Sorun Çözüldü Devrimci Hocamin Rukye yapması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bugün istediğim yardıma karşılık @Devrimci hocam akşam 21:00'de chatte olmamı söylemişti. Öncesinde mesajlaşarak telefonla beni ara, kontorün yoksa ben ararım diye babacan bir tavırla karşılık verdi. Kendisi ile telefon görüşmesi yaptık. Çok babacan, müşvik ve sıcak kanlı bir şekilde konuştu ve anlattığım sıkıntılarıma karşılık derdimi dinledi ve bana teselli bile verdi. Yaklaşık bir saat önce kendisi tarafından temizlik yapıldı. Evde televizyonları kapatıp oturduk, bol bol salavat getirerek kendimi huzura bıraktım, dualar ederek... Okuma başladıktan yaklaşık 5 dakika sonra evde herkesi bir esneme tuttu, özellikle beni ve kayınvalidemi...Öyle ki gözlerimizden yaşlar aktı resmen... sonra enseden başımıza doğru şiddetli bir ağrı ve uyuşma hissettik. Bu uyuşma ellerimizde de çok şiddetli oldu... Yarım saatlik okumanın sonunda o ağrılar çekildi, üzerimden şu anda bir ağırlık kalkmışçasına uyuşuk ve dingin hissediyorum kendimi, evdekiler içinde aynı şey geçerli. Bu rahatlama duygusu çok güzel, sadece şakaklarımda ve boynumda biraz ağrı var, zonklama gibi... @Devrimci hocam merhametli,babacan, sevgi dolu ilginiz ve ayrıca yardımınız için çok teşekkür ederim. Rabb Teala sizden ve ceddinizden razı olsun inşallah... Umarım maddi ve manevi olarak şifalanma devam eder. Buradaki bir derdi için çare arayan samimi kardeşlerime ve sizlere(hocalarımıza) Rabb'im iki cihanda saadet nasip etsin. Kulum senden razıyım dediklerinden eylesin inşallah...

*Amin,Allah razı olsun, Estağfurullah olur mu öyle şey, ne mutlu bana değer verip, yol göstermişsin...İnşallah başlayacağım Salavatı Tefriciyeye... @leyla

*Amin Ecmain... Allah razı olsun, bugün konuştuk, bak akşamına @devrimci hocam hemen en iyi şekilde ilgilendi, Allah razı olsun ondan da sizden de inşallah kardeşim... @turkistan

Son derece ahde vefa sahibi değerli @yaso kardeşim,Allah dualarını kabul etsin.Yaptığın hayırlı dualar için çok teşekkür ederim.Allah razı olsun.Sende ve ailende bayağı musallat ve nazar birikmiş.Hadimlerden Allah razı olsun,Hepsini temizlediler.
Fırsat bulursam pazartesi günü işyerini de tekrar temizlerim.İnşaALLAH rızkının artmasına,işlerinin düzelmesine vesile olur.
Selamlarımla.

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
@Devrimci hocam allah rızası için ben ve ailem içinde.. Nazar ve musallat için, yardımcı olabilirmisiniz, ?

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
@Devrimci hocam allah rızası için ben ve ailem içinde.. Nazar ve musallat için, yardımcı olabilirmisiniz, ?
Elbette oluruz.
Sen forumda aktif olup emek ver.Açılan konulara OKYUP İSTİFADE ETTİKTEN SONRA yorumlar ve mesajlar yaz.75 mesaj barajını
Ard arda iki mesaj yazmana gerek yok.75 mesaj barajını geçtiğinde yardımcı oluruz.

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Buradaki hocalaramın İnsanlara Allah rızası için yardımcı olmalı ne kadar güzel, Farklı yerlerdeki farklı sahtekarlara, onca para ödeyipde içinde bulunduğu durumdan kurtulamayan çok insan var.. Rabbim ilminizi artırsın, Amin ecmain ?

Orkunalikaya

Normal Üye
Hocam Selamın aleyküm bende nazardan bulaşan musallat var dediler işlerim bozuldu olacak işlerim olmuyor herşey ters gidiyor ruhi sıkıntılarım var eşimle boşanma derecesine geldik bana yardımcı olursanız allah rızası için.

Orkunalikaya

Normal Üye
Hocam selamın aleyküm;
Hocam bana nazardan bulaşan cin var dediler ve çok sıkıntılar yaşıyorum, işlerim ters gidiyor olacak işlerimde olmuyor eşimle ayrılma derecesine geldik. Hocam bana allah rızası için yardımcı olursanız çok sevinirim.

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Sitedeki hocalarıma konuyu detaylıca paylaş kardeşim, 75 mesajı geçttiysen elbette hocalarım muhakkak yardımcı olacaklardır,

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Herkese hayırlı geceler Canlar, Az önce bizzat tarafıma @Devrimci hocam tarafından temizlik işlemi uygulandı, ? Çok şükür
Öncelikle @Devrimci Hocama sonsuz teşekkürlerimi bir borç bilirim, Üzerimde yoğun bir Nazar vardı, Hocam allah razı olsun benimle İrtabata geçti, Sadece şunu söyleyebilirim.. O kadar Babacan tavrı var ki Sanki yıllardır kendisi ile bir aile gibi gibi hissettim,, Sağolsun ve Allah razı olsun kendisinden,
@Devrimci hocam ile görüştüğüm de kendisi Hadimlerini göndereceğini ve temizliğe başlayacağını iletti, Kendi evimde değildim, kız arkadaşım ile birlikde kız arkadaşımın evindeydim.. Temizlik başladığı anda Öncelikle yoğun bir esneme ile göz yaşı
Özelllikle Ayak çevresinde uyuşma ve gezinti hissettim, Esnedikçe rahatlama geldi, Kendimi o yorgun halden dingin hale hissettim..
Hocam aramadan önce ki o vesvese halim biraz da olsa kayboldu, bir nevi yeniden doğmuş gibi hissettim..
kız arkadaşımda çok esnedi.. Hatta bir ara uyuya kaldı diyebilirim.
Ama çok şükür bin şükür.
Şuanda gayet iyiyim.. Bilmenizi isterim ki hocalarımın bakımına göre Üzerimde bir büyü yada sihir yok, Yoğun nazar olduğu için, hocam hadimlerini gönderdiğin de yoğun bir esneme hali ile, ve sonrasında gerçekden güzel bir rahatlama geldi, Sanki dünyaya güzel ve rahat bir şekilde yeniden başlamış gibi hissettim..

