allah razı olsun sizden.

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Dün gece safran misk ile yazdım yastığımın altına koydum daha koyar koymaz kafamı yastığa koyduğum gibi uykumu getirdi başımı sabaha kadar yastıktan kaldıramadım sabah dahi uyumak istedim iş güç nedeniyle mecbur kaldım. Allah razı olsun tecrübe edildi gayet doğrudur.

slvt

Normal Üye
BENİM BUNA ÇOK İHTİYACIM VAR AMA RESİM OLDUKÇA ESKİ YAZMAYA KORKUYORUM AÇIKÇASI. DAHA Düzgün daha açık bi resim yokmydu acaba.

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam resmi yeniden yükleyeceğinizi yazmışsınız,ama eski silik resim duruyor hala.

hbaldan

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hala bir yükleme yok üstadlar dan bir an önce yüklenmesini bekliyoruz

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.