Sorun Çözüldü Kulak daveti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Akıncı1453

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Editleyen imas ibrahim

Moderatörün son düzenlenenleri:

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
İyi günler bana riyazetsiz tütsüsüz halvetsiz kulak daveti verirmisiniz

Istek.uzerine bir davet vs paylaşmıyoruz iyi günler bizim sitenin amacı davet verip paylaşmak değil.

Ne istediğinizi bilmediğiniz için bu işi bu kadar basite alıyorsunuz ne kadar tehlikeli birşey istediğinizin farkında bile değilsiniz.

Fulya

T.C Onaylı
Normal Üye
Istek.uzerine bir davet vs paylaşmıyoruz iyi günler bizim sitenin amacı davet verip paylaşmak değil.

Ne istediğinizi bilmediğiniz için bu işi bu kadar basite alıyorsunuz ne kadar tehlikeli birşey istediğinizin farkında bile değilsiniz.
Hocam tamamen merakımdan soruyorum bu arkadaş demis ya rayazetsiz,tütsüsüz ve halvetsiz bu ne demek hocam ?

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Hocam tamamen merakımdan soruyorum bu arkadaş demis ya rayazetsiz,tütsüsüz ve halvetsiz bu ne demek hocam ?

Bu arkadaş zahmet çekmeden cinden bilgi almak istiyor. Gelen cin müslüman mi değil mi yalancı mi değil mi söyledikleri doğru mu nedir bilmeden. Öyle fqntasrik bir arayışa girmiş. Bu kadar basit olsaydı insanlar bu kadar bir birine yalan söylemez. Bir birini kandırmaz di. Cinler onlara bilgi veriridi.

Fulya

T.C Onaylı
Normal Üye
Bu arkadaş zahmet çekmeden cinden bilgi almak istiyor. Gelen cin müslüman mi değil mi yalancı mi değil mi söyledikleri doğru mu nedir bilmeden. Öyle fqntasrik bir arayışa girmiş. Bu kadar basit olsaydı insanlar bu kadar bir birine yalan söylemez. Bir birini kandırmaz di. Cinler onlara bilgi veriridi.
Ben ilk defa duydum bu cumleleri bu kadari bilen onuda bilir ne kadar baside indirgemis demekki anlamamistim anladim simdi o arkadasida esefle kiniyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.