Sorum Var Natal Doğum Haritası hk.

sitemans

T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Merhaba
Ünlü bi Astrolog'a kampanyalı Natal Doğum haritamı çıkarttırdım

Natal Doğum haritama göre Hava ve Su elementi eksikliğim varmış.

Bu element eksiliğini nasıl bertaraf ederiz etkilerinden nasıl kurtuluruz konu ile uzaktan yakından alakam olmadığı için tavsiyenizi bekliyorum.i

Hukar-07

Abukan
Site Modaretorü
T.C Onaylı
SMS Onaylı
Normal Üye
Merhaba

Bu element eksiliğini nasıl bertaraf ederiz etkilerinden nasıl kurtuluruz konu ile uzaktan yakından alakam olmadığı için tavsiyenizi bekliyorum.i

İslam'da böyle bir şey var mı ki ? Bahtinizi şansınızı açmak için Vefk ve tilsimlar var. Onlardan yararlanın. Olmadı bazı Esmalar var onu çekin.

imas.ibrahim⁹⁹

Işimiz ALLAHA KALMIŞ İSE OLMUŞ BİL.
Yönetici
Site Sahibi
Danışman Hoca
T.C Onaylı
Web sitesi
www.imasibrahim.com
Merhaba

ve aleykum selam @sitemans doğum haritası olayı tamamen bir düzmece şöyle anlatayım size

yıldıznameyi biliyorsunuzdur yada duymuşsunuzdur. onun sözde yıldızlara bakılarak çıkartılmıs hali

bu aslında ÇİN HİNT VE YUNAN KARMASI BIR HİKAYE TABI BUNLARI BALLANDIRA BALLANDIRA ANLATTIKLARI İÇİN SİZDE ANLADIĞIM KADARIYLA KANPANYA VAR DEYİP SİZDEN PARA ALMISLAR PEKİ DESEM BU SADECE PARA ALMAK İÇİN BİR OYUN İNANIR MISINIZ. HATTA BU DOĞUM HARİTASINA İNTERTTEN BEDAVA BAKABİLİRSİNİZ DESEM

KONUYA GELELİM YILDIZNAME NIN HİNT ÇİN VE YUNAN EKSTRA HRİSTİYANLIK İLE KARISTIRILMIS HALİDİR
YILDIZNAME SAHİH BİR İLİM İDİ AMA FESH OLDU RESULLAH DÖNEMİNDE O DÖNEMDE GÖKTEN HABER ALAN CİNLER LEVHI MAHSUSA KADAR ÇIKIP GELECEK HAKKINDA BİLGİ VERİYORLARDI

RESULULLAH DÖNEMİNDE GÖĞÜN KAPILARI KAPANDI O DÖNEM KAHİNLER GELECEKTEN HABER VERİYORDU. NET BİLGİLERDİ. ŞAŞMAZDI
MEKKE NİN SEL BASMASI
RESULLAHIN HASTA OLMASI GİBİ YÜZLERCE OLAYI SAATİ SAATİNE DAKİKASI DAKİKASINA VERİYORLARDI.

BU DURUM RESULLAHA İNANMAK İSTEYEN İNSANLARI ŞAŞIRTIYORDU.
VE İSLAMDAN KOPMALARINI ENGELLEMEK İÇİN RESULLAHIN YARABBİ GELECEĞİN KAPILARINI KIYAMATE KADAR KAPAT DEMESİ VE ONDAN SONRA AYIN İKİYE YARILMASI MUCİZESİ

"Saat yaklaştı ve ay yarıldı. Onlar bir mucize görünce hâlâ yüz çevirirler ve şöyle derler: Sürüp giden bir büyüdür bu." Yalanladılar. Nefislerinin arzularına uydular. Halbuki her iş yerini bulacaktır. (Kamer: 1-3)

GÖKTEN HABER ALAN CİNNİ VE ŞEYTANLAR GÖKYÜZÜNDEN UZAKLASTI. BURASINI KİMSE ANLATMAZ AMA BEN ANLATAYIM BUNU BELKİ İLK KEZ BURDA DUYACAKSINIZ.
HATTA BAZI ŞEYTANI CİN KUMANDANLARI AY A HAPSEDİLDİ. HALEN ORDA YAŞAYANLAR VAR . İSRAİL BU KONUDA ONLARI ÇIKARTMAK İÇİN 1996 DEN BELLİ AYI BOMBALIYOR. UNUTMADAN İFRİT VE CİNLER BİZİM GİBİ DEĞİL ÇOK UZUN ÖMÜRLÜDÜR. EN DÜŞÜĞÜ 700 800 YIL YAŞAYANDA DAHA FAZLA OLANDA VAR DEĞİŞİK OLANDA. HATTA ŞEYTAN VE O DÖNEM YAŞAYANLAR GÖKTEN İNDİRİLDİ ADEME SECDE ETMEYENLER LANET EDİLİP GÖKYÜZÜNDEN İNDİRİLDİ VE MÜHLET VERİLDİ. HANİ ŞEYTAN ALLAHIN HUZURUNDAN ÇIK DENİLDİĞİNDE SEN VE SENİN YARDIMCILARINA KIYAMETE KADAR MUHLET VERİLDİ DENDİ YA.. İŞTE BAZILARI KIYAMETE KADAR YAŞAYACAK SADECE ŞEYTAN DEĞİL. O DÖNEM İBLİS GİBİ GÖK YÜZÜNDEN İNDİRİLEN CİNLERDE VARDI. HANİ KABALADA KOVULMUS MELEKLER ASLINDA GÖK YÜZÜNDEN ŞEYTAN İLE BERABER YÜKSELEN VE İNEN CİNLERDİR. BU ÇOK DETAYLI BİR KONU İLERDE BELKİ ANLATIRIM.
NEYSE KONUYA GELEYİM

AY YARILDIKTANN SONRA GÖKTEN HABER ALMA OLAYI KAPANDI

AYETLER

“Onlar, artık mele-i a'lâ'ya (yüce topluluğa) kulak veremezler. Her taraftan taşlanırlar. Kovulup atılırlar. Ve onlar için sürekli bir azap vardır. Ancak (meleklerin konuşmalarından) bir söz kapan olursa, onu da delip geçen bir parlak ışık takip eder.”

“Andolsun ki biz, (dünyaya) en yakın olan göğü kandillerle donattık. Bunları şeytanlara atış taneleri yaptık ve onlara alevli ateş azabını hazırladık.”

“Doğrusu biz (cinler), göğü yokladık, fakat onu sert bekçilerle, alev huzmeleriyle doldurulmuş bulduk. Halbuki, (daha önce) biz onun bazı kısımlarında (haber) dinlemek için oturacak yerler (bulup) oturuyorduk; fakat şimdi kim dinlemek isterse, kendisini gözetleyen bir alev huzmesi buluyor.”

Onları, taşlanmış (kovulmuş) her şeytandan koruduk. Ancak kulak hırsızlığı eden müstesna. Onun da peşine açık bir alev sütunu düşmüştür.”

“Şüphesiz onlar, vahyi işitmekten uzak tutulmuşlardır. Ve (gökyüzünü) itaat dışına çıkan her şeytandan koruduk.”

ONDAN SONRA YILLDIZLARDAN HABER ALINMADI.
CİNLER GÖKYÜZÜNE ÇIKAMDI VS

SONRA SONRA BU KONUDA YILDIZNAME DENİLEN BİR KİTAP ÇIKARTILAR

SONRA BUNLARI KISACA DÜZENLEDