Önemli Neden böyle bi durum oldu acaba??

turkistan

SMS Onaylı
Normal Üye
Selamün Aleyküm
Ben istihare yapmak için dün gece iki rekat istihareye niyetlenmek için namaz kıldım ilk rekatta zammı surede kafirun ikinci rekatta ihlas okudum namazı bitirdim.Daha sonra istihare namazının duasını okudum.Duadan sonra besleme ile 21 kez;
la tüdrikühül ebsarü ve hüve yüdrikül ebsar ve hüvel latifül habir okudum.
Daha sonra 3 salavat 10 fatiha 11 ihlas ve tekrar 3 salavat getirip kimse ile konuşmadan sağıma dönerek uyudum.
Fakat uyku halindeyken 2 adet kapkara simsiyah vucüt hatları tam belli olmayan gözleri kıpkırmızı varlıklar rüyamda beni yeni aldığım eve sokmuyordu öyle bi ev yok rüyamda almışım o evi bende zorla girmeye çalıştım rüyamda ihlas okuyordum zorlanarak sonra hanım uyandırdı beni, uyanık halde iken bile büyük bi enerji kümesi beni sıkıyordu hiç konuşmadım tekrar dua okumaya başladım mürşid-i kamilime rabıta yaptım rahatlama oldu bırakınca tekrar enerji sağdan soldan üstte aşağıdan sıkıyordu tekrar mürşidime rabıta ile durdum sonra dua okudum tekrar yattım.
Acaba neden böyle birşey oldu hocalarımız yorum yaparsa sevinirim.
@imas.ibrahim⁹⁹ @aydemir @Gunay

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Sadece seni korkut muşlar tekrar edecek olursa hocalarımızı haberdar edersin onlar yardımcı olurlar

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Rüyanı yorumlayacağım aslında yoruma ihtiyaç yok ama mürşidin kim senin

Meraklı

Normal Üye
Hocalarım ben de yardım istiyorum sizden. Dün gece ders çalışmam bittiğinde yattım. geceleri okuduğum duaları okurken de uyuya kaldım uykuyla uyanıklık arası gibi fakat bir süre sonra bir uğultu olmaya başladı, sanki bir vakum aleti beni çekiyordu korkudan gözlerimi açamadım duaya devam ettim ama ben dua ettikçe şiddetlendi olan şey. o sırada korkmuyor mu acaba diye düşünüp daha fazla korkmaya başladım. Türkçe olarak Allaha seslendim Allahım kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınıyorum diyerek, ama haykırıyorum içsel olarak. Felak ve nası okumaya çalıştım ilk seferde yarım kaldı tamamlayamadım sonra zorla okudum bu arada gözlerimi açamadım hiç korkudan o şekilde de uyuya kalmışım. Bu neydi? Neden böyle bir şey oldu?

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Arkadasim istihare namazinin duasini buraya yazarmisin?

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hocalarım ben de yardım istiyorum sizden. Dün gece ders çalışmam bittiğinde yattım. geceleri okuduğum duaları okurken de uyuya kaldım uykuyla uyanıklık arası gibi fakat bir süre sonra bir uğultu olmaya başladı, sanki bir vakum aleti beni çekiyordu korkudan gözlerimi açamadım duaya devam ettim ama ben dua ettikçe şiddetlendi olan şey. o sırada korkmuyor mu acaba diye düşünüp daha fazla korkmaya başladım. Türkçe olarak Allaha seslendim Allahım kovulmuş şeytanın şerrinden sana sığınıyorum diyerek, ama haykırıyorum içsel olarak. Felak ve nası okumaya çalıştım ilk seferde yarım kaldı tamamlayamadım sonra zorla okudum bu arada gözlerimi açamadım hiç korkudan o şekilde de uyuya kalmışım. Bu neydi? Neden böyle bir şey oldu?
Musallat almışsın.Forumda mesaj sayını arttırıp 75 yapınca bana özel mesaj yaz.Senin musallatlarını alayım.

S

SessizAdam

Yasaklanmış Üye
@turkistan yattığın yatak temiz değil çarşafları değiştir. Yatağın altıda temiz değildir

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
@turkistan istiharene cevap alamamışsın zaten tekrar yapcan. birde bir tertip istihare yapcam bi kaç şekil ardarda yapayım da daha kuvvetli olsun deme. tertiplere güvensizlik olur yada çakışma olur cevap alınma ihtimali çok düşük. meydan başkalarına kalmasın.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.