Dua Nefsi Namaz Kılmaya Zorlamak

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Her namazdan evvel bu ayeti kerimeleri okuyup kendine üfürse bir müddet sonra artık namaz kılmak o kişiye zor gelmez. Budur.

بسم ه الرمن الرحم
قااال ِعياَ ابُْن امْراايم اللههُهم اربهناا أَنِزْل عالاْيناا امأآئِادًة ِ مان الهساماء تاُكوُن لاناا ِعيداً ِ َْهوِلناا اوأآِخِراَ اوأآياًة ِ مناك اواْرُزْقناا اوأَنات اخُْر الهراِزِقاْ

Bismillâhirrahmânirrahîm
Kâle îsebnu meryemellâhumme rabbenâ enzil aleynâ mâideten mines semâi tekûnu lenâ îden li evvelinâ ve âhirinâ ve âyeten mink, verzuknâ ve ente hayrur râzikîn

Gencei Esrar

Aciz bir kul

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Çok önemli bir konu bu çünkü işlerden veya dışardaki hastane vs işlerinden ihmal edilebiliyor kazaya birakilabiliyor gevşeklik olabiliyor. Allah razı olsun inşaAllah hocam

bulut

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
namazımı Rabbim kabul etsin zamanında kılıyorum fakat namaza kendimi çok veremediğimi düşünüyorum namaz kılarken aklıma olmadık şeyler geliyor veya dikkatim dağılıyor
bunu daha önce sorduğumda boş eve hırsız girmez devam et doğru yoldasın demişlerdi
ama içime sinmiyor

Meraklı

Normal Üye
Namaza başlıyor ama devam edemiyorum bir türlü kırk gün olmadı mesela hep yarım kalıyor inşallah devamlı namaz kılmak nasip olur.

İbrahımm

SMS Onaylı
Normal Üye
Rabbim, secde ile günde 5 vakit huzurunda bulundurmayı herkese nasip etmez.

Rabbim, bizi hidayet eylediğin kullardan eyle.!
Beni ve ailemi, dininin üzerinde sabit ve devamlı kıl. Kalbimi islamiyet ilmi ve nuruyla aydınlat.
Bizi mahşer gününde efendimizin sançağının altında toplanmayı nasip et. Amin.

Ü

Üye silindi 80

Yasaklanmış Üye
en basiti 10 ihlas 10 fatiha oku allah dostlarina hwidye et

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
NAMAZA AND BİÇMİŞ KİŞİLİKLER İÇİN BULUNMAZ BİR NİMET OLSA GEREK ŞÜPHESİZKİ DEĞERLİ OLSA GEREK. NE MUTLU KENDİ NEFSİNİ ZORLAMA GEREKSİMİNDE BULUNULANLARA. Slm olsun allah yolunda olanlara.

Ü

Üye silindi 1292

Yasaklanmış Üye
Kendine üflemekten maksat nedir hocam elimize üfleyip vücudumuzu sıvazlıyıcaz yada başka anlamadığımız bir yol ile mi biraz açabilir misiniz

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.