Bilgilendirme: 1.) Değerli üyelerimiz www.sirrulhavas.com.tr Kurumsal Sitemiz Yayındadır. 2.) vefkhane.com Vefk Yapım Sitemiz Yayındadır. 3.) Forumumuzda yöneticilerimiz haricinde diğer üyelerimizle özelden iletişim bilgisi veya belge paylaşmak yasaktır. Paylaşanlar forumdan süresiz uzaklaştırılacaktır.

Kreskoryus kullanıcısının son içeriği

sq-sample5
Sizde kendinize üçlü - dörtlü - beşli - altılı - yedili - sekizli - dokuzlu - onlu ve cennet-ül esma vefklerinizi ve arzunuza göre yaptırabilirsiniz.

VEFKHANE.COM

sq-sample14
Üye kayıt işlemini gerçekleştiren ziyaretçilerimiz sanal mağazamızdan güvenle alışveriş yapabilirler.

MAĞAZA

sq-sample4
VIP üyelik alarak forumdaki tüm ayrıcalıklardan faydalanabilirsiniz.

V.İ.P ÜYE AVANTAJLARI

sq-sample4
SMS onayı yaparak forumdan faydalanabilirsiniz. Detaylar için tıklayınız.

SMS ONAYLI ÜYE

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.sirrulhavas.com.tr SIRRULHAVAS KURUMSAL SİTEMİZ yayındadır.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üye ve Ziyaretçilerimiz www.vefkhane.com sitemiz yayındadır. Sizde dilerseniz Kendinize özel vefk yaptırabilirisiniz.

  SİTEYE GİTMEK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Değerli Üyelerimiz Artık Sİtemizde Sms veya T.c Onayı olmayan üyeler Forumumuzdan faydalanamayacaktır. Eğer sohbeti Görüyor ve yazı yazamıyorsanız veya konulara cevap veremıyorsanız. Linke Tıklayınız

  AÇIKLAMA İÇİN TIKLAYINIZ

 • DEĞERLİ ÜYELER KATEGORİ DIŞI AÇTIĞINIZ BÜTÜN KONULAR ÜYE İSMİ AYIRT EDİLMEKSİZİN SİLİNİR.

  ÖRNEĞİN SORU SORACAKSINIZ SORUN CEVAPLAYIN KATEGORSİ DIŞINA YANİ CELP MUHABBET KONUSUNA YADA HADİM HÜDDAM KONUSUNU CELP MUHABBET KONUSUNA AÇARSANIZ KONU İÇERİĞİNE BAKILMAKSIZIN KONUNUZ DİREK SİLİNECEKTİR.

 • DEĞERLİ ÜYELERİMİZ FORUMUMUZDA YÖNETİCİLERİMİZ HARİCİNDE DİĞER ÜYELERİMİZLE ÖZELDEN İLETİŞİM BİLGİSİ VEYA BELGE PAYLAŞMAK YASAKTIR. PAYLAŞANLAR SÜRESİZ BANLACAKTIR.
 • MANEVİ BAKIM YAPTIRMAK İSTEYENLERİN DİKKATİNE...!

  DUYURUYU OKUMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 • Forumumuzda multi üyelik sistemi denetimi yapılmaktadır. Multi üyelik alımı yapan,kullanan kullanıcılar süresiz yasaklanacaktır.
 1. K

  Sorun Çözüldü Reflü Mide Yanması

  Reflü ve mide yanması için taşıyabilceğimiz dua varmı?
 2. K

  Dua CİN VE PERİ ŞERRİNE MARUZ KALANLAR İÇİN

  Peki burda neler yazıyor yani meali
 3. K

  Dua CİN VE PERİ ŞERRİNE MARUZ KALANLAR İÇİN

  Hocam burdakini aynen alıp koydum nuskama ve işe yaradı diyebilirim fakat burda neler yazıyor söylermisiniz okunuşunu ve mealini ve musallatrlı olan kişi bunu taktığında cin ve peri gidiyor tamamda acaba ifrit marid lerdede işe yararmı? Sorulaeımın hepsine cevap verirseniz sevinirim Hayırlı günler
 4. K

  Sorun Çözüldü Hamail için Niyet

  Hocam mesela burdan: imamı cafer: https://cubbeliden.blogspot.com/2016/10/cinlerden-ve-seytanlardan-korunmak-icin.html?m=1 Ve https://cubbeliden.blogspot.com/2018/02/psikolojik-rahatsizliklar-nazar-sitma-nuska.html?m=1 Ve sizin sitenizden nazarla ilgili bir uygulama Bunların hiç birinde eksik...
 5. K

  Sorun Çözüldü Hamail için Niyet

  Selamun Aleyküm Benim sorum İnternetten dualar hazırladım ve hamail yapıp taktım Yanlız bunları sürekli aktif etmek için bir niyet ki bunlar ins cin nazar a karşı dualar bunlar için sürekli niyet etmem gerekiyor bunların sürekli aktif olması için ne yapmalıyım niyet veya niyet dışında neler...