Dua El-aliyyü العلي

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Bir kimse bu ismi şerifin şu hatemini güneş esed burcunda iken bir kağıda yazıp
110 gün taşısa ve her gün bu hatemden bir tane yazsa, 110 gün sonra Hakk teala
o kulunu insanlar katında yüce kılar, maddi mertebesi yüksek olur, heybetli olur.
Hatem budur1528180019628.png
gencine-i esrar,nareddin hoca

Physiologist

Normal Üye
Bir kimse bu ismi şerifin şu hatemini güneş esed burcunda iken bir kağıda yazıp
110 gün taşısa ve her gün bu hatemden bir tane yazsa, 110 gün sonra Hakk teala
o kulunu insanlar katında yüce kılar, maddi mertebesi yüksek olur, heybetli olur.
Hatem budurEkli dosyayı görüntüle 145
gencine-i esrar,nareddin hoca
En son 110 kağıt napılır hocam, toprağa mı gömülür yakılır mı vb?

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
sayın @Physiologist, yanlıs okumussunuz 110 kağıt değil iyi okuyun ''110 gün taşısa ve her gün bu hatemden bir tane yazsa, 110 gün sonra '' 110 gün diyor.

110 adet yazmaya gerek yok tek yazılır.

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
sende yaz nolacak sanki en fazla bir saatini alır

Physiologist

Normal Üye
sende yaz nolacak sanki en fazla bir saatini alır
:) benimki lafazanlık hala bir girişimim bir safran ım dahi yok.
Anladım 1 kez yazıp 110 gün taşınacak.
Hocam celcelutiye dinleyerek uyudum namazdan sonrada sizin sayfaya bakmıştım. Rüyamda sizi gördüm.ama suret hatırlamıyorum. Biraz karanlıktı rüyam ama rakamlar vs vardı ben topluyorum topladık topluyorum sayının rakamlarını en son kalan toplamı 3 ediyordu. Bu ne anlama gelir hocam

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
güzel 3 harfi kün emrine gider yani ol ve 45 adem sayısını verir ve 18 bin alem ve 99 esmaül hüsnaya gider ve9 yani künün ol emrinin anasınırı verir çünükü 9'un kare kökü 3 tür cifirde sad harfini zı harfini ve dişilik unsurunu ve kadınsal meseleleri verir buna göre haline kıyas et

Physiologist

Normal Üye
güzel 3 harfi kün emrine gider yani ol ve 45 adem sayısını verir ve 18 bin alem ve 99 esmaül hüsnaya gider ve9 yani künün ol emrinin anasınırı verir çünükü 9'un kare kökü 3 tür cifirde sad harfini zı harfini ve dişilik unsurunu ve kadınsal meseleleri verir buna göre haline kıyas et
[automerge]1528214667[/automerge]
Ne diyeceğimi bilemedim.. İlmini muhteşem. Rüyada iyi sanırım??. Bu rüyaya binaen bana bir uygulama tavsiyeniz var mı Cifir e göre Esmaül hüsna vb çekmek gibi.

*45 kısmını anlamadım.
* sayfada sorular kısmı var mı, Bulamadım?
Formatınıza aykırı ise çokk konu dışı soru yazmayayım ?? diye söylüyorum

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
[automerge]1528214667[/automerge]
Ne diyeceğimi bilemedim.. İlmini muhteşem. Rüyada iyi sanırım??. Bu rüyaya binaen bana bir uygulama tavsiyeniz var mı Cifir e göre Esmaül hüsna vb çekmek gibi.

*45 kısmını anlamadım.
* sayfada sorular kısmı var mı, Bulamadım?
Formatınıza aykırı ise çokk konu dışı soru yazmayayım ?? diye söylüyorum
45 adem demektiir ebcedde ademe elif dal mim den oluşur ادم ا=1 د=4 م=40 sayısını verir ki buda adem demektir yani bir ademoğluyla işinizin olacağını bildirir vede derseniz ki 3 rakamından nasıl 45 çıkardınız onuda diyeyim kün ol emri 9 rakamından çıkmıştır ki futuhatı mekkiyye ye bakabilirsiniz 9 harfinde de 4 ve 5 rakamı vardır buna nisbet yan yana gelirse 45 olur birleşirse 9 olur eğer 9 kırarsan 4,5 çıkar ki buda ademi veri eğer daha da kırarsanız 2,-2,5 verir ki buda ademi verir yanyana 225 biirleşirse 9 verir eğer çoğaltırsanız 2,5=7 7-2=14 buda Allah'ı azimüşşanın ilmi insanı yaratılış ilmi olan 14 ilmi yani yeryüzüne indirdiği 14 ilmi verir ki buda seyyidlerde doğuştan vardır bu 14 ilmin en sonuncusu kader sırrıdır ki buda ledünni ilimdir işte buna nisbet edebilirsiniz yeryüzünde ki bilimleri
ادم ا=1 د=4 م=4 adem harf olarakta bu ilmi verir zaten harf ilminde mim muhammed aleyhisselamdır dal harfi dünyadır ve elif harfi ilimdir hakikat ilmidir ki her harfin başında elif gelir lafzı Allah isminde bile önde elif vardır yani Allah'ı bilmek ancak elifledir yani ilimledir

Physiologist

Normal Üye
45 adem demektiir ebcedde ademe elif dal mim den oluşur ادم ا=1 د=4 م=40 sayısını verir ki buda adem demektir yani bir ademoğluyla işinizin olacağını bildirir vede derseniz ki 3 rakamından nasıl 45 çıkardınız onuda diyeyim kün ol emri 9 rakamından çıkmıştır ki futuhatı mekkiyye ye bakabilirsiniz 9 harfinde de 4 ve 5 rakamı vardır buna nisbet yan yana gelirse 45 olur birleşirse 9 olur eğer 9 kırarsan 4,5 çıkar ki buda ademi veri eğer daha da kırarsanız 2,-2,5 verir ki buda ademi verir yanyana 225 biirleşirse 9 verir eğer çoğaltırsanız 2,5=7 7-2=14 buda Allah'ı azimüşşanın ilmi insanı yaratılış ilmi olan 14 ilmi yani yeryüzüne indirdiği 14 ilmi verir ki buda seyyidlerde doğuştan vardır bu 14 ilmin en sonuncusu kader sırrıdır ki buda ledünni ilimdir işte buna nisbet edebilirsiniz yeryüzünde ki bilimleri
ادم ا=1 د=4 م=4 adem harf olarakta bu ilmi verir zaten harf ilminde mim muhammed aleyhisselamdır dal harfi dünyadır ve elif harfi ilimdir hakikat ilmidir ki her harfin başında elif gelir lafzı Allah isminde bile önde elif vardır yani Allah'ı bilmek ancak elifledir yani ilimledir

Hocam şaşırdığım rüyamda da 45 olmasıydı. Bunlar aynen anlatıldı bana.
45 anlattıgınız hakikati olsa da Bu da sizin kerametiniz
Muhteşem....
Muhteşem...
Muhteşem ? maşallah, sübhanallah

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.