Önemli KALİTE TAKLİT EDİLMEKTEDİR

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hangi Alanlarda Boy Muskası – Hamayıl Etkilidir? 1200₺ fiyatı iletişim no:055.......91 Ayrılan sevgilinin geri dönmesini sağlar. Büyü illetinden kurtarır. Üzerinize yapılacak olan büyüyü etkisiz hale getirir. Cinlerin musallatını önler. Cinler ve her türlü kötülüklerden korur. Rızkınızın açılmasını sağlar. Bir türlü evlenemeyenlerin kısmetini açar. Eşi ile arasına soğukluk girenlerin sorununu halleder. Bir türlü kazanılamayan sınav ve derslerin başarılmasını sağlar. Aile içerisinde yaşanan bütün sorunları ortadan kaldırır. Yukarıda belirtilenlerden çok daha fazla istek ve arzularınızın yerine gelmesini sağlayan kuvvetli muska tılsımlarıdır. Sorunlarınızdan bir nevi tamamen kurtulmak için uygulanan bir formüldür. Özel istekleriniz doğrultusunda yapmaktayım. Misk mürekkebi, safran ve kokulu kalemler gerek kağıt üzerine gerek de ceylan derisi üzerine yazım işlemini uygulamaktayım. Belirli gün ve gecelerde özellikle dikkat ederek uygulamayı hazırlıyorum. Yaklaşık 1 metre ile 5 metre arasında büyük bir tılsım hazırlamaktayım. Bu yüzden zaman zarfı biraz uzuyor ama her şey tamamen kişiye özgü olmaktadır. Size boylama yada boy murtlağı işlemini veriyorum ve iyice küçülttükten sonra üzerinizde taşıyorsunuz. 1 hafta içerisinde etkisini göstermeye çalışmaktadır. İçinizde yaşadığınız ve aşılmaz problemlerinizden kurtulmak için bu efsunu yaptırabilirsiniz. Manevi sorunların yanında maddi sorunları da ortadan bu yöntemle kaldırabilirsiniz. UMUT Hoca olarak bu gibi özel bir isteğiniz varsa kesinlikle hiç çekinmeden irtibat kurabilirsiniz. #hamail #boylama#musallat #rukye #cin #celb #vekf #aşk#büyü #hoca #medyum #istanbul#almanyahoca #sırrulhavas #havas#metafizik #bionerji #depresyon arkadaşlar sitemizin adı kullanılarak taklide başladılar düngece tesadüfen sayfaya rastladım bugün de orada yazılı olan numarayı aradım işlem yaptıracak zannetti beni bende sorular sordum sırrulhavas sitesi sizinmi evet ben oranın sahibi yöneticisiyim cevabını alınca tamam o zaman sıkıntıma geçelim dedim geceleri uyuyamıyorum bir kaç sufli cin bizim sitemizin adını kullanıyor diyerek ????? kendisinin bizim adımızı kullanarak işlem yaptığını isim hakkı ve lisans vs vergi levhamızın olduğunu hukuksal süreci başlatıyoruz savcılığa suç duyurusunda bulunuyoruz deyince tel kapandı ve ulaşılmıyor bizim bir numaramız var 08508400571 yetkili hocalarımız @imas.ibrahim⁹⁹ @aydemir @günay olaki nette böyle bizim ismimizi kullanarak ilan vs görürseniz bildirin ve onlara aldanıp para kaptırmayın kalite her zaman taklit edilir sahtekarlar da Yok olmaya dağılmaya mahkum durE52F5D19-6CC3-4E6F-993C-C1BCBA3DF923.pngB85715B2-CCB1-4399-8482-AA123B426749.jpegekran resimleri herşeyi anlatmaktadır4AD9723B-23B6-464B-99F0-48E52B1FB70F.png

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hiç kimseye taviz verilmeyecek ve bu tür kendini uyanık zandeden ahmak lar cezasını maddi manevi bulacak tır ??????

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Ne alçak bunlar, zavallı çaresiz insanları vicdansızca nasılda kandırıyorlar... Çok kızıyorum... Nasıl hesap verecekler hiç korku, izan yok... Rabb’im şerlerinden muhafaza etsin, onlara fırsat vermesin inşaAllah... Sizin gibi doğrulara da başarı ve muvaffakıyet versin inşaAllah hocam... @günay

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Daha kul hakkının ne olduğunu bilmeyen insanlar diğer insanlara nasıl yardımcı olabilir ?

Sosyal medyada, internet ortamında sitemizin adını kullanan sahtekarlari görürseniz bize bildiriniz.

dadaş25

SMS Onaylı
Normal Üye
Bu sayfa sizin değilse acilen icabına bakılmalıdır. Ben bile sizin sayfanız zannedip acaba böyle ücretlimi işlem yapılıyor diye düşünmedim değil. İnsanları yanlış yönlendirebilir.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Malesef sayın @günay daha biz yeni başladık allahın izni ile daha çok taklit duyacağız.

Hele bir eğitim ve server sistemini kuralım allah büyüktür .
Orda güzel süprizler olacak inşallah allahın izniyle inşallah .

Rabbim bu tarz firsatcilara meydan vermesin inşallah

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.