Sorun Çözüldü Devrimci Hocamin Rukye yapması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Üyelerin dikkatine formumuzda aktif olup 75 mesaja ulaşan üyelerimize bakım varsa musallat temizliği yapılacak olup şimdiden ilginize teşekkür ederiz..
[automerge]1541964371[/automerge]
Cümleten Selamün Aleyküm nerden başlasam bilemiyorum bir ablam var kimseye zararı olmayan elinden geldiğince zikir ve kuran okumaya çalışan namazlarını aksatmamaya özen gösteren bize annelik yapan 91 yaşındaki hasta anneme bakmak için evlenmeyen onun her ihtiyacını karşılayan geceleri uyumayan çocuk gibi el üstünde tutup anneme bakan ablamız işte o ablamız 5-6 aydır çok rahatsızlandı sesler duyuyordu sabah kalktığında boğulma etrafında hep birileri izliyor gibiydi 1-2 hafta önce sabah telefonum çaldı aradı beni çok rahatsız ediyorlar kendimi öldürmem için zorluyorlar benim müstehcen resimlerimi çekiyorlar duvarlar yok oluyor dedi ablamı ilk defa böyle görmüştüm çok üzüldüm sonra bi hocamızı bulduk ona götürdük musallatı çıkardım dedi muska verdi 1 hafta kadar iyi oldu sonrasında sesler tekrar geldi sesler artık tehtid ediyordu "sen bizimkilere zarar verdin bunun hesabını ödüceksin hiç merak etme bugün bu iş biticek merak etme bu akşam seni öldürücez hatta üst kattaki komşunun oğlunun şeklinde gelip tacizde dahi bulunmaya çalışmışlar" yaşadıklarımızı bir Allah birde @aydemir hocam ve @Devrimci hocam bilir onlara ne kadar dua etsem azdır haklarını ne maddi nede manevi şekilde ödeyebilirim ama şu kesinki her hatmede her duamda olucaklar Allah onlardan razı olsun.
Ablamı kurtardılar evimizi temizlediler evdekiler bunu net bir şekilde gördüler ve şuan Allaha şükür yaramaz bir durum yok Hocalarımızın Allah ilmini arttırsın. Bu forumdaki hocalarımız ehli sünnet ve islama bağlı hocalardır başka forumlardaki gibi menfeaat peşinde değillerdir buna şahidim Allahta şahittir.
Hocalarımdan tekrar Allah razı olsun...
Bu gece @acizkul kardeşimiz ve aileside musallatlarından temizlendiler.
[automerge]1541966450[/automerge]

Aciz bir kul

Katılım22 Eki 2018Mesajlar8Beğeniler12Time online7h 1mPuanları3
@Devrimci hocam ve @imas Ibrahim hocam Allah sizlerden razı olsun bu formundaki tüm hocalarımızdan Allah razı olsun inşaAllah. Bana hiçbir ücret talep etmeden bakım ve musallat temizliği yaptılar. Ilk olarak Ibrahim hoca baktı büyüleri temizledi ve sayesinde uyumaya başladım. Resmen ne kadar yorgun olursam olayım uyuyamiyordum âdeta imsoniyak olarak yaşıyordum. Şimdi rahatladım. Bugün de Devrimci hocam az önce musallat temizliği yaptı. Başıma ağırlıkçöktü ilk olarak sonra boynum tutuldu âdeta ve kollarimda ağırlık ve uyuşma hissettim hâlâ parmaklarimi zor kullanıyorum şu anda çünkü kollarim ağrıyor. Bunlar musallat temizliği etkisiymis.Kendilerine minnettarım iki cihan saadeti ve afiyet diliyorum. Zamanla bende meydana gelen tüm değişimleri yazmaya devam edeceğim inşaAllah.

Son düzenleme:

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hocam rica etsem sizin icin de uygun bir vakitte Allah'ın izniyle bana da yardımcı olur musunuz acaba bendeki ve evimdeki musallatları temizleme hususunda?

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hocam rica etsem sizin icin de uygun bir vakitte Allah'ın izniyle bana da yardımcı olur musunuz acaba bendeki ve evimdeki musallatları temizleme hususunda?
Yarın gece saat 21 den sonra chatte bulun.

