Bilgilendirme: 1.) Değerli üyelerimiz www.sirrulhavas.com.tr Kurumsal Sitemiz Yayındadır. 2.) vefkhane.com Vefk Yapım Sitemiz Yayındadır. 3.) Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Erkekler için şirinlik

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

Cengiz06

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
19 Tem 2018
228
87
43
bunu herkes yazamaz sanırım birde silinen/daksille kapatılan kısmı var sanırım Allah razı olsun paylaşım için

aydemir

ya leyl ..nur-u nun يا ليلي نور نون
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
825
1,822
93
Neden daksil cekilmis
bazı kitaplarda konu anlatımı yapılırken hemen yanına tılsımı yazarlar ve devamını da alt satıra yazarlar bu nedenle karıştırılmasın diye o kısım silinmiştir yani yazıyı tılsım zannedilmesin diye yapılmıştır. tılsım tam eksiksiz

• Beğen
Reactions: İlkcan
O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Kapatilan yerde ne yazmali hocam neden kapatdiniz o yeri?

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
VALLAHİ HOCAM ÇOK YAKIŞIKLI VEDE ÇEKİCİ Bİ ERKEĞİM AMA BİRTÜRLÜ İNSANLARA Bİ YAKINLIK Bİ İLETİŞİM İÇERİSİNDE BULUNAMIYORUM SERGİLİYEMİYORUM ŞU DERTLERİM YÜZÜNDEN AYNISI İLE YAZSSAK TILSIMI ÇALIŞIRMI TIPA TIP AYNISI İLE YASSAM ...? Tabi kendimi iyi hissettiğim zAman devrimci hocamız sen tamam oldun korunmanda var ne halt yiyorsan ye dediği zaman:::):):)

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
BİLGİ SAĞLAYACAK Bİ SORU BAŞARILI EY DOST

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
Hocam bu tılsımlar hüddamlar aracılığıylamı ruhaniler aracılığıylamı bilgi edinip yazılıp çiziliyor bunları bulmanın yolu ve sırları ne olsa gerektir...???? Hep kendime bunu sormuşumdur bilgilendirmeniz yarar sağlayacaktır.????

sibug

VİP 4
SMS Onaylı
Normal Üye
27 Kas 2018
143
125
43
kocaeli
Yahu arkadaşlar, anlamıyorum sizi. ezbere dalıyorsunuz konuya. birde eksikmi fazlamı, nasıl yazılır kim yazar nerden bulunur. siz verilen hazineye odaklanın, sitede bir sürü konu var nazaman nasıl yazılır hangi koku kullanılır. Allah razı hocalarımız eline gecen hazinelerden paylaşıyorlar, bizde biraz üzerimize düşen görevi yapalım okuyup öğrenelim inşallah.

slvt

Normal Üye
1 Mar 2019
81
9
8
hocam uyulması gereken şartlar demişsiniz ben bunu yazıp faydalanmak istiyorum o şartlar nedir allah için hepsini söyleye bilirmisiniz şartlardan birini biliyorum iyi bir saatte yazacam celp yada herşey icra edilebilir güzel bir saatte bunu biliyorum gereken duaları hacet namazını kılıp bunlarıda yapacağım bunun haricinde yazmak için nerden yazmamız gerekiyor usulünce böyle bir kuralı varmıdır hocam

günay

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
13 May 2018
599
1,340
93
Akhisar
hocam uyulması gereken şartlar demişsiniz ben bunu yazıp faydalanmak istiyorum o şartlar nedir allah için hepsini söyleye bilirmisiniz şartlardan birini biliyorum iyi bir saatte yazacam celp yada herşey icra edilebilir güzel bir saatte bunu biliyorum gereken duaları hacet namazını kılıp bunlarıda yapacağım bunun haricinde yazmak için nerden yazmamız gerekiyor usulünce böyle bir kuralı varmıdır hocam
Bilgi amaçlı verilmiş tir herkes kullansın yazsın diye değil yazsanda olmaz