Vefk Korumaların Şahı

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Kim resimdeki vefki ve azameti yazıp üzerinde taşır ise Allahu Teala bu azamet hürmetine her türlü musibetten korur.
PhotoPictureResizer_181117_193758370_crop_480x515.jpg

Sirrul Masun

YoK

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun teşekkürler

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
HOCAM BU SIRRIL MASUM VE CEVHERİL MEKNUNDA VAR BEN BUNU YAPTIM SUYUNU Bİ ARKADASIMA İÇİRDİM CİNLER PERİŞAN OLMUŞMUDUR SİZCE.

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
YADA HOCAM BENİM ÇOK GÜÇLÜ Bİ KORUNMAYA İHTİYACIM VAR DEVRİMCİ HOCAM KORUMA İLE İLGİLİ Bİ KONU AÇACAĞIM DİE SÖYLEMİŞTİ BANA ÇOK GÜÇLÜ Bİ KORUNMA TAVSİYEDE BULUNA BİLİRMİSİNİZ ALLAH İÇİN CEVABINIZI ÖNERİLERİNİZİ BEKLİYORUM

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
hocam ayetel kürsideki allahu ismi üzerindekii harekeyi yazmasak bi sıkıntı olurmu sonuçta kuran harekesiz ve noktasız inmiş.

slvt

Normal Üye
HÜKAR KARDESİM ALLAH RAZI OLSUN PAYLAŞMIŞSSIN BENDE Kİ KİTAPTA AYNISI VAR BEN BUNU KENDİME YAZIP ÜSTÜMDE TAŞIYACAM . BUNU YAZARKEN ALTINDAKİ VEFKİ SAĞDAN SOLA DOĞRU DOLDURURSAK OLURMU VEFK İLMİ ASTRONOMİ USUL KURALLAR VAR BEN ONLARI BİLMEDİĞİM İÇİN AMA İÇİNDEKİ AYET OLDUĞU İÇİN BU KAPSAMA GİRERMİ SONRA BUNU YAZDIKTAN SONRA BAŞKA BİR KAĞıda İHLAS FELAK NAS SÜRELERİNİDE YAZIP TAŞIYA BİLŞEMİYİZ BİRLİKTE . Bide saffat süresi ilk 10 ayetinide.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.