Dua Sübbuhün Kuddusün

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bu İşlem Ne İçin Yapılır
Manevi gelişim
Bu İşlemin Zamanı
Yatsı namazının hemen bitimi.
Bu İşlemin Tütsüleri
yok
Bu İşlemi Tecrübe Eden
kendim.
Bu İşlemin Kaynağı
Özel notlarım
Sübbuhün Kuddusün Rabbüna ve Rabbül Melaiketi ver Ruh
RESUULÜLLLAH (S.A.V.) Efendimiz, kızı Faatıma'ya (r.a.) şöyle demiştir: herhangi bir mümin vitir namazından sonra üç defa SÜBBUUHÜN KUDDUUSÜN RABBÜNAA VE RABBÜL MELAAİKETİ VER RUUH der sonra secdeye varır ve secdede iken beş defa aynı şekilde tekrar eder ve başını kaldırıp bir defa Ayet'i kürsii'yi okur ve beşdefa aynı tesbihi tekrar eder'se canımı kudret elinde bulunduran Allah'ayemin ederimki, o henüz bulunduğu yerden kalkmadan Allah onu bağışlar,kendisine yüz hacc. yüz umre sevabı ileşehidler sevabı verir ve ona bin melek gönderir de hepsi onun iyiliklerin yazarlar. Allah onun duasını kabul buyurur, bu durumda ölecek olursa ,şehid olarak ölmüş olur.

SoKaKSaKiNi

SMS Onaylı
Normal Üye
Sübbuhün Kuddusün Rabbüna ve Rabbül Melaiketi ver Ruh
RESUULÜLLLAH (S.A.V.) Efendimiz, kızı Faatıma'ya (r.a.) şöyle demiştir: herhangi bir mümin vitir namazından sonra üç defa SÜBBUUHÜN KUDDUUSÜN RABBÜNAA VE RABBÜL MELAAİKETİ VER RUUH der sonra secdeye varır ve secdede iken beş defa aynı şekilde tekrar eder ve başını kaldırıp bir defa Ayet'i kürsii'yi okur ve beşdefa aynı tesbihi tekrar eder'se canımı kudret elinde bulunduran Allah'ayemin ederimki, o henüz bulunduğu yerden kalkmadan Allah onu bağışlar,kendisine yüz hacc. yüz umre sevabı ileşehidler sevabı verir ve ona bin melek gönderir de hepsi onun iyiliklerin yazarlar. Allah onun duasını kabul buyurur, bu durumda ölecek olursa ,şehid olarak ölmüş olur.
Degerli hocam bir sitede (ismi lazim degil tahmin edersiniz) hocanin birisi bana bunu celbte kullanmam icin söylemisti :))). demistiki gözlerini kapat kardesimmm ardindan o kisiyi yukaridan kus bakisi profilden gördügünü düsünüp sayisiz sekilde bunu söyle demisti. $uan senin güzel payla$imini gördügümde o bana verilen celb icin kullan dedigi durum aklima geldi... ya ben cok safmisim yada onlar gercekten sahte insanlar...

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Memlekette hoca geçinen soytarımı ararsın çuvalla mevcut.

sibug

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun hocam, inşallah bugun yapıcam.

Zamane

SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun hocam yaklaşık 10 gündür uyguluyorum,umarım manevi gelişimimide sağlar.

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.