Sorun Çözüldü Vip üyelere

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Değerli hocam @aydemir ve benim paylaştığımız konulardan istifade ediyor indiriyor sunuz merakla bekliyorum tecrübe etip bir yorum yapacaklarmı diye evet tecrübe etip te deneyenlerin yorumlarını bekliyorum

gültanem

SMS Onaylı
Normal Üye
inşallah hocam.. ben yapmaya çalışıyorum. ve bazı gönderileri yapmak imkansız tevkili diyor, profesyonel kişi gerek yada bazı özel malzemeler gerek diyor. onları zaten yapmak imkansız. Yapılabilecekleri fark edip görmek içinde biraz vakit gerek. ama yapmaya çalışıyorum. daha birşey göremedim.

Son düzenleme:

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
Değerli hocam @aydemir ve benim paylaştığımız konulardan istifade ediyor indiriyor sunuz merakla bekliyorum tecrübe etip bir yorum yapacaklarmı diye evet tecrübe etip te deneyenlerin yorumlarını bekliyorum
Hocam inşeallah okumalarım , tedavim ve vefk işlemlerim bitip de siz start verip Esmaların bunlar yapacakların şunlar Allah yardımcın olsun gazan mubarek olsun diye bu cepheye saldığınızda bol bol tecrübe edip hizmet edeceğiz inşeallah. Nasibimizde varsa tecrübe edip paylaşırız ozaman . Hayırla kalınız Allaha emanet olunuz .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.