Vefk VEKFIN ÖNEMİ (VEKFHANE.COM), EBUL VEFA HZ.

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hayırlı günler herkese,
Vekfhane.com gibi güzel bir hizmette bulunan hocalarımızdan ve emeği geçen yöneticilerimiz Allah razı olsun. daha nice güzel hizmetler nasip etsin. Bununla ilgili Emir Sultan hz.lerinin Yasini Şerif esrar ve havvası kitabında geçen vekf ile ilgili bir konuyu paylaşmak istedim. Vekfsiz yapılan çalışmalar ile vekfli yapılan çalışma arasındaki 50 yıllık farktan bahsetmektedir. burayı okuyunca okuduğum günlük zikirlerin vekflerini vekfhaneden yaptırmayı düşünüyorum. inş.nasip olursa yaptıracağım.

Ekli dosyalar

• 20190529_040124.jpg
    20190529_040124.jpg
    505.8 KB · Görüntüleme: 31

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hayırlı günler herkese,
Vekfhane.com gibi güzel bir hizmette bulunan hocalarımızdan ve emeği geçen yöneticilerimiz Allah razı olsun. daha nice güzel hizmetler nasip etsin. Bununla ilgili Emir Sultan hz.lerinin Yasini Şerif esrar ve havvası kitabında geçen vekf ile ilgili bir konuyu paylaşmak istedim. Vekfsiz yapılan çalışmalar ile vekfli yapılan çalışma arasındaki 50 yıllık farktan bahsetmektedir. burayı okuyunca okuduğum günlük zikirlerin vekflerini vekfhaneden yaptırmayı düşünüyorum. inş.nasip olursa yaptıracağım.
Bizim yaptığımız vefkler kitap tan yaz ver şekilde değil kişinin unsuru durumu vs ebcet hesaplamaları yapılarak kişiye özel çalışma hazıranır bunun üzerine 7 14 21 41 güne varan okumaları yapılır sonrasında kişiye verilip kişininde varsa yapması gerekenler tarafına iletilir kişi ne için istemişse faidesi ni görür Takdir Allah’ın

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Hayırlı günler herkese,

ELBETTE VEFKLER ÇOK ÇOK ÖNEMLİDİR AMA ÜSTADI YAZINCA YOKSA KİTAPTA YAZANLAR ÇALIŞSAYDI HERKES MURADINA ÇOKTAN ERERDİ, O YÜZDEN BİZ BÜTÜN NOKSANLARI VE KAİLERE GÖRE HAZIRLIYORUZ.

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Sadece kitaplara bakarak vefk yazmak yazana sıkıntı sorun çıkartır mı?

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Sadece kitaplara bakarak vefk yazmak yazana sıkıntı sorun çıkartır mı?
Kitaplardaki vefkler ne zaman kime yapıldığı belli değil herkesede fayda verecek diye bir şey Yok kişiye özel çalışma yapılmadığı taktirde kitapta verilen uygulama lar bu yüzden olmuyor

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Kitaplardaki vefkler ne zaman kime yapıldığı belli değil herkesede fayda verecek diye bir şey Yok kişiye özel çalışma yapılmadığı taktirde kitapta verilen uygulama lar bu yüzden olmuyor
İnsallah diğer kardeşlerimiz de bu yorumları okurlar. Kendilerini iyice geliştirip, herşeyi öğrendikten sonra böyle onemli işlerle alakadar olurlar.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.