Vefk Silah tesir etmemesi için

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Silah tesir etmemesi için
İhlası şerifin şu vefkini bembeyaz bir taşa yazıp üzerinde taşısalar hiç bir silah o kişiye tesir etmez. Amma taş beyaz olmalı ve üzerinde başka bir renk olmamalıdır. Vefk budur kaynak gencine esrar8139EEE0-2B19-4249-83BD-7754C1A4B38E.jpeg

İlkcan

Unutulmaz
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Allah razı olsun güzel bir konuya değinmişsiniz

O

Olyam

Yasaklanmış Üye
Cok ilginc ve guzel paylasimlar var ya harika

yakaza07

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
safran mürekkebi ile yazılmaktadır, günü ve tütsüsü nedir hocam

Satelcom

Forum Efsanesi
Site Onur Üyesi
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Sırf laf olsun torba dolsun diye ''teşekkürler,''eyvallah'' ve ''Allah razı olsun'' mesajlarını silmekten yoruldum.
Allah rızası için konuları okuyup istifade etmeden kısacık ve ilgisiz mesajlar yazmayınız.Konuyu okuyup istifade ettikten sonra konuya katkı yapacak konuyla ilgili sorular-ilave bilgiler-tecrübelerinizi yazınız.Anlamadıklarınız olursa sorunuz.
Bundan böyle konulara yazılacak ''Teşekkürler-eyvallah-Allah razı olsun'' mesajları silinecek ve ısrarla bu şekilde mesaj yaazanlar yazanlar ise süresiz banlanacaktır.
Konuyla ilgili 3-5 cümle yazdıktan sonra teşekkür mesajını ilave edersiniz.
Ayrıca bütün üyelerimizden Chat bölümündeki sohbetlere katılmalarını rica ederim.
Birbirimizi kırmadan chatte sohbet edip kaynaşalım.

ÖNEMLİ NOT:Forum üyelerinin birbirlerine şahsi bilgilerini vermeleri-telefon-Facebook-adres-Watsapp ve e-mail bilgilerini vermeleri yasaktır.
Forum hocalarımızdan başka hiç kimseyle bilgilerinizi paylaşmayınız ve işlem yaptırtmaya kalkmayınız.
Uğrayacağını muhtemel mağduriyetlerden forumumuz mesul değildir.

Ü

Üye silindi 691

Yasaklanmış Üye
hocam vefk çok güzelde yanlız yazım şekli çok karışık ben bunu mesela yazssam ancak kopya kağıdı ile üzerinden geçer aynısı ile yazarım hayatımda hiç kopye kağıdı kullanmadım heralde ancak o şekilde yazılır çünkü harf ve çizgileri çıkaramıyorum

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.