Açıklama UYURKEN VÜCUTTA OLUŞAN KINA BENZERİ DURUM VE ŞEKİLLER HAKKINDA

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Staff member
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Joined
Apr 26, 2018
Messages
331
Location
İSTANBUL
Website
www.imasibrahim.com
UYURKEN VÜCUTTA OLUŞAN KINA BENZERİ DURUMLAR ŞEKİLLER VEYA OKUMA VE İŞLEMLERDEN DOLAYI ELDE VE VÜCUTTA OLAN MORLUK VE BENZERİ DURUMLAR HAKKINDA

ÖNCELİKLE CÜMLETEN SELAM ALEYKÜM
BU AÇIKLAMAYI BİRAZ DAHA BÜYÜK YAZACAĞIM SEBEBİ ŞU BU DURUMU BİR ÇOK İNSAN YAŞIYOR.

BU ELDE KINAYA BENZER DURUMUN OLMASININ SEBEPLERİ FARKLIDIR.

1 SEBEP : KİŞİ KANSIZLIK SORUNU YAŞARKEN KAN ŞEKERİNİN DÜŞÜK YÜKSELMESİ SONUCU ELİNİ BİR YERE ÇARPAR FARKINDA OLMAZ.

2 SEBEP : BİR TRAVMA İLE BÜYÜK VEYA KÜÇÜK OLAN MORLUKLAR YİNE KAN HASTALIĞINDAN KAYNAKLANIYOR OLABİLİR. ( EK OLARAK Kendi kendine gelişen, Birden fazla olan,Tekrarlayan ve genellikle ağrısız olan,ateş, halsizlik de varsa mutlaka bir hekime danışmak gerekiyor.)
YUKARIDAKİ SEBEPLER EMİN OLUN SÜREKLİ TEKRARLAR İSE CİDDİ BİR SAĞLIK PROPLEMLERİ BELİRTİSİ OLABİLİR.



GELELİM ELDE OLUŞAN DİĞER SEBEPLERE MANEVİ VEYA RUHANİ NEDENLERDEN KAYNAKLANAN SEBEPLERE

1. KİŞİ BİLİNÇSİZ HER ÖNÜNE GELENİ OKUYUP. FARKINDA OLMADAN DAVETLERE GİRMİŞTİR. BUNA KONTROLSÜZ OKUMALAR DAHİLDİR. BUNDAN DOLAYI OLUŞABİLİR.

2. KİŞİYE SİHİR/BÜYÜ YAPILMIŞTIR. KİŞİYE UZAKTAN VEYA YAKINDA ETKİ EDEREK VEYA TEMAS EDERLERSE BU TARZ MORLUKLAR YANMAYA BENZEYEN ŞEKİLLER OLUŞABİLİR.

3.KİŞİ TRAVMA YAŞIYORSA ÖZELLİKLE PSİKOLOJİK TRAVMA DURUMLARINDA FARKINDA OLMADAN AŞIRI ZİKİR VEYA TESBİHAT ÇEKER BU DURUMDA TESİR SONUCU OLUŞABİLİR.

4. KİŞİ FARKINDA OLMADAN DAVET VEYA BÜYÜ YAPMIŞ VEYA YAPTIRMIŞTIR. BUNDAN DOLAYI GELEN VARLIKLARI HİSSETMEMİŞ ANLAMAMIŞTIR. BİR NEVİ İLETİŞİM KURMAYA ÇALIŞMAK İSTEMİŞLERDİR. YANİ UYARMAYA ÇALIŞMIŞLARDIR. YAPTIĞIN AŞIRI OKUMA VEYA SİHRİ BÜYÜYÜ VEYA DAVETİ OKUMA DEMEK İSTEMİŞLERDİR. BUNDAN DOLAYI ŞEKİLLER OLUŞABİLİR.

5. EN ÖNEMLİSİ İNTERNET TE GÖRDÜĞÜNÜZ YARIM EKSİK NE OLDUĞUNU BİLMEDİĞİNİZ ANLAMADIĞINIZ AŞK SEVGİ CELP MUHABBET RIZIK VS İŞLEMLERİ YAPMIŞSINIZDIR. BUNDAN DOLAYI İŞLEM AĞIR GELMİŞTİR. İŞLEMİN TESİRİ SİRAYET ETMİŞ OLABİLİR. YANİ TERS İŞLEM YANLIŞ İŞLEM EKSİK İŞLEM DEN GELEN VARLIKLARIN SİRAYETİNDEN DOLAYI OLUŞABİLİR.

YANİ YUKARIDAKİ NEDENLERE BİR KAÇ DURUM KATILABİLİNİR. AMA GENEL OLARAK BUNLARDAN KAYNAKLANMATADIR. KİŞİLERE ÖZELLİKLE TAVSİYEM KENDİLERİNİ KONTROL EDİP SÜREKLİ OLUYOR MU DEVAMLI OLUYOR DİYE KONTROL ETSİNLER. ÖRNEK OLARAK 1 AYDA AYNI YERDE VEYA VÜCUDUN BAŞKA YERLERİNDE 4 VEYA 5 DEFA DURUM BELİRTİSİ OLURSA ÖNCELİKLE BİR DOKTORA GİDİLSİN. KONTROL ETTİRSİN KENDİSİNİ ÖNEMLİ BİR SAĞLIK SORUNU OLABİLİR. EĞER DOKTORDAN SONUÇ ALINMAZ İSE MANEVİ BAKIM VE TEŞHİS ETTİRİP SONUCA ULAŞABİLİR ALLAH'U TEALA C.C HU NUN İZNİYLE İNŞALLAH.

YANİ HERŞEYİ MUSALLATA VEYA VARLIKLARA BAĞLAMADAN ÖNCE DURUMUN TEKRARLANIP TEKRARLANMADIĞINI KONTROL EDİP TEKRARLANIYORSA DOKTORA GİDİLECEK ÖNCE

TEKRARLANMIYOR İSE MANEVİ BAKIM VE TEŞHİS ETTİRDİKTEN SONRA KANIYA VARILMALIDIR. BİLMEDEN ETMEDEN ŞUDUR BUDUR DENİLMEMELİ VE ES GEÇİLMEMELİDİR.


SAYGILARLA
 
Last edited:
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.