İTEAT TILSIMI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

akucuk

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Biz eksik olanları belirtiyoruz fakat eksik olmayanlarda belirtiyoruz.alikucuk hayırdır kardaş bi sıkıntın mi varda bu şekilde tafra yapar gibi soru sormuşsun sor bakalım kim bize geldi de yardım etmedik varsa buyursun bide sana soralım sen bu güne kadar kime yardım ettin ve derdine çare oldun söylesene
Ben yazıyorum burada paylaşıyorum adamda kendininmiş gibi alıp kitap basıp satıyor sen olsan ne yapardın @akucuk
Estağfurullah hocam niçin tavır yapayım. Allah razı olsun bende istifade ediyorum konuları. Sadecedaha önce bir yazıda görmüştüm. Bir arkadaş "Hocam bu eksik mi" diye soruyor. Hocalarımdan biri de "bizde eksik uygulama olmayacak" diye yazı okumuştum. ondan dolayı sordum. Yanlış anlalışmasın. Çalışmalarınız için Allah razı olsun.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Estağfurullah hocam niçin tavır yapayım. Allah razı olsun bende istifade ediyorum konuları. Sadecedaha önce bir yazıda görmüştüm. Bir arkadaş "Hocam bu eksik mi" diye soruyor. Hocalarımdan biri de "bizde eksik uygulama olmayacak" diye yazı okumuştum. ondan dolayı sordum. Yanlış anlalışmasın. Çalışmalarınız için Allah razı olsun.
@akucuk piyasada hırsız olunca yapacak bişey kalmıyor adam havsala zerre bi 8lmi yok gelmiş bizim paylastiklarimizi indirip arşivlemiş bide bunlarla millete havas hocasıyım diye hocalık yapıyor biz insanlara yardım olsun bi nevi dertlerine derman çare olsun diye koyduk adamlar hemen kopyalama usulü ile başkalarına hocalık yapıyorlar Allah aşkına siz olsanız ne yapardınız ..... bu nedenle bilgi amaçlı veriyorum ama tam olarak verdiklerini de kişilere bırakıyorum nasıl yapılacağını. Bakalım madem öyle yapabilirlerse yapsınlar diyorum sadece bir şeyini eksik versek yetiyor mesela buhurunu yada sayısını böylelikle ne halt olduğu ortaya çıkıyor zaten gerçekten ihtiyacı olanda zaten bizimle iletişime geçiyor bizde duruma gore yardım ediyoruz bu benim adıma geçerli yorum

akucuk

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun hocam çok haklısınız. Emek hırsızlığı diye bişey var. Hadi kendin için kullandın niye pazarlamasını yaparlar anlamaıyorum. O kadar çok insan var ki çare arayan. Bunlar yüzünden o kişilere de ulaşamıyor. Sonra da Sahtekarların oyuncağı oluyor. Güvenilir bir forum olduğu için herkes fayda görecektir. Allah sizlere kolaylık versin inşallah.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.