Allah razı olsun hocamdan
Gerçekden İşin ehli gerçekden
Kalbi pak ve yardımcı olmayı bizlerden çok istiyor, bunu bana olan yaklaşımında daha iyi anladım..

@günay hocama da Babacan tavrı yaklaşımı için de teşekkür ediyorum..

Saygıdeğer hocalarım allah razı olsun sizlerden binlerce kez ,

Canlar bizzat tecrübe ettim bu durumu.. Lütfen ciddiye alın be bu konuda sıkıntınız var ise hocalarıma muhakkak ulaşım, inanın bana anında ulaşıyorlar ve gerçekden yardımcı oluyor..

Çok sağolun Çok teşekkür ederim hocalarım Allah razı olsun sizlerden
Amin Ecmain ?

Moderatörün son düzenlenenleri:

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hocam selamın aleyküm;
Hocam bana nazardan bulaşan cin var dediler ve çok sıkıntılar yaşıyorum, işlerim ters gidiyor olacak işlerimde olmuyor eşimle ayrılma derecesine geldik. Hocam bana allah rızası için yardımcı olursanız çok sevinirim.
Forumda ücretsiz bakım ve musallat-nazar temizliği işlemlerinden istifade edebilmeniz için forumdaki konulara OKUYUP İSTİFADE ETTİKTEN SONRA en az 75 mesaj yazmanız gerekiyor.
Lütfen forumda aktif olunuz ve emek veriniz.CHAT sohbetlerimize de katılınız.Selamlarımla...

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hocam Selamın aleyküm bende nazardan bulaşan musallat var dediler işlerim bozuldu olacak işlerim olmuyor herşey ters gidiyor ruhi sıkıntılarım var eşimle boşanma derecesine geldik bana yardımcı olursanız allah rızası için.
Önemli - ÜYELERİN DİKKATİNE !!!!!!
Duyurular - Konulara Mesaj Yazma Kuralları

Forumda ücretsiz bakım ve musallat-nazar temizliği işlemlerinden istifade edebilmeniz için forumdaki konulara OKUYUP İSTİFADE ETTİKTEN SONRA en az 75 mesaj yazmanız gerekiyor.
Lütfen forumda aktif olunuz ve emek veriniz.CHAT sohbetlerimize de katılınız.Selamlarımla...

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
allah razı olsun @Devrimci hocam kendi evimde tekrar bir temizlik yaptı kısmet olur sa pazar akşamı 21:00 den sonra tekrar temizleyecek.. hadimleri hissettm canlar. vücudumda dolaşmalar ellerimde karıncalamar.. en önemliside nazardan veya musallattan gelen vesvese ve heyecan kesilmiş oldu .. gerçekden işin ehli hocalarımız olduğu için çok şükür çok şanslıyız.. sizlerin huzurunda bir kez daha @Devrimci ve @aydemir hocama sonsuz teşekkür ediyorum.. şahsıma ve aileme tekrar yardımcı olacaklar allahın izni ile.. sizlere yaşadıkalrımı tekrar aktaracağım amin ecmain

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bu arada söylemeden geçemeyeceğim.. Dün akşam @Devrimci hocamın yaptığı temizlik sayesinde.. Gerçekten duaları güzel bir şekilde okumaya başladım.. Öncesinde zorlanıyordum.. lakin Allh razı olsun @Devrimci hocamdan üstümdeki o ölü toprağı aldı..

Kısmet olur ise Bu akşam evim için ailem için tekrar temizlik yapacak

huzurunuz da tekrar teşekkür ediyorum hocama, ALLH RAZI OLSUN @derimci hocam

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Formu doldurun bakarız

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Cümleten Selamün aleyküm .. Günlerdir süre gelen sıkıntılarımı beni tanıyan arkadaşlarım forumdan biliyorlar. aynı şekilde hocalarımda .. üzerimde ağırlık endişe vesvese ve aşırı korku.. saygıdeğer @günay hocam saygıdeğer @Devrimci hoxam sayesinde
yapmış oldukları okumalar ve temizlik sayesinde gerçekden kendimi daha iyi hissetmeme yardımcı oluyorlar,
bu gerçek arkadaşlar.. hocalarımın hadimleri ile yaptıkları birebir okumaları anında hissedebiliyorsunuz. vücudunuzda dolaşmalar karıncalanmalar ve esnemeler ile inanılmaz bir rahatlık geliyor üzerinize.. bu benim bizzat yaşadığım birebir tecrübedir..
sizlerinde huzurunda @günay hocam ve @Devrimci hocama aynı zamanda @aydemir hocama teşekkür e3diyorum ...
yaklaşık olarak bir 5 gün daha hocalarım tarafından okumalar devam edecek .. inşallah daha iyi olacağım dularınız eksik etmeyin canlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.