Şirinlik için

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
ortadaki tılsım tecrübe edildimi günay hocam ben tecrübe etmeyi düşünüyorum ama sonuç nasıl olur acaba @günay

H

Hamd

Yasaklanmış Üye
60 yaşında bir amca anlattı geçen hafta. Gençken kendine şirinlik tılsımı/muskası yaptırmış. Her seferinde kendisine tembihlendiği üzere banyoya girerken çıkarıyormuş. Bir Keresinde banyo yapmak için girmiş kıyafetlerini üzerinden çıkarmış ama tılsımı unutmuş bu sefer.... Banyodan çıkmış 10 dk sonra tılsımı takmak üzere odadaki yerine gitmiş. Tılsım yok! Eyvah demiş banyoda unuttum. Koşmuş banyoya kirli atletinde iğneyle tutturulmuş tılsıma ama tılsım yok! Tüm banyo ve ev 2 gün aranmış ama tılsım yok , yaptırdığı hocaya gitmiş sormuş. Meğerse cinler şirinlik tılsımlarını çalarlarmış . Gerçektir.

bulut

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
sadece şirinlik tılsımı değilde muska , vefk bunlarda kaybolabilirmiş cinler çalarlarmış
gerçek mi değil mi bilemiyorum öyle duymuştum

H

Hamd

Yasaklanmış Üye
Hayır, bekarmış o zamanlar . Annesiyle yaşıyormuş. Evli bir insan neden şirinlik tılsımı taksın ki....

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
Devrimci HOCAM BANA BEKARMISIN DİE SORMUŞTU EVET DEMİŞTİM BEKARIM . HOCAM BEN BEKARIM EVLENMEK İSTİYORUM bana canı gönlünden en iyi tılsımı suna bilirmisin . İnşaallah evlenirsem bu hayrıma ortak olursunuz. ???

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Denenmiş ve sonuç alınmış bir uygulamadır

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
DEVRİMCİ HOCAM GÜNAY HOCAMIZDAN Bİ ŞİRİNLİK TILSIMI BEĞEN DANIŞ DEMİŞTİNİZ . Günay HOCAM BENİM İÇİN ÖNERİNİZ NEDİR .

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.