Sorun Çözüldü Vekf ve Tılsımlar hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
Selamün aleyküm hayırlı akşamlar hocalarım bir insan üzerinde aynı amaçla yada farklı amaçla birden fazla tılsım yada vekf taşıyabilir mi? Örnek olarak rızk için 2-3 tane yada herkes tarafından kabul görmek için 2-3 tane veya korunmak için aynı şekilde yada hepsinden 1'er tane gibi olur herhangibir sınırlama yada mahsuru var mıdır?

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Usulü ve kaidesi ne uygun şekilde yapılmış ise eksik siz farklı amaç için elbette taşıyabilir yapan kişi önemli bu konuda

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
@günay, Anladım hocam ama aynı amaç için olursa mesela rızk için 2 yada 3 tane taşınabilir mi?

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Nette beye kitapta bulduğun her işlemi yazıp taşıman şans sıkıntı verir kendi kendi kendini sıkıntıya sokarsınız her şeyde yazılıp taşınmaz

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
@günay, Yok hocam nette gördüğüm değil şu anda bilgi amaçlı öğrenmek istedim. Ben şahsen kendim yazacak olduğum zaman buradan sitemizden faydalanarak yazıp taşırım ne zaman bir şey öğrenmek danışmak istesem daha kapsamlı ve daha doğru bilgiler veriyorsunuz Allah razı olsun.

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
@günay, Hocam şimdi anlamam gereken şu mu? Aynı anda aynı amaç için farklı işlemler uygulanıp taşınamaz bu doğru mudur hocam? Bu arada başınızı ağrıttıysam hakkınızı helal edin hocam.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
@günay, Hocam şimdi anlamam gereken şu mu? Aynı anda aynı amaç için farklı işlemler uygulanıp taşınamaz bu doğru mudur hocam? Bu arada başınızı ağrıttıysam hakkınızı helal edin hocam.
Kardeşim verilen işlemlerin çoğu eksik ve senin bunu yazıp yapmaya icazetin yok diyelimki yazdın yaptığın işlemler ters tepti ne olacak iyi olayım derken kötü olacak sın herkes kendini ameliyat etse doktora ne gerek var ilme vakıf olmadan bir şeyi yazıp taşıman reçetesiz ilaç içmeye benzer senin gibi düşünüp yazıp daha sonra sıkıntıya düşen kaç kişiyi temizledik bu yüzden tavsiye m dikkatli ol demek

Tokunay

SMS Onaylı
Normal Üye
lütfen bu gibi işlemlerde bir bilen ama hakkıyla bilenden bir şeyler alın yoksa Allah muhafaza insanın başı ağrır ....................

Anladım hocam haklısınız günümüzde para için yalan yanlış uygulamalarla insanların hayatlarını mahvedenleri de düşünürsek kesinlikle haklısınız hocam Allah razı olsun.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.