Vefk Görevde Derece Atlamak Terfi Almak

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Verdiğim vefk iyi bir saatte yazıp güzel bir koku ile tütsülenip üzerinde taşırsa görevde Derece atlar. Bütün maksatlarında derece atlar.
1045
Medineti Telasım

nebileyim

SMS Onaylı
Normal Üye
hocam bu vefkin okuması yokmudur okunacak esması yada azimeti yada duası vefkin toplamı 2415 etrafındakiler ise 5331 esrarlı bayagı merak ettim hocam iyi bir saatten kasıt herhalde şems veya müşteri olsa gerek dogrumudur hocam tabiki gününde yazılmalı

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
hocam bu vefkin okuması yokmudur okunacak esması yada azimeti yada duası vefkin toplamı 2415 etrafındakiler ise 5331 esrarlı bayagı merak ettim hocam iyi bir saatten kasıt herhalde şems veya müşteri olsa gerek dogrumudur hocam tabiki gününde yazılmalı

Kaynakta vefkin okuması yok. Şems ve müşteri saatinde yazabilirsiniz. Cuma gecesi olursa daha iyi olur

nebileyim

SMS Onaylı
Normal Üye
S.a. hukar hocam vefkin etrafı 5331 demiş nebileyim arkadas. bakıyorum topluyorum olmuyor ben neyi kaçırıyorum
kardeşim vefkin dışında ALLAH lafzı celilinin altında 5331 rakamı yazılmış acaba dedim etrafına yazılan ayetin rakamsal degerinimi kullanmışlar acaba dedim vefkin içindekiler 2415 yani senin kaçırdıgın birşeyyok ben anlatamadım kusurum affola

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.