GECE UYUMAYANLAR VE UYUMAYAN ÇOCUK İÇİN

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
4 Ocak 2019
14
3
3
Hocam hakkınızı helal edin tekrar rahatsız ediyorum. Ben besmele kısmından sonraki bazı harflerde yine takıldım kuran-ı benden daha iyi derecede bilen birilerine de sordum ama net bir cevap alamadım yinede net cevabı sizde olduğundan sizi rahatsız ettim. Yazılmış olan varsa yada yazılı olanları harf harf yazma imkanınız olursa çok sevinirim. Size zahmet veriyorum hocam tekrar hakkınızı helal edin.

• Beğen
Reactions: Hayat

aydemir

ya leyl ..nur-u nun يا ليلي نور نون
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
670
1,423
93
Aşağıdaki ayeti bir kağıda yazıp yastığın altına konursa çocuk hemen uyur
ben şahsen tecrübe ettim ve halende ediyorum ben yazdım oğlum benimle uyuyor fakat uyumuyordu yazdım koydum valla ikimiz birden hemen uyuyoruz o kadar etkili

Son düzenleme:

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
4 Ocak 2019
14
3
3
Allah sizden razı olsun hocam gerçekten benim için çok önemliydi Rabbim ilminizi artırsın inşaallah...

• Beğen
Reactions: İlkcan

Burcu

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
4 Haz 2018
12
22
3
Hocam bende bunu deneyeceğim oğlum için yazicam 6 yaşında ve 1 yaşina yakin zamandir hep uyku sorunu olmuştur hala öyledir ben uyumayi sevmiyorum der durur cok zor uyur ya çook erken kalkmış olmasi uykusuz olmasi lazim uyumasi için yada hastayken halsizken uyur onun dışında her gün cok zor uykuya dalar inşAllah yarin yazicam hocam

aydemir

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
670
1,423
93
Hocam bende bunu deneyeceğim oğlum için yazicam 6 yaşında ve 1 yaşina yakin zamandir hep uyku sorunu olmuştur hala öyledir ben uyumayi sevmiyorum der durur cok zor uyur ya çook erken kalkmış olmasi uykusuz olmasi lazim uyumasi için yada hastayken halsizken uyur onun dışında her gün cok zor uykuya dalar inşAllah yarin yazicam hocam
deneyin fakat 0-1 yaş aralığında ki çocuklara tavsiye etmiyoruz çünkü o yaşta ki çocuklar sağlıksal problemleri olabilir bu nedenle çocuğun yaş en az 2.5 ve 3 olması şarttır biliyorsunuz küçük çocukların sıkıntısı olabilir evvela illa ki doktor şarttır saygılarımla

Hayat

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
19 Ara 2018
11
23
3
Aydemir hocamız açıklarken demiş ki çok küçük bebeklerde veya bi hastalığı olan çocuklarda olmaz evvela hastalığın tedavisi lazımdır. Benim çoçuğumun ayakta sallama problemi vardı gece 1 saat uykuya dalma faslı sürüyordu .gecede en az 4-5 kez kalkıp 1saate yakın sallattırıyordu. Ben önce sallama problemini çözdüm. Duayı çocuğumun yastığına koydum. Şu an çocuğumu yatağına hiç uykusu yokken götürüyorum ona rağmen hiç inatlaşmadan hiç ağlamadan 15dk- enfazla yarım saatte kendi kendine uykuya dalıyor ve gece deliksiz uyuyor. Yani hastalık gibi bi engel ortadan kalktığı müddetçe hocamız Allahın izniyle yardımımıza koşuyor. Ben tecrübe ettim Allah Aydemir hocamızdan razı olsun

• Beğen
Reactions: deniz and İlkcan

aydemir

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
670
1,423
93
Aydemir hocamız açıklarken demiş ki çok küçük bebeklerde veya bi hastalığı olan çocuklarda olmaz evvela hastalığın tedavisi lazımdır. Benim çoçuğumun ayakta sallama problemi vardı gece 1 saat uykuya dalma faslı sürüyordu .gecede en az 4-5 kez kalkıp 1saate yakın sallattırıyordu. Ben önce sallama problemini çözdüm. Duayı çocuğumun yastığına koydum. Şu an çocuğumu yatağına hiç uykusu yokken götürüyorum ona rağmen hiç inatlaşmadan hiç ağlamadan 15dk- enfazla yarım saatte kendi kendine uykuya dalıyor ve gece deliksiz uyuyor. Yani hastalık gibi bi engel ortadan kalktığı müddetçe hocamız Allahın izniyle yardımımıza koşuyor. Ben tecrübe ettim Allah Aydemir hocamızdan razı olsun
Allah razı olsun bilgilendirdiğiniz için

• Beğen
Reactions: deniz and İlkcan

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
32
18
Tamam hocam konu içerisinde yazmışsınız fark etmedim Allah razı olsun sizden.

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
46
32
18
Dün gece safran misk ile yazdım yastığımın altına koydum daha koyar koymaz kafamı yastığa koyduğum gibi uykumu getirdi başımı sabaha kadar yastıktan kaldıramadım sabah dahi uyumak istedim iş güç nedeniyle mecbur kaldım. Allah razı olsun tecrübe edildi gayet doğrudur.

slvt

Normal Üye
1 Mar 2019
81
9
8
BENİM BUNA ÇOK İHTİYACIM VAR AMA RESİM OLDUKÇA ESKİ YAZMAYA KORKUYORUM AÇIKÇASI. DAHA Düzgün daha açık bi resim yokmydu acaba.

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
26 Ocak 2019
88
18
8
Hocam resmi yeniden yükleyeceğinizi yazmışsınız,ama eski silik resim duruyor hala.

hbaldan

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
7 Eki 2018
3
0
1
Hala bir yükleme yok üstadlar dan bir an önce yüklenmesini bekliyoruz

aydemir

Yönetici