Dua Hz. Enes (Radiyallâhu Anh)a Öğretilen Korunma Duası

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Hz. Enes (Radiyallâhu Anh)a Öğretilen Korunma Duası Okunuşu:
1.
Bismillâhirrahmânirrahîm. Bismillâhi hayril esmâ. Bismillâhillezî lâ yedurru measmihi ezâ. Bismillâhil kâfî. Bismillâhil muâfî. Bismillâhillezi lâ yedurru measmihi şey'un fil ardi ve la fissemâ, ve hüvessemîul alîm. Bismillâhi alâ nefsî ve dînî. Bismillâhi alâ ehlî ve mâlî. Bismillâhi alâ külli şey in a'tânîh. Allâhu ekber, Allâhu ekber, Allâhu ekber. Eûzu billâhi mimmâ ehâfu ve ahzer. Allâhu rabbî lâ üşriku bihi şey e. Azze câruke ve celle senâuke ve teqaddeset esmâuke ve lâ ilâhe ğayruk. Allâhümme innî eûzu bike min külli cebbârin anîdin ve şeytânin merîdin ve min şerri qadâissûi ve min şerri külli dâbbetin ente âhizun bi nâsıyetihâ. İnne rabbî alâ sıratım mustaqîm. Âmîn.

2.
Allâhu ekber, Allâhu ekber. Bismillâhi alâ nefsî ve dînî. Bismillâhi alâ ehlî ve mâlî. Bismillâhi alâ külli şey in a'tânîh. Bismillâhi hayril esmâ. Bismillâhi rabbil ardi vessemâ. Bismillâhillezî lâ yedurru measmihi dâ'. Bismillâhiftetâhtu ve alellâhi tevekkelt. Allâh. Allâhu rabbî lâ üşriku bihi ehade. Es'elükellâhümme bi hayrikellezî lâ yu'tîhi ğayruk. Azze câruke ve celle senâuke ve lâ ilâhe illa ent. Allâhümmec'alnî fî iyâzike ve civârike min külli sûin ve mineşşeytânirracîm. Allâhümme innî estecîru bike min külli şey in haleqte ve ahterizu bike minhunn. Ve uqaddimu beyne yedeyye bismillâhirrahmânirrahîm. qul huvellâhu ehad. Ellâhussamed. lem yelid. ve lem yûled. ve lem yekullehu küfüven ehad. ve min halfi ve an yemînî ve an şimâli ve min fevqî ve min tahtî.

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Kaynak: Lalegül Dergisi Temmuz 2017

Ekli dosyalar

• korunma-1.jpg
    korunma-1.jpg
    449.9 KB · Görüntüleme: 46
  • korunma-2.jpg
    korunma-2.jpg
    440.3 KB · Görüntüleme: 43
  • korunma-3.jpg
    korunma-3.jpg
    538.4 KB · Görüntüleme: 38

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun. Her gün okuyorum. Farkı anlıyorsunuz. Hele uyurken okursaniz çok rahat uyuyorsunuz.

yaso

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Anlamlarını okurken gözlerim doldu... Allah razı olsun...
Rabb Teala en başta Sevgili Peygamber Efendimiz (S.A.V),Hz.Enes İbni Malik(R.A) tüm Eshab-ı Kiram'dan silsile büyüklerimizden ve sizlerden razı olsun İnşaAllah...

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Amin ve ecmain.

selahattin

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Burda iki farklı dua var. acaba iki rivayet mi var yoksa arka arkayamı okunuyor açıklık getirirseniz sevinirim.?

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
sabah ve akşam okuyarak vird edinip çok yararlı olacağına inanıyorum

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Birkaç gündür geceleri uyurken okuyorum. Huzurlu şekilde uyanıyorum. Uyuma problemi olan kardeşlerimiz deneyebilirler. Paylaşım için Allah razı olsun

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.