Bilgilendirme Kalb gözünü açan uygulamalar

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
selamın aleyküm hocam en sonda hoca gözetiminde okunmalı yazmışsınız ya bizim bağlı olduğumuz bir hoca grubu yok siz takip edermisiniz sizin gözetiminizde yapabilirmiyiz?
şöyle düşünün bizim sitede herkes bu işe gönül vermiş onları tek tek takip etmek ne kadar meşakatli olur değil mi. İnanın bir tek siz yoksunuz. Herkesi ayrı ayrı takip etsek halimiz nice olur. Bizi de anlıyorsunuz değil mi.?

Son düzenleme:

Asker

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
şöyle düşünün bizim sitede herkes bu işe gönül vermiş onları tek tek takip etmek ne kadar meşakatli olur değil mi. İnanın bir tek siz yoksunuz. Herkesi ayrı ayrı takip etsek halimiz nice olur. Bizi de anlıyorsunuz değil mi.?
ne demek hocam sonuna kadar haklısınız (2.3 K) kullanıcı var maşallah her biri bir soru sorsa özelden ilgilenmeye kalksanız zaman yetmez ama başımızı sıkışınca koşacak bir kapı benim isteğim yine herşeyin hayırlısı ALLAH'dan

Musab34

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
3-4 yıl önce Gunde 13.000 Ya Batin bunu yapmıştım. kalp gözüm açıldımı bilmiyorum tabi ama. içime çok huzur ve sukunet hali gelmişti çok güzel günlerdi. sonra iş hayatı vs sorunlardan vakit bulamamıştım. Rabbim tekrar muvaffak eylesin.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.