Vefk Kendini Sürekli Yorgun Hissedenler İcin

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun bir sürekli yorgunum keşke okuma olsaydı tecrübe ederdim

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah razı olsun kardeşim

leyla

Normal Üye
Arapça bilmeyen ve ilk defa kendine vefk yapacak biri olarak bir kaç sorum olacak.

1-Bu vefk-in çıktısını alsam. Üzerinden kalemle geçsem ve üzerimde taşısam olur mu?
2- normal bir kağıda normal bir kalemle yazmak yeterli mi?
3- boynumuza veya kolumuzda taşırken bir şeylere sarmalı mıyız? (sonuçta tuvalete falan giriyoruz)
4- iyi bir zamandan kasıt nedir?

Başta da dediğim gibi kendime ilk defa böyle bir şey yaptırmak istiyorum. Bir tanecik hocam vefat ettiği için :( eskiden bana o yazardı, okurdu) artık kendim yapmak istiyorum. Çok soru sorduysam kusuruma bakmayın.

Selamlar;

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bu soruların cevabını ben de çok merak ediyorum Değerli Hocalarımıza verecekleri bilgilerden dolayı simdiden teşekkür ederim. Allah razı olsun.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Birebir yazılması gerekir güzelce katlanıp naylona sarılıp mümkün se balmumu ile. Sırlanmış beze sarılıp deri veya bezle kaplanıp taşınmalı saat konusuda gezegen saatlerine bakılıp ne için yapılıyorsa ona uygun saatte yazılırsa daha etkili olacaktır en doğrusunu Allah bilir

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Arapça bilmeyen ve ilk defa kendine vefk yapacak biri olarak bir kaç sorum olacak.

1-Bu vefk-in çıktısını alsam. Üzerinden kalemle geçsem ve üzerimde taşısam olur mu?
3- boynumuza veya kolumuzda taşırken bir şeylere sarmalı mıyız? (sonuçta tuvalete falan giriyoruz)

Başta da dediğim gibi kendime ilk defa böyle bir şey yaptırmak istiyorum. Bir tanecik hocam vefat ettiği için :( eskiden bana o yazardı, okurdu) artık kendim yapmak istiyorum. Çok soru sorduysam kusuruma bakmayın.

Selamlar;

Selamlar;

Hayır çıktı işe yaramaz. Vefklerin belli bir yazım sırası vardır. Ona göre yazılması gerekir. Safran mürekkebi yok ise hiç kullanılmamış kurşun kalem ile yaziniz. 7 kat strece sarsanizda olur.

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Deri ile kaplama da, bazı gördüğüm havas hocaları yanlış hatırlamıyorsam, Dana derisi kullanıyorlar, yanlışım varsa düzeltin lütfen ?

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.