Sorum Var Sebebi Bilinmeyen Kulak Çınlaması Şikayeti

QnnCnn

Normal Üye
Bu İşlem Ne İçin Yapılır
Bilgi Edinme
Bu İşlemin Zamanı
-
Bu İşlemin Tütsüleri
-
Bu İşlemi Tecrübe Eden
-
Bu İşlemin Kaynağı
-
Selamınaleyküm değerli forum üyeleri 2 ay önce başlamış olan kulak çınlama şikayetim için doktorlara gittim fakat sebebi bulunamadı. Çınlama beni özellikle geceleri sessiz ortamda çok rahatsız etmekte. Sebebi bulunamadığı için rastgele ilaç tedavileri uygulanmakta bu durumdan çok endişeliyim. Bu durumu yaşayan veya tecrübe eden değerli forum üyelerine danışmak isterim neler yapabilirim saygılar. İyi günler dilerim.

ÖNEMLİ UYARI

HAVAS İLMİ HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ DEĞİLSENİZ, Bu İşlemleri kendinize veya başkaları üzerinde uygulamamanızı, YAPMAMANIZI tavsiye eder, Bu işlemleri yapıp yapmamak tamamen şahısların kendi İNSİYATİFİNDEDİR. Yapacağınız herhangi bir yanlış işlem ve uygulama durumunuzda SİTEMİZİN SORUMLULUK ALMADIĞINI bildirir. Ayrıca sitemizde konuların BİLGİLENDİRME AMAÇLI konular ve paylaşımlar olduğunu hatırlatır. Anlayışınız için TEŞŞEKKÜR ederiz.

Site Ekibimizden Profesyonel Anlamda Destek Almak isterseniz +90 850 840 05 71 Numaralı iletişim hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Selamınaleyküm değerli forum üyeleri 2 ay önce başlamış olan kulak çınlama şikayetim için doktorlara gittim fakat sebebi bulunamadı. Çınlama beni özellikle geceleri sessiz ortamda çok rahatsız etmekte. Sebebi bulunamadığı için rastgele ilaç tedavileri uygulanmakta bu durumdan çok endişeliyim. Bu durumu yaşayan veya tecrübe eden değerli forum üyelerine danışmak isterim neler yapabilirim saygılar. İyi günler dilerim.

Günay Hoca

كُنْ فَيَكُونُ
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Bakım yapalım sıkıntı nereden geliyor belli olacak

QnnCnn

Normal Üye
Merhaba hocam whatsapptan iletişime geçtim bakım yapıp haber edecek hocamız bekliyorum saygılar.

QnnCnn

Normal Üye
Merhaba, sebebi bilinmeyen rahatsızlıklar için tavsiyeniz var mı sayın forum üyeleri

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.