Vefk Rasulullah Efendimizin İsmi Şerifi Vefki Şerifi

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
her kim bu vefk yazıp zerinde taşırsa herkesin yanında kabul görünür düşmanları zelil olur ve sultanların yanında sözü geçerli olur ve daima günü hayır üzere olur
kaynak imamı gazali kitabul vefk
1530006924145.png

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Emeğine sağlık rabbim senden razı olsun inşallah Ablam

Ü

Üye silindi 80

Yasaklanmış Üye
Ozaman vefk üstüne salavat okumak takmak daha faziletli olur gibi sanki

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Cuma gecesi said bir saatte yazılması daha iyi olur.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Şems ve kamer saatleri en güzel saatlerdir bu saatlerde yazınız

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Evet ama günler içerisinde de var mesela sitemizin sol üst köşede gezegen saatlerimiz var oradan bulabilirsin

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Tütsüsü varmıdır yazı bittikden sonra ?

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
hocam korumaların şahı ve bu vefki vede bütün belalardan şerlerden emin olmak içinde ayrı bir vefk paylaşmıssınız bunların hepsini ayrı ayrı kağıtlara yazığ taşıya bilirmiyiz muska yapsak iç içe. lütfen bilgilendire bilirmisiniz ağırlık oluşturmaz demi hocam.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
hocam korumaların şahı ve bu vefki vede bütün belalardan şerlerden emin olmak içinde ayrı bir vefk paylaşmıssınız bunların hepsini ayrı ayrı kağıtlara yazığ taşıya bilirmiyiz muska yapsak iç içe. lütfen bilgilendire bilirmisiniz ağırlık oluşturmaz demi hocam.
Kardeşim her gördüğünü her şeyi bilinçsiz ve icazetsiz yazdığın için sıkıntıdasın hala yazma derdindesin bu işler sandığın kadar kolay olsa idi herkes bir kitap alır yazar çizerdi bilmem anlatabildimmi

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
hocam icazet diyorsunuz icazeti nasıl alacam icazetle ilgi bi bilgi paylaşılmıştı onları çıkardım yazdırdım evde vefk mesela yazmadan önce küçük icazeti yapıyorum yani dularla. bahsettiğiniz icazet bu değilmi

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
İCAZET DEDİĞİNİZ NASIL BİR İCAZETTEN BAHSEDİYORSUNUZ İCAZET DEDİĞİNİZ ŞEKİKLDE NASIL YAPILIR BEN BU İCAZET KPONUSUNU ŞUANLIK ANLIYAMIYORUM BİLGİLENDİRRİRSENİZ SEVİNİRİM.

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
İcazet demek havas alanında yetkili bir kişinin başka birine el vermesi demek. İcazeti bulunan bir kişi havasda tasarruf sahibi olur.

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
ANLADIM BU İCAZET KONUSUNA ÇOK ŞÜKÜR GEREKEN ÇOK GÜZEL BİR BİLGİ ALDIM SEVGİLİ HOCALARIMIZDN VERMİŞ OLDUKLARI TECRÜBE KAZANDIRMIŞ OLDUKLARI HER BİLGİ İÇİN SELAMIN ALEYKUM DİYOR KUCAKLA SEVGİLERİMİ İLETİYORUM.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
ANLADIM BU İCAZET KONUSUNA ÇOK ŞÜKÜR GEREKEN ÇOK GÜZEL BİR BİLGİ ALDIM SEVGİLİ HOCALARIMIZDN VERMİŞ OLDUKLARI TECRÜBE KAZANDIRMIŞ OLDUKLARI HER BİLGİ İÇİN SELAMIN ALEYKUM DİYOR KUCAKLA SEVGİLERİMİ İLETİYORUM.
kardeşim ne kadar aç gözlüsün hepsi olmaz başına iş açarsın

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
HOCAM BEN ( DEVRİMCİ ) hocamıza zaten gereken sözü verdim aç gözlülüğümden dolayı onun için şuan ne bir vefk nede bir tılsım yazmayacağım taki hocamız bana sen tamamsın hazırsın diene dek.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.