Sorun Çözüldü ücretli tılsım ve celp

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

huzurislamda

T.C Onaylı
Normal Üye
selamun aleykum allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun
sevgilim vardı aramızda 3 yaş vardı ama bu ikimiizn icinde sorun olmadı hic bi gün sebebsiz yere gitti calıştıgı yerde kendisinden 6 yaş büyük biriyle sevgili oldular intihar etmek istedim kollarımı kestim onun yolunda ne gerekiyosa yaptım yapılabilecek herşeyi son care celb ve tılsım oldu herhalde 1 sene sonra evlenecektik ama onun yolunda ölmeye bile gözerim alırım rab benden alsın ona versin şuan nişanlılar ayırmak icin celb veya tılsım yaptırıcam ücretli ayırdıktan sonra bana büyü haric ayet ve surelerle bağlama veya aşık etme işlemini yaptırıcam yapabilecek olanlar mesaj atsınlar

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
BİZ BU tarz işlemler yapmamaktayız.

SADECE BAKIM YAPTIRABİLİRSİNİZ.

HARİCİNDE BU TARZ İŞLEM YAPMAMAKTAYIZ.

KİMSENİN İRADESİNE HÜR İRADESİNE ASLA MÜDAHİL OLMAYIZ.(ALLAH'U TEALA C.C SERBEST BIRAKMIŞ BİZİM NE HADDİMİZE DÜŞER.)

DEĞİL ÜCRETİNİ MİLYON TL DE VERSENİZ KİMSENİN MUTLULUĞUNU BOZMAK İÇİN SİZE YARDIMCI OLMAYIZ. (ADI ÜZERİNE NİŞANLILAR DİYORSUNUZ. )

BİZİ DİĞER MEDYUM VS SİTELERLE KARIŞTIRMAYINIZ....

İYİ GÜNLER DİLERİZ..

Son düzenleme:

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
selamun aleykum allahın rahmeti ve bereketi üzerinize olsun
sevgilim vardı aramızda 3 yaş vardı ama bu ikimiizn icinde sorun olmadı hic bi gün sebebsiz yere gitti calıştıgı yerde kendisinden 6 yaş büyük biriyle sevgili oldular intihar etmek istedim kollarımı kestim onun yolunda ne gerekiyosa yaptım yapılabilecek herşeyi son care celb ve tılsım oldu herhalde 1 sene sonra evlenecektik ama onun yolunda ölmeye bile gözerim alırım rab benden alsın ona versin şuan nişanlılar ayırmak icin celb veya tılsım yaptırıcam ücretli ayırdıktan sonra bana büyü haric ayet ve surelerle bağlama veya aşık etme işlemini yaptırıcam yapabilecek olanlar mesaj atsınlar
biz imanımızı sokakta bulmadık Allah muhafaza kimsenin diniyle yuvasıyla oynayamayız... kesinlikle bu gibi şeylerle bize gelmeyin bizim derdimiz insanların hidayeti mutluluğudur....yarın mahşer var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.