Bilgilendirme Merak ettikleriniz sormak istedikleriniz

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
S.A AYDEMİR HOCAM BENİM HERGECE KULAĞIM CIZLIYOR SÜREKLİ SİNYAL SESİ DURMADAN GELİYOR BU 1
2. Sİ SİTEDE PAYLAŞTIĞINIZ KÜÇÜK İCAZET İZİN ONLARIDA YAPIP SONRA VEFK VE TILSIM YADA NÜSHA YAZMA YAPTIĞIM ZAMAN
GENE AĞIRLIK YÜZDE BİR YANMA SAÇTA ELEKTRİKLENME GENE BUNLARLA KARŞI KARŞIYAYIM BU NEDEN OLMAK TADIR ARTIK BİR DUA YAZMAKTAN KORKAR OLDUM HEPSİNİ SAFRAN VE SAATLERİNDE YAZMAKTAYIM . 3 .SÜ ÜST ÜSTE AYRI AYRI KURAN AYETLERİ YAZMAK GEREK ŞİFA OLSUN GEREK KORNMA VE SAİRE BU TARZ AYRI AYRI AYETLERİ YAZMAK AĞIRLIK OLUŞTURURMU İCAZETLİ OLAN BİR KİMSE İÇİN BEN KÜÇÜK İCAAZETİ YAPIP ONDAN SONBRA YAZMAYA BAŞLARIM AMA GENEDE AĞIRLIK OLUYOIR
öncelikle size kim icazet vermiş onu merak ettim ve siz zaten geçmişte yaptığınız işlemlerden musallat almışsınız bu cınlamalar ve elektirklenmeler vs şeyler musallatlardandır. öncelikle korunma olmadan kendi başınıza veya nasıl ne gibi kişilerden ne gibi bir şeyler aldıysan onu bilemem fakat bunlardan dolayı musallat almışsınızdır. Eğer dikkat edilirse bizler bu sitede musallat olmayacak şeyleri paylaşıyoruz birisi bu işlemlerden sıkıntı duyarsa biz zaten müdahale ederiz fakat bir insanın musallat alması için davet okuma ves işlerle uğraşması lazım yoksa mümkün değil bu siteye gelenlerin %50'si sıkıntılı ve bu sıkıntılarda başka yerlerden başka kişilerden alıp bunlardan dolayı başı derde girmiş kişilerdir şayet tarafımızdan böyle bir şey kimseye olmamıştır asla olamazlarda ben şahsım olarak kimseye icazet vermedim vermemde fakat burada ki işlemlerden muzdarip olanlar varsa onlarda belirtsinler mümkün değil olamaz ama buradan koruma alıp kendi kafasına göre davet vs işler yaparsa mesuliyet bize ait değildir ve dikkat edilirse biz bu konuda kimseye tavsiyede bulunmuyoruz yani şunu okuyun bunu okuyun diye

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
ALLAHA HAMDOLSUN BİRGÜNE OLSUN DAVET YAPMAMIŞIMDIR AMA SÖYLE BİRTAKIM HATALARIM VAR HOCAM MUSTAFA VARLI NIN BİR ÇOK KİTABINI ALMIŞTIM ONUN İÇERİSİNDE NEKADAR VEFK NEKADAR TILSIM NEKADAR AYET VARSA HEPSİNİ ALIP YAZIP SAFRANLA MUSKA YAPMAK İSTEMİŞTİM SONRA BU CAHİLLİĞİME KARŞILIK KAFAM MECNUN ŞİDDETLİ BİR AĞIRLIK VARDI RUMDA TABİ SONTA MUSTAFA VARLININ YANINA GİDİP KİTAPLARINI ONA VERMEK İSTEMİŞTİM YAZDIĞIM BÜTÜN KORUMA VEFKLERİNİDE ŞER NAHIS SAATLERİNDE YAZMIŞTIM SONRA OLAYI KENDİSİNE ANLATINCA SEN NEYAPMIŞSSIN ÖYLE ŞER NAHIS OLAN SAATTE VEKF NÜSHA TILSIM YAZILIRMI DEDİ SONRA BANA KENDİSİ ÜZERİNDE ŞİDDETLİ BİR AĞIRLIK VAR DEDİ AL DEDİ ŞU TEKVİR SÜRESİNİ SUYA KOY BOZ SONRA 11 DEFA OKU ÜZERİNDEKİ AĞIRLIK GEÇECEKTİR BENDE DENİLENİ YAPTIM İÇİP YIKANDIM SONRA AĞIRLIKLAR HEPSİ GİTMEYE BAŞLADI ELİMDE NE VAR NEYOK BOZUP YAKIP KÜLLERİNİ DOĞAYA FIRLATTIM.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
ALLAHA HAMDOLSUN BİRGÜNE OLSUN DAVET YAPMAMIŞIMDIR AMA SÖYLE BİRTAKIM HATALARIM VAR HOCAM MUSTAFA VARLI NIN BİR ÇOK KİTABINI ALMIŞTIM ONUN İÇERİSİNDE NEKADAR VEFK NEKADAR TILSIM NEKADAR AYET VARSA HEPSİNİ ALIP YAZIP SAFRANLA MUSKA YAPMAK İSTEMİŞTİM SONRA BU CAHİLLİĞİME KARŞILIK KAFAM MECNUN ŞİDDETLİ BİR AĞIRLIK VARDI RUMDA TABİ SONTA MUSTAFA VARLININ YANINA GİDİP KİTAPLARINI ONA VERMEK İSTEMİŞTİM YAZDIĞIM BÜTÜN KORUMA VEFKLERİNİDE ŞER NAHIS SAATLERİNDE YAZMIŞTIM SONRA OLAYI KENDİSİNE ANLATINCA SEN NEYAPMIŞSSIN ÖYLE ŞER NAHIS OLAN SAATTE VEKF NÜSHA TILSIM YAZILIRMI DEDİ SONRA BANA KENDİSİ ÜZERİNDE ŞİDDETLİ BİR AĞIRLIK VAR DEDİ AL DEDİ ŞU TEKVİR SÜRESİNİ SUYA KOY BOZ SONRA 11 DEFA OKU ÜZERİNDEKİ AĞIRLIK GEÇECEKTİR BENDE DENİLENİ YAPTIM İÇİP YIKANDIM SONRA AĞIRLIKLAR HEPSİ GİTMEYE BAŞLADI ELİMDE NE VAR NEYOK BOZUP YAKIP KÜLLERİNİ DOĞAYA FIRLATTIM.
mustafa varlının kitapları hepsi eksiktir ve musallat getirir

