Teşekkürler :) Günay hocama İbrahim hocama teşekkür ederim ?

Ferahgünbatmaz

SMS Onaylı
Normal Üye
Merhaba GÜNAY hocama vefk için başvurdum.Vefkim yapım aşamasında olmasına rağmen hayatımda inanılmaz olumlu gelişmeler e şahit oluyorum.Hayatımda resmen mucize ye şahit oluyorum.Mucizelere inanmam normal de ama hayatıma dualarla dokunan @günay hocama ve @imas.ibrahim⁹⁹ hocama çok teşekkür ediyorum ?iyiki varsınız ve iyiki sizi tanımışım Allah sizden razı olsun Allaha emanet olun ?

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Vefkin çalışmaları başladığı andan itibaren etkisi başlar bu gayet normal birde vefk elinize ulaştıktan sonra tecrübeni bekliyor ve biz teşekkür ederiz kardeşim

Son düzenleme:

Evren

SMS Onaylı
Normal Üye
Mrb..geçen yıl eylül ayı en zor zamanlarımdan birinde site ve beraberinde gunay hocamla tanistim ..tabiri caizse hızır as.gibi yetişti...konusmasi ve tavsiyeleri ile umut verdi çok şükür umduguma kavuştum ..söylediği herşey harfiyyen meydana geldi ve ben razı bir şekilde adağını kestim kabul olsun inşallah...önce günay hocam olmak üzere bu sitede emeği olan herkese sonsuz teşekkür ve minnettarlığımı sunmak istiyorum buradaki dualara öyle ihtiyacımız varki ruhani sıkıntılarımızı giderecegimiz siginacagimiz dua kapısı...iyiki varsınız allah sizlerden razı olsun peygamberimin şefaatine nail olun inşallah...saygılar sunarım...minnetle ...

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.