Sorun Çözüldü Temizlik sonrası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Selamün aleyküm sayın hocalarım bir konu kafama çok takıldı.Aydınlatırsanız sevinirim.Diyelim musallatımız var ve bir hoca tarafından temizlendik (bizden alındı).Peki sonrasında tekrar musallat gelir mi?Yani sadece temizlik yeterli mi yoksa başka işlemlerde gerekir mi?Yanıtlarınız için şimdiden Allah razı olsun.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Selamün aleyküm sayın hocalarım bir konu kafama çok takıldı.Aydınlatırsanız sevinirim.Diyelim musallatımız var ve bir hoca tarafından temizlendik (bizden alındı).Peki sonrasında tekrar musallat gelir mi?Yani sadece temizlik yeterli mi yoksa başka işlemlerde gerekir mi?Yanıtlarınız için şimdiden Allah razı olsun.
BAKAN KİMDİR NEYİN NESİDİR BİLMEDİĞİM İÇİN UYORUM YAPMAK DOĞRU OLMAZ. İŞİN EHLİ İSE ZATEN SORUN OLMAZ. YOK DEĞİLSE ZATEN ONU YAPAMAZ.

BİZ IRRULHAVAS AİLESİ OLARAK BU SİTEDE ALLAHIN İZNİ İLE ÇOK YARDIMCI OLDUK ELHAMDÜLİLLAH BİZDE BİR SORUN OLMADI AMA BŞKASINA DA YORUM YAPMAM BİLEMEM. OLUR OLMAZ BİLEMEYİZ.

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
BAKAN KİMDİR NEYİN NESİDİR BİLMEDİĞİM İÇİN UYORUM YAPMAK DOĞRU OLMAZ. İŞİN EHLİ İSE ZATEN SORUN OLMAZ. YOK DEĞİLSE ZATEN ONU YAPAMAZ.

BİZ IRRULHAVAS AİLESİ OLARAK BU SİTEDE ALLAHIN İZNİ İLE ÇOK YARDIMCI OLDUK ELHAMDÜLİLLAH BİZDE BİR SORUN OLMADI AMA BŞKASINA DA YORUM YAPMAM BİLEMEM. OLUR OLMAZ BİLEMEYİZ.
Yani hocam yardımcı olduğunuz durumlarda,temizlikten sonra aynı kişide tekrarını yaşamadınız öyle mi?doğru anlamışmıyım

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Yani hocam yardımcı olduğunuz durumlarda,temizlikten sonra aynı kişide tekrarını yaşamadınız öyle mi?doğru anlamışmıyım

Tedaviden sonra Adam oturur davet eder veya buyu yapar veya sirk kosar veya gitti birtane cinle seytanla ugrasan calisan birsiine bakim yaptırir veya kafasına gore okumaya devam eder ise tabi geri gelir. Tedavi tamamen olmaz.

Tedavi sonrasinda soylediklerimize tavsiyelerimize ve verdigimiz okumalara dikkat etmez gerekenleri yapmaz ise tabi ki geri gelir yine tedavi tamamlanmaz.

Bir insan hasta olsa ve Bu hasta ameliyat olsa doktorun verdiği ilaçları kullanmaz tavsiyelere uymaz ise o hasta iyileşmez değil mi.?
aynı sorun tekamül eder. Musallat alma da buna benzer.Ben gittim hoca bana baktı kurtuldum diye birşey yok. Sifa ALLAH'U TEALA C.C HU dandir . Hastaları kontrol etmek lazım. Hocanin kendisi kontrol.etmesi lazım.

Diyelim hoca dedigin sahis bakim yapamiyor edemiyor desen bana o zaman ne b*k yemeye hocalik yapiyor o arkadas. Diye derim bende.
Hissiyatla kitapla hasta tedavi olmaz.

Senin amacın ne hocalık mi yapıyorsun. Sordugun soru çok saçma acemice yani sen hocalık yapıyorsun hastayı temizlemişsin geri gelmiş gibi davranıyorsun. Ona da cevap vereyim.

Eğer bakım.yapamiyor hastayı tedavi edemiyorsan
Yada hastalığı teşhis edemiyorsan. Sende su var sen de bu var ya da kitaplara bağlı kalıyor isen yine senin yaptığın tedavi değildir. Rukye dır. Rukye de okudugun ayetler ve süreler o anda etki eder o cinni musalat 1 saatligine gider ertesi gun devam eder. Bu rukyedir.

Ama.musallat alma tamamen farklidir. Allahin izni ile bir defa alinir. Yukarıda saydıklarımi yapmaz ve tavsiyeler e de uyarsa ALLAH'U TEALA C.C HU nun izni ile bir daha sorun yasamaz. Unutma şifa ALLAH'U TEALA C.C HU nun izni ile dır.

Rukye yapıp tamemen Bu isten kurtulmanın yolu da var onu da burda yazmayacağım. Sonra başımıza herkes hoca olmasın. Milleti kandırmasın.

Senin sordugun sorunun cevabi su rukye yapmak ayri musallat almak ayri. Sana yada senin yaptigin rukye musallat alma değildir. Rukyedir. Her okuma yapmakta yada rukye yapmak musallat almak degildir.

Son düzenleme:

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Hocam bilgileriniz için teşekkür ederim.Allah razı olsun.Öncelikle hoca değilim,bakım rukye bilmem.sadece bir bilgiden emin olmak istedim.Çok yoruyorum ama bir sorum daha var.Rahatsızlığı olan ve size gelen kişide işlem basamaklarında temizlik sonrası beden,mekan korumasıda bulunması lazım mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.