Bilgilendirme: 1.) Değerli üyelerimiz www.sirrulhavas.com.tr Kurumsal Sitemiz Yayındadır. 2.) vefkhane.com Vefk Yapım Sitemiz Yayındadır. 3.) Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Önemli ÜYELERİN DİKKATİNE !!!!!!

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

  AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 • DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

  ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

 • DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
 • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

  DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Hukar-07

Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
21 May 2018
410
815
93
Eğer ailenizde şiddetli kavgalar oluyorsa, maddi sorunlar yaşıyorsanız, bereketsizlik varsa, el attığınız her iş olumsuz sonuclaniyorsa, iş başvurularınız sonuçsuz kalıyorsa ( son anda bozuluyorsa) bunlar çoğunlukla büyü yada musallat sonucudur.

Sevdiğiniz size kötü davraniyorsa, birden bire soğudu yada terk etti ise, kısmetiniz kapalı ise bunlarda büyü sonucu olabilir.

Sizde bunlardan supheleniyorsaniz 75 mesajı doldurup bakım yaptırabilirsiniz.
 

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
29 Ağu 2018
157
133
43
Hocam benim 75 mesajım oldu. Eğer @Devrimci hocam ve sizin içinde uygunsa bakabilir misiniz?
 

Meraklı

Normal Üye
24 Haz 2018
54
38
18
Aslında güzel düşünülmüş bir uygulama fakat buraya üye olan insanlar hocalarımız kadar bilgili olmadıkları için yazılan mesajlar teşekkür etmekle sınırlı olmayacak mı? Amaç forumu canlı tutmaksa olabilir belki ama görünüş açısından site için iyi olmayabilir gibi geldi. Bakım yapmak isteyen herkes 75 konuya sağ olun hocam yazar ve geçer.
 

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
29 Ağu 2018
157
133
43
Ben 75 mesaja ulaştığım için, Günay hocam Allah kendisinden razı olsun ki bakımımı yaptı, üzerimde vesvese ve nazar olduğu sonucuna vardı. Bir takım önerilerde bulundu. Her soruma bıkmadan sıkılmadan yorulmadan son derece nazik ve merhametli şekilde cevap verdi. Burada "din kardeşliği"kelamını daha iyi anlıyorum... Yalnız değiliz arkadaşlar, sakın üzüntüye ve ye'ise kapılmayın, verilen sıkıntılar Rabb'imizin bize yakınlığını anlamamız için verilmiş ödüllerdir... Bu gözle bakmalıyız... Şükür ve sabretmeliyiz... Allah bu siteyi kuranlardan ve hizmet verenlerden razı olsun inşallah... @Gunay @Devrimci @aydemir
 
H

Hamd

Yasaklanmış Üye
Siteye üyelik için aidat Uygulaması getirebiliriz , gerçi ilk etapta üye sayısını artırmak gibi bir hedefiniz olabilir haklı olarak ama kaliteyi yukseltmiş oluruz. Diğer sitede olduğu gibi en can alıcı sorunuza mendil sallayarak cevap veren Profiller olmaz.
 

Adasen

T.C Onaylı
Normal Üye
24 Eki 2018
28
44
13
Alllah hepinizden razı olsun söylediklerinizin hepsi doğru önce allah sonra sizlerin duasıyla aydınlığa kavusuruz inşallah bizlerde faydası olur gunay hocam ☝☝??
 
 • Beğen
Reactions: İlkcan
O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Aaa cok guzel bende o sayiya insallah yeterim yaptiracam degerli hocalarima
 

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
22 Kas 2018
93
45
28
En azından sizler gibi değerli insanlar oldukça, Negatif etkiye maruz kalan insanlarımız, sitemizde daha da çok fayda görür inşallah, Rabbim ilminizi her daim artırsın amin ecmain ?
 
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR