Bilgilendirme 1 - KİŞİYE ÖZEL UZAKTAN BAKIM VE TEŞHİS

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Staff member
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Joined
Apr 26, 2018
Messages
342
Location
İSTANBUL
Website
www.imasibrahim.com
UZAKTAN  BAKIM.jpg
BAKIM
Bakım, kişi üzerindeki her türlü manevi etkilerin büyü, nazar, yıldız problemleri, cin musallatı gibi problemlerin tespit edilmesini sağlayan bir kontrol yöntemidir. Bu kontrol yöntemi kişi üzerindeki sorunları tespit edilmesine ve çözümüne yönelik bilgiler verir. Bakım, tamamen İslami bir uygulamadır. Diğer dinler açısından hiç bir anlam ifade etmez, dolayısıyla gayrimüslim kültürle yetişen toplumlar bakıma itibar etmez. Bu kültürde veya bu yaklaşımda bulunmak için mutlaka yabancı bir ülkede yaşamak gerekmez. Maalesef ülkemizde de pozitif ilimlere (!) inandığını ifade eden kişilerin büyü ve manevi etkileri yok saydığına üzülerek şahit oluyoruz.

İnsanın maddi yapısı olduğu gibi manevi bir yapısı da vardır. Manevi yapıdaki problemler “BAKIM” olarak adlandırılan bir kontrol yöntemiyle yapılır. Ancak, konu son zamanlarda kahve falı, tarot ve benzeri uygulamalarla suistimal edilmiş ve konu gerçek anlamından çıkmış durumdadır.

BAKIM NASIL YAPILIR


En doğru bakım, birebir kişiyle yüzyüze olmak ve uzaktan olmak üzere iki şekilde de yapılır. Bu şekilde yapılacak bir kontrol en doğru ve en hızlı sonucu verir. Çünkü kişi bulunduğu mekanı manyetik enerjisiyle doldurur. Bu şekilde net bilgilere ulaşmak mümkündür. Eğer bakım yapılacak kişiyle yüzyüze görüşme imkanı yoksa kişiye ait bilgilerden hareket ederek büyü vb. kontrollerin yapılması da mümkündür.

Kişiye ait bilgiler eksikse o takdirde kişinin fotoğrafı üzerinden bakım yapılır. Eski dönemlerde fotoğraf teknolojisi olmadığı için bizzat kişinin kendine ait çamaşır, çorap, kıyafet veya örtülerinden faydalanarak çalışma yapılırdı. Günümüzde bu tür eşyalara artık ihtiyaç duyulmamaktadır. Eğer bu şekilde kişi bilgilerinden veya fotoğrafı üzerinden bakım yapılacaksa kısa sürede sonuç almak mümkün değildir.

Kişinin bilgileri veya fotoğrafı üzerinden yapılacak bakım için gecenin belirli saatlerinde çalışma yapmak ve ertesi gün bilgi vermek mümkündür.

Günümüzde telefonla bilgileri alan kişilerin 15 -20 dakika sonra verdikleri sonuçlara kesinlikle itibar etmemek gerekir. Zira böyle bir yöntem yoktur. Gerçeği yansıtmaz. Karşılıklı yapılan bir bakım bile 30 dakika zaman alabilir. Büyü veya diğer problemlerin teşhis ve tespit edilmesi kolay değildir. Bu açıdan, kahve falına bakarken sizde büyü olduğunu iddia eden kişilerin yaptıkları bakım (!) tamamen asılsızdır.

BAKIM – YILDIZNAME FARKI
Bakım; kahve falı, tarot, kartlar, kitap açma, muska düşürme şeklinde olmaz. Bu yöntemlere itibar edilmemesi gerekir. Bu tespit ciddi bir çalışmadır, belirli birikim ve uzmanlaşma gerektirir. Halk arasında bakım en çok YILDIZNAME ile karıştırılır. Yıldızname farklı bir yöntemdir ve kişi üzerindeki problemleri tespit etmez. Yıldızname, kişinin yaradılışından gelen özellikleri, ahlaki yapısı, değerleri, olaylara bakış açısı gibi bilgiler verir. Yıldızname ile kişinin farkında olmadığı yönleri ortaya çıkarılır ve genellikle başka bir kişi ile olan uyumu konusunda doğru bilgiler verir. Örneğin, evlenecek olan çiftlerin birbirleriyle uyumlu olup olmadığı, karşılıklı anlaşmazlığa düşeceği muhtemel konular, ortak noktaları gibi bilgilere ulaşma konusunda son derece yeterli bilgiler verir.

Bakım karşılıklı yapılıyorsa, kişinin manevi ve manyetik yapısı üzerinden hareket ederek alınan bilgiler toplanır. Toplanan bu bilgiler HAVASS İLMİ ölçülerinde değerlendirilir ve varsa kişinin maruz kaldığı sorunlar tespit edilerek çözüm önerileri belirlenir. Eğer bakım uzaktan yapılıyorsa, gecenin uygun bir saatinde yine havass ilmi çerçevesinde çalışmalar yapılır ve varsa sorunlar tespit edilir. Uzaktan bakım karşılıklı yapılana göre daha yorucudur ve daha az bilgi verir.

BAKIM HAKKINDA BİLİNEN YANLIŞLAR
– Bakım, bir fal yöntemi değildir !
– Bakım uzmanlık işidir, kahve falı, tarot, kartlarla, kitap açarak bakım yapamaz !
– Uzaktan bakım için en az bir günlük süreye ihtiyaç vardır. Kısa sürede uzaktan bakım yapılamaz !
– Bakım ile yıldızname arasında ciddi farklılıklar vardır. Yıldızname bakım değildir !
– Bakım bilinmeyen konular için yapılır !
– Uzman olmayan kişilerce yapılan bakım, üzerinizde kalıcı zararlar oluşturabilir !
– Bakım sonucu tespit edilen büyü, nazar, cin musallatı, yıldız problemleri mutlaka çözülmelidir !
– Bakım yapan kişi üzerinizde büyü olduğunu tespit etmişse büyü yapanları tanımlamalıdır !
– Bakım merak gidermek için yapılmaz ! Yapılan her bakım kişi üzerinde geçici de olsa hafif etki bırakır !
 
Last edited:
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.