Bilgilendirme: Değerli üyelerimiz. Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Dua Define Keşfi İçin

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

• Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

• DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

• DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
  • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

• Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.

aydemir

ya leyl ..nur-u nun يا ليلي نور نون
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
723
1,519
93
Bu Uygulamanın Amacı
define keşfi için
Bu Uygulamanın Zamanı
her hagi bir gün olur
Bu Uygulamanın Tütsüleri
yok
Bu Uygulamayı Tecrübe Eden
ben
Bu Uygulamanın Kaynağı
el yazma osmanlıca
her hangi bir yerde define olduğu şüphelenirse bu ayeti bir kadeh içerisine temzi su konulup...
İçeriğin tamamını görüntülemek için lütfen giriş yapınız. Giriş yap veya üye ol.

Hukar-07

Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
21 May 2018
389
770
93
Hocam ben bunu yapmak istiyorum. Hangi ayet hocam? Birde hocam nasıl kadeh olması lazım?

bahdiyar20

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
28 Ara 2018
6
4
3
Selamunaleykum hocam radyestezi yani çubukla su yada define ararken çubukların yaniltmamasi için üzerine hangi ayetler okunabilir yada yazılabilir önerebileceğiniz bir şeyler varmi bu konuda. Çubuk olayi eğer püf noktaları bilinerek bilinçli kullanılırsa gerçekten sizi bir yerlere götürüyor gerek su gerek başka birşey yaptığım toprak üstü test ve deneyler olumlu ama toprak altında yanıltıyor başarıyı arttirmak için ne yapilabilir

• Beğen
Reactions: aydemir

aydemir

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
723
1,519
93
Selamunaleykum hocam radyestezi yani çubukla su yada define ararken çubukların yaniltmamasi için üzerine hangi ayetler okunabilir yada yazılabilir önerebileceğiniz bir şeyler varmi bu konuda. Çubuk olayi eğer püf noktaları bilinerek bilinçli kullanılırsa gerçekten sizi bir yerlere götürüyor gerek su gerek başka birşey yaptığım toprak üstü test ve deneyler olumlu ama toprak altında yanıltıyor başarıyı arttirmak için ne yapilabilir
Pek bi bilgim yok

• Beğen
Reactions: bahdiyar20

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
87
17
8
Kocaeli
Aydemir hocam tecrübe ettiğini yazmış yardımcı olursa seviniriz

Son düzenleme:

aydemir

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
723
1,519
93
çok hassastır altının üzerine geldiği anda birleşir çok dikkat etmek lazım

bahdiyar20

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
28 Ara 2018
6
4
3
Peki hocam kadehin madeni fark edermi ?yani bakır yada cam olmasi. ve hardal tohumunun sarı yada siyah hardal olmasi ?zannedersem daha çok sarı hardal tohumu kullanılıyor

aydemir

Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
28 Nis 2018
723
1,519
93
Peki hocam kadehin madeni fark edermi ?yani bakır yada cam olmasi. ve hardal tohumunun sarı yada siyah hardal olmasi ?zannedersem daha çok sarı hardal tohumu kullanılıyor
uğraşmayın yapamazsınız siteye orijinal bir işlem yayınlayacağım inşallah define hakkında o zaman alırsınız

• Beğen

bahdiyar20

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
28 Ara 2018
6
4
3
uğraşmayın yapamazsınız siteye orijinal bir işlem yayınlayacağım inşallah define hakkında o zaman alırsınız
Sağolun hocam ben hardal olayını denemedim zaten sadece yukardaki mesajda dediğim gibi çubuklar konusunda baya uğraştım ama 2 metre karenin icinde döndürüp durdu orda ne olduğunu varmı yokmu anlayamamıştım deneyecektim ama vereceğiniz uygulamayı bekleyeyim.

Metafizikci

SMS Onaylı
Normal Üye
3 May 2018
37
38
18
ayetel kürsi ile şüpheli yere çok büyük bir daire çizip çubuğun üzerine 7 defa Enam 59. ayeti okuyun daha sağlıklı olur

• Beğen

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
87
17
8
Kocaeli
bunu okuyunca akşama tekrar uygulamayı yapayım demiştim daha önce çeyrekle yapmıştım şimdi gramı biraz artıracaktım. bi kuyumcuya urayıp rica ederdik.

Hocam monitörün karşısında bekliyorum yayınlamanızı hemen uygulamayı yapmak için :):):)
Özlemle bekliyoruz hocam yayınlarsanız hafta sonu uygulama yapalım inşeallah

Hukar-07

Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
21 May 2018
389
770
93
Bugün Aydemir hocamın önerileri ile tekrar denedim. Mekanda dolaştığımda, aradığımın :) üzerine gelince hardal taneleri birleşti. Mekanı gezerken sürekli gözünüz bardakta olsun.

ozunu

SMS Onaylı
Normal Üye
21 Şub 2019
82
46
18
Bugün Aydemir hocamın önerileri ile tekrar denedim. Mekanda dolaştığımda, aradığımın :) üzerine gelince hardal taneleri birleşti. Mekanı gezerken sürekli gözünüz bardakta olsun.
Tecrübe etmiş olup paylaşmanız güzel, detayları da anlatırsanız faydalanırız inşAllah

ishak41

SMS Onaylı
Normal Üye
12 Ara 2018
87
17
8
Kocaeli
Tecrübe etmiş olup paylaşmanız güzel, detayları da anlatırsanız faydalanırız inşAllah
Sevgili Hukar-07 sizden hala detayları bekliyoruz. bu uygulamayı daha öncede denemiştiniz. Sonuç alamadım demiştiniz. sonki denemenizde Aydemir hocanın tavsiyesine göre yaptığınızda olumlu sonuç aldınız. yaptığınız iki uygulama arasındaki fark neydi

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR