Büyü Belirtileri

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Büyü, kişinin dengelerini bozan en önemli manevi tesirdir. Büyüden şüphelenebilmek için hayati dengelerin birden veya yavaş yavaş bozulmuş olması gerekir. Ailenizde, çevrenizde, işinizde, günlük hayatınızda, kişisel davranışlarınızda, uykunuzda, rüyalarınızda ve toplumsal ilişkilerinizde yolunda gitmeyen bir şeyler varsa akla büyü gelebilir. Ancak, yaşanan her olumsuzluğu da büyüye bağlamak ve büyü belirtileri olarak adlandırmak yanlıştır.
Karakter ve davranışlarınızda son zamanlarda gözle görülür değişiklikler meydana geldi ise, siz olması gerektiği gibi davrandığınız halde, çevrenizdeki kişiler size karşı eskisinden farklı davranıyorsa, işlerinizde anlam verilemeyen aksilikler, engeller çıkıyor ve başarılarınız engelleniyorsa, tıbben tanımlanamayan, adlandırılamayan ve teşhis konulamayan ruhsal ve bedensel rahatsızlıklıklar ortaya çıktı ve çıkıyor ise bu noktada büyüden endişe edilebilir.
Ailenize, işinize veya çevrenize olması gerektiği şekilde davranmıyor, empatiden uzak...

Okumaya devam et...

Moderatörün son düzenlenenleri:

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun @ Günay hocam harika bir bilgi paylaşımı amin inşallah Ablam

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bu belirtilerin hepsini bizzat yaşadım bir kısmını hala da yaşıyorum. Rabbim cümlemizi büyücülerin, Allah korkusu olmayan zalimlerin merhametsizlerin şerrinden korusun böylelerinin kötülük yapmasına kötülük vermesin inşallah. Selam ve dua ile.

Adasen

T.C Onaylı
Normal Üye
Allah karşımıza icinde kendi korkusu olanlarla dost etsin bende hâlâ cekmekteyim kötü niyetli insanların yaptıklarını değerli ilmi iyi niyetli @Gunay @aydemir hocam sayesinde inşallah bana ve ailemi dualar koruyacak?allahım bin kere razı olsun sizlerden ☝☝??

Mehmet0404

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
bakara 102 ....Andolsun, onu satın alanın ahirette bir nasibi olmadığını biliyorlardı. Kendilerini karşılığında sattıkları şey ne kötüdür! Keşke bilselerdi!

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun Günay hocam bu işlerle uğraşanların rabbim bildiği gibi yapsın inşallah ben çok yoruldum onlar yapıyor ben bozduruyorum nereye kadar bilmem valla hakkımızda hayırlısı

deniz

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Allah razı olsun Günay hocam bu işlerle uğraşanların rabbim bildiği gibi yapsın inşallah ben çok yoruldum onlar yapıyor ben bozduruyorum nereye kadar bilmem valla hakkımızda hayırlısı
ben de büyüden muzdaribim @İlkcan abla aynı şekilde karşımda Allah korkusu olmayan canı sıkıldıkça soluğu büyücülerde alan ona zarar vermediğim halde beni kıskanan fesadından yapmayacağı kötülük olmayan bir iblis var. Rabbim ruhunu şeytana satan şerden beslenen bu şeytanlara fırsat vermesin tez vakitte cezalarını versin inşallah.

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
Günay hocam şimdi bende mussallat var çok fazla vefk tılsım yaza yaza böyle olmuş peki bende büyü varmı sihir varmı varsada kim yapıyor .

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Günay hocam şimdi bende mussallat var çok fazla vefk tılsım yaza yaza böyle olmuş peki bende büyü varmı sihir varmı varsada kim yapıyor .
Sana bakım yapmadan bir şey diyemem ve kendine yaptığın işlemler ters tepmiş illaki birinin sana bir şey yapması gerekmiyor sen kendi kendine yapmış sın

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
YAA HARBİDEN GERÇEKTEN HAVAS İLMİ GÖRÜNDÜĞÜ GİBİ KOLAY BİR DURUM DEĞİLMİŞ PEKİ GÜÇLÜ BİR KORUNMAM OLSAYDI BÖYLE TERS TEPMELER OLSAYDI BU DURUMLAR OLUŞURMUYDU HOCAM GENE.

fenerium

SMS Onaylı
Normal Üye
Birçok kişi bunu okuyacak. Aslında bende bu var şu var o da var diyecek. Sonra içinden bi ses diyecek ki" yok daha neler. Ne alakası var. İnanmazsin böyle şeylere. " o sesleri dinlemeyin.
Lutfen internetiniz var açın bakın. En kötü insandan tutun cami imamlarina kadar musallat kapan insanlar, kızlarına kocasıyla bosanmasin diye büyü yaptıran anneler var. Allah esirgesin

• Beğen
Reactions: Med
Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.