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
DAHA HAVAS İLMİNE BAŞLAMADAN ÖNCE HOCAM BENİM ARAP Bİ KIZ ARKADASIM VARDI KENDİSİ BÜYÜCÜYDÜ KENDİNE AŞIK ETTİRMİŞTİ BENİ SONRA BİR MEDYUMCUYA GİTTİM DERKEN ÜZERİMDEKİ MUSKA SİİRTE ÇOK MEŞHUR BÜRSÜRÜ CİN PADİŞAHLARINA SAHİPTİ BANA OLANLARI BİR BİR TEK ANLATIP ŞÖYLE OLMUŞ BÖYLE OLMUŞ DİYİP MUSKALARIN HEPSİNİ İPTAL ETTİRDİ SONRA ŞİFALI OKUNMUŞ SU VERİP BUNUNLA YIKAN DEDİ SONRA MUSKA VERDİ TAŞIDIM SONRA GÜNAH DERKEN MUSKA DA ÜZERİMDE BUSEFER MUSKA AĞIRLIK YAPMAYA BAŞLADI ANLIYCAĞINIZ HOCAM BEN SÜREKLİ MEDYUMCULARA GİDİP GELDİM VE GERÇEKTEN BEDENEN RUHEN ÇOK DEĞİŞTİM

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
ŞİMDİ İSE SADECE SİHİR BÜYÜ İPTL ETME AYETLERİ YAZIP İÇİYORUM NEKDAR AYET VARSA HEPSİNİ YAZIP İÇİYORUM AMA MALESEF AYETTE YAZSSAM İÇSEM YIKANSAM İYLEŞİYOR SONRA YAZMAYA KALKSAM GENE AĞIRLIK OLUŞUYOR ANLAMADIM NEYAPACAĞIM ARTIK

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
DAHA HAVAS İLMİNE BAŞLAMADAN ÖNCE HOCAM BENİM ARAP Bİ KIZ ARKADASIM VARDI KENDİSİ BÜYÜCÜYDÜ KENDİNE AŞIK ETTİRMİŞTİ BENİ SONRA BİR MEDYUMCUYA GİTTİM DERKEN ÜZERİMDEKİ MUSKA SİİRTE ÇOK MEŞHUR BÜRSÜRÜ CİN PADİŞAHLARINA SAHİPTİ BANA OLANLARI BİR BİR TEK ANLATIP ŞÖYLE OLMUŞ BÖYLE OLMUŞ DİYİP MUSKALARIN HEPSİNİ İPTAL ETTİRDİ SONRA ŞİFALI OKUNMUŞ SU VERİP BUNUNLA YIKAN DEDİ SONRA MUSKA VERDİ TAŞIDIM SONRA GÜNAH DERKEN MUSKA DA ÜZERİMDE BUSEFER MUSKA AĞIRLIK YAPMAYA BAŞLADI ANLIYCAĞINIZ HOCAM BEN SÜREKLİ MEDYUMCULARA GİDİP GELDİM VE GERÇEKTEN BEDENEN RUHEN ÇOK DEĞİŞTİM
sıkıntınızı zaten siz biliyor ve yazmışınız bizle alakası yok sadece yanlış kişilerden dolayı bu olaylar olmuş en kısa zamanda iyileşirsiniz inşallah

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
ŞUAN SADECE HAVASSI ŞİFA OLSUN DİE YAZIP UYGULUYORUM KENDİME SADECE AYET ARTIK VEFK TILSIM YAZMAKTAN KORKUYORUM DUA VE HAVVAS ANSİKLOPEDİSİ VAR HOCAM ELİMDE ORDA ÇOK GÜZEL DUALAR ŞİFA AYETLERİ AKLI KESKİNLEŞTİRME İLE İLGİLİ AYET VE DUALAR VAR ÖNERİYORMUSUNUZ SADECE AYETLERİ YAZMAYI ŞİA İLE İLGİLİ VEFK LERİ FİLAN.

D

D.A92

Yasaklanmış Üye
“Ve kulle insânin elzemnâhu tâirahû fî unukıhî…” (İsrâ 13)
Bu ayeti kelimeyi “Biz kaderi insanın çabasına bağlı kıldık.” diye çeviriyorlar çoğu yerde.Bazı yerlerde ise farklı açıklamaları var.Bu konu hakkında bir bilgilendirme yapabilir misiniz?Merek ettiğim bir konu.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.