Bilgilendirme Tedavi olayım derken dolandırılma

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bugün yanıma bir bayan kardeşim geldi Manisa’nın bir ilçesinde bir hocaya gittiğini ve sıkıntılarının geçmediğini söyledi bir muska verdiğini ve sıkıntım geçmedi dedi bende verilen muskayı vermesini rica ettim açtığımda gördüğüm manzara beni yanıltmadı ekteki karalamayı vermiş bunun gibi sizde madur olmayın 1000 tl almış bu işleme 5817B582-0B63-46EA-BE7E-6E22C9B49D01.jpeg

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Bugün yanıma bir bayan kardeşim geldi Manisa’nın bir ilçesinde bir hocaya gittiğini ve sıkıntılarının geçmediğini söyledi bir muska verdiğini ve sıkıntım geçmedi dedi bende verilen muskayı vermesini rica ettim açtığımda gördüğüm manzara beni yanıltmadı ekteki karalamayı vermiş bunun gibi sizde madur olmayın 1000 tl almış bu işleme Ekli dosyayı görüntüle 680
abi ne diyelimAllah hidayet etsin bu dolandırıcılar değil mi insanı hasta eden

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Rabbim bildiği yapsın inşalllah ya nasıl bir zamana geldik ne vicdan ne merhamet Allahım sen Hidayet nasip et bu kendini bilmez insanlara

Harbi

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Kimmiş bu hoca çok merak ettim. Ne yaşadığını.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bende bilmiyorum neyin kafasını yaşadığını Biz işlem yapıyoruz hakkınca masraf için birşey istesek kaçıp gidiyorlar bence az bile almış

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bana da birkadin hoca yazmisti musa gunay hocam cogu hoca karalama dedi ama bir hoca karalama degil cin alfabesi dedi dogru yanlis bilemem

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bazilari vefkin fotokopisini çekip gönderiyor. Şaka gibi... Bazıları da şeytanın isimlerini yazıp ondan medet umuyor. İşleri daha da kötüye gidiyor

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bugün yanıma bir bayan kardeşim geldi Manisa’nın bir ilçesinde bir hocaya gittiğini ve sıkıntılarının geçmediğini söyledi bir muska verdiğini ve sıkıntım geçmedi dedi bende verilen muskayı vermesini rica ettim açtığımda gördüğüm manzara beni yanıltmadı ekteki karalamayı vermiş bunun gibi sizde madur olmayın 1000 tl almış bu işleme Ekli dosyayı görüntüle 680

Yuuuuhhhh artık.

Forum hocalarımız yaptığı işlemler ve yazdığı vefkler için ücret taleb ettiğinde bedavaya kaçmak için 40 takla atanlar ve ''Allah rızası için'' diyerek işlemleri bedavaya getirtmek isteyenler bu konuyu iyi okuyup ders alsınlar.
Forum hocalarımızın değerini biliniz arkadaşlar.

Meraklı

Normal Üye
Yazık kadın adına üzüldüm. Demek ki işin ehli olanlar Allah rızasıyla birlikte insanların iyi halde olmasını istedikleri için ya sevabına yapıyorlar ya da cüzi miktarlara. Bunun gibiler ise şeytan ve kendi menfaatine çalışıyor. Ben hep Allah kötülere fırsat vermesin derim, inşallah da vermez de.

turkistan

SMS Onaylı
Normal Üye
Allah ehli sünnet hocalarımızdan razı olsun.Bu forumda Allaha şükür @aydemir @Devrimci ve @Gunay hocalarımız gibi ehli sünnet ve işinin ehli hocalarımız var bu forumun kıymetini bilmemiz lazımdır.Allah razı olsun hocalarımızdan Allah ilimlerini arttırsın.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Maalesef piyasada paranın esiri olmuş o kadar insan varki, bu insanların hangi alanda çalıştığı farketmiyor, amaç para olduğu için. Ahir zamanda yaşıyoruz bu zamanın oyuncuları bunlar, Allah bizi de bu zamanda dünyaya getirdi ve bu oyuncularla mücadelemize bakıcak. Bu sitedeki yöneticiler ve buradaki gerçek hocalarımız gibi insanların artması gerek ve bunun için katkıda bulunmalıyız ki bizim gibi aciz masum insanların yanlış kişilerin eline düşmesini engellemiş olalım. Şahsen ben siteye katkım olacak buradaki hocalarımıza yardım edebilmek için bir görevim olsa seve seve yaparım. bütün üyelerimizde bu şekilde düşünmesini isterimki bu sahtekar oyuncuların oranını azaltmış olalım inşallah.

Mehmet0404

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
ne insanlar var pes artık yapamıyorsan yapamıyorum de bune ahirette var

Mehmet0404

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
kim bilir bu abla ne kadar ah çekmiş insanın ahı alınırmı yazıklar olsun

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
çoğu hoca muskayı açma bozulur diyor . büyük ihtimalle ondan açmamıştır.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.