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
İnşallah hocam Allah razı olsun sizden.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Uzaktan musallat temizliği, hemde hiç bir ücret ödemeden sadece Allah rızası için yapıyor hocam. Musallatta en zor vakalar ifrit vakalaridir. Bu işle uğraşanlar bu musallat türünde çok zorlanırlar. Çoğu zamanda başarısız olurlar. Medyum bozuntulari ifrit vakaları ile karşılaştığında bir daha hasta ile konuşmazlar gorusmezler korkularından. Hocam uzaktan bu tür musallatlara da temizliyor. Bazı hocalar temizlemek için 20-30 bin TL gibi rakamlar istiyor.

Siteye üye olup 75 mesajı tamamlayın bu musallattan bedava kurtulun. Bu hizmeti bu siteden başka hiç bir yerde bulamazsınız. Bulsaniz bile çok astronomik rakamlar öderseniz ki yukarıda örneğini verdim.

Musallat ne yapar ? Rizkinizi bağlar, geciminiz zorlaşır, bereketi azalır. Eşiniz yada sevgilinizle şiddetli kavgalara sudan sebebten olaylara sebebiyet verir. Sevdiğiniz hiç sebeb yokken ayrılır. Kötü rüyalar görürsünüz sık sık.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım. Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
[automerge]1542159021[/automerge]
Değerli üyelerimiz lütfen okuduğunuz ve istifade ettiğiniz her konuyu sağ üstten yıldız verip değerlendiriniz ve yorum-mesaj yazınız.Hep birlikte ahde vefa ile foruma destek olalım. Hep birlikte emek verip formumuzu yaşatalım.
Üyelerin birbiriyle kişisel FACEBOOK-WatSapp-Telefon-Adres bilgilerini paylaşmaları yasaktır.
Bu forumda işlem yapmaya sadece İmas-Aydemir ve Günay hocalarımız yetkilidir.
5-10 konu açanları sakın hoca belleyip işlem yaptırtmaya kalkmayın ve para göndermeyin.
Mağduriyetinizden forum mesul değildir.

Son düzenleme:

leyla

Normal Üye
öncelikle sıkıntı bir dönem atlatmışsınız çok geçmiş olsun.
formu okudukça arada korkmuyorum desem yalan olur ama sizler gibi değerli hocaların bulunduğu bir ortamda korkmak gereksizmiş. Allah ilminizi arttırsın.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Uzaktan musallat temizliği, hemde hiç bir ücret ödemeden sadece Allah rızası için yapıyor hocam. Musallatta en zor vakalar ifrit vakalaridir. Bu işle uğraşanlar bu musallat türünde çok zorlanırlar. Çoğu zamanda başarısız olurlar. Medyum bozuntulari ifrit vakaları ile karşılaştığında bir daha hasta ile konuşmazlar gorusmezler korkularından. Hocam uzaktan bu tür musallatlara da temizliyor. Bazı hocalar temizlemek için 20-30 bin TL gibi rakamlar istiyor.

Siteye üye olup 75 mesajı tamamlayın bu musallattan bedava kurtulun. Bu hizmeti bu siteden başka hiç bir yerde bulamazsınız. Bulsaniz bile çok astronomik rakamlar öderseniz ki yukarıda örneğini verdim.

Musallat ne yapar ? Rizkinizi bağlar, geciminiz zorlaşır, bereketi azalır. Eşiniz yada sevgilinizle şiddetli kavgalara sudan sebebten olaylara sebebiyet verir. Sevdiğiniz hiç sebeb yokken ayrılır. Kötü rüyalar görürsünüz sık sık.

Üyelerin birbiriyle kişisel FACEBOOK-WatSapp-Telefon-Adres bilgilerini paylaşmaları yasaktır.
5-10 konu açanları sakın hoca belleyip işlem yaptırtmaya kalkmayın ve para göndermeyin.

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah c.c razı olsun. Bilip bilmediğimiz bir çok sırlara vakıf bir dünyevi içerisinde yaşamaktayız. Rabbim ilim sahibi olan değerli hocalarımızı başımızdan eksik etmesin. Nurlu yolda onların yanında olmamızı bizlere hayırlar ile nasip etsin inşallah. Amin

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah c.c razı olsun. Bilip bilmediğimiz bir çok sırlara vakıf bir dünyevi içerisinde yaşamaktayız. Rabbim ilim sahibi olan değerli hocalarımızı başımızdan eksik etmesin. Nurlu yolda onların yanında olmamızı bizlere hayırlar ile nasip etsin inşallah. Amin

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah decrimci hocam ve gunay hocamdan razi olsun kizimin rahatsizligi konusunda cok yardimlarini gordum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.