Okuyan Her Murada Nail Olur (Hızır a.s)

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Bu dua Hızır (a.s) ait oluğu bir çok sırları kapsamaktadır. Belli bir okuma sayısı yok. İsteyen 3-5-7-21 gibi tek sayılarla okuyabilir. Bu duanın içinde Allah-ü Teâlâ’nın bir çok ismi şerifleri mevcuttur.

Sırları:
1- Bu virde devam edenlerin Allah'ın izni ile zihni gücü ve anlayış kabiliyetleri artar.
2- Okumaya devam edenler Allah-u Teala’nın birçok lütfuna nail olur.
3- Bu virde Allah-u Teala’nın birçok İsm-i şerifleri mevcuttur. Okuyanlar Allah-u Teala’nın tecellilerine mahzar olurlar. (M.Ahzab, Şazeli, 476)
4- Okuyanlar her muradına biiznillah nail olurlar.

Bismillahirrahmanirrahiym
La ilahe illallahul hayyul Kayyum* La ilahe illallahul bakıd Deymum* La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh* La ilahe illallahul evvelul Ahir* La ilahe illallahuz zahirul Batın* La ilahe illallahul azizul Cebbar* La ilahe illallahul hakimul Gaffar* La ilahe illallahus semiy’ul Basiyr* La ilahe illallahul latiyful HabirLa ilahe illallahul ğafuruş Şekur* La ilahe illallahul vehhabul Kadir* La ilahe illallahul halimul Alim* La ilahe illallahul cevadul Kerim* La ilahe illallahul berrur Rahiym* La ilahe illallahul azizul Hakiym* La ilahe illallahul hafidur Rafiu* La ilahe illallahul hafiyzul Muğniy* La ilahe illallahul kerimul Mu’tıy* La ilahe illallahul kaimuz Zekiyy* La f ilahe illallahul aliyyul Behiyy* La ilahe illallahuş şehidur Rakıyb* La ilahe illallahul karibul Mucib* La ilahe illallahul fettahul Aliym* La ilahe illallahul vekiylur Razzak* La ilahe illallahul mutekebbirul Halık*La ilahe illallahul evvelu min Aded* La ilahe illallahul bakıy bi ğayrı Meded* La ilahe illallahul vedudul Meciyd* La ilahe illallahul mubdiul Muiyd* La ilahe illallahul fe’alu lima Yurid* La ilahe illallahul melikul Varis* La ilahe illallahul bakıl Bais* La f ilahe illallahul bariul Musavvir* La ilahe illallahul latiyful Mudeb bir* La ilahe illallahus seyyidud Deyyan* La ilahe illallahul hannanul Mennan* La ilahe illallahu zul fadli vel İhsan* La ilahe illallahul hadil
Kaviyy* La ilahe illallahu zul ahdil Vefiyy* La ilahe illallahul hakkul Mubin* La ilahe illallahut tevvabul Muiyn* La ilahe illallahul kebiru zul in’amı vel ıhsani vel Celal* La ilahe illallahu zul kerami vel İfdal* La ilahe illallahul ferdus Samed* La ilahe illallahu leyse lehu sahibeten ve f la Veleda* La ilahe illallahul basitul Be diy’u* La ilahe illallahu zul hisabis Seriy’ı* La ilahe illallahul vasiu zul Ihsan* La ilahe illallahus selamul . Mü’min* La ilahe illallahul kefiylul Muheymin* La ilahe illallahul hakimul Kerim* Lâ ilahe illallahu rabbus semavati vel erdı ve rabbul arşil Azıym* Ve sallellahu ala seyyidinâ ve nebiyyina Muhammedin ve alihi ve sahbihi ecmeıyn* Bi rahmetike ya erhamer Rahımiyn.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
mehmet kardeşim paylaşım yaptığın konulara kaynak belirtirsen daha iyi olur

memedkul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam bunları Havas kitaplarında yer alan bilgileri kendim yazarak notunu aldığım bilgilerden paylaşımını yapıyorum. Kaynak olarak Havas kitapları olarak söyleyebilirim.

Meraklı

Normal Üye
Bu duayı biliyorum tecrübe etmiştim paylaşıp hatırlattığın içşn allah razı olsun. Tam ihtiyacım olan zaman da yeniden okuyayım.

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Allah razi olsun ilminizi arttirsin Cennetinde sizlere en guzel yerleri verip kabir azabindan ve Cehennem atesinden korusun.Melekler amin desin.Dilegimiz yerde durmayip yedi kat göklere yukselip muradimiza yetirsin.Amin.Amin.Amin.Ya rabbel alemin.​

Meraklı

Normal Üye
Evet o zaman içinde bulunduğum sıkıntıdan kolaylıkla kurtulmak istemiştim duaya devam ettiğim müddetçe her şey sis gibi dağıldı. Ben bu duadan ve aşağıda yazıcağım duadan diye düşündüm. Doğrusunu Allah bilir.

Bismillahirrahmanirrahim.Vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyil aziym.Allahümme inni es’elüke ya Kadimü.Ya Daimü,Ya Ferdü.Ya Vitru.Ya Ehadü.Ya Samedü.Ya Hayyü.Ya Kayyumü.Ya zel celali vel ikram.Fe in tevellev fekul hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym.”

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Hepinize çok teşekkür ederim vallahi böyle bir dua arıyordum ne mutlu bana Elhamdülillah iyiki paylastiniz Allah razı olsun inşaAllah sizlerden.

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.