Vefk Sure-i yasini şerifin vefki

Şenol hoca

Yönetici
Site Sahibi
Site Modaretorü
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Normal Üye
Ey kıymetli dostum Allah seni iki cihanda aziz kılsın. Üzerine hayır kapılarını açıp, Rahmet hazinelerinden Bol bol rahmetler yağdırsın.

Şimdi sana birde sure-i yasini şerifin vefkini verelimki belki bununlada amel etmeyi murad edersin. Bu kıymetli vefkin sırrı ve kuvveti çok fazladır. Şartlarına riayet ederek yazıp taşırsan, hakk teala senin üzerine rahmet kapılarını açar. İki cihanda zulmetten ve gafletten kurtulursun. Hakk tealanın eminin de olursun. İlahi ferman ile insanlar ve diğer mahlûkat yanında hürmetli olursun. Dünyada ve ahirette aziz olursun. Bu vefki şerifi ben de yazıp hürmet ve tazim ile taşıdım ve hemen azim faidelerini gördüm.

Bunun şartı budurki: pazar günü halvet bir yere gireceksin, orda kimse seni görmeyecek. O halvet yerde 1 gün (yani pazar günü) riyazetli oruç tutacaksın. Pazar gününün şems saatinde (güneş doğduktan 8 saat sonra) anber veya sondoros buhur edeceksin, hemen yasini şerifi 41 defa yerinden hiç kalkmadan okuyup buhurun üstüne ve vefki yazacağın kağıdın üzerine üfürecekcin. Sonra yasini şerifin vefkini kağıda yazıp vefkin etrafınada besmeleden başlayıp bütün yasini şerifi yazacaksın. Okuma ve yazma işinin şems saatinde hepsinin bitmesi mecburi değildir. Önemli olan şems saatinde başlamaktır. Okuma ve yazma işi bir celsede olacak. Eğer işin bitmeden yerinden kalkarsan amelin batıl olur. Bir kimse seni görürse amelin batıl olur. Dünya kelamı konuşursan amelin yine batıl olur.

Yazma ve okuma işi bittikten sonra hemen halvetten çıkmayıp akşamı da orda geçirirsin. Ertesi gün yani pazartesi günü sabah namazını kılıp ondan sonra halvetten çıkarsın. Hakk teala nın rahmeti bereketi ve sonsuz ihsanının tecellisini hemen görürsün.
Yasini şerifin vefki budur

1537054633269.png

kaynak gencine-i esrar

slvt

Normal Üye
KEŞKE BENİMDE SİZLER GİBİ İLİM KONUSUNDA Bİ MANEVİYATIM TECRÜBEM OLMUŞ OLSAYDI. İnşaallah bizlerde bu konu hakkında kendimize yetecek kadar bilgi sahibi oluruz. SİZLER İÇİN MAŞAALLAH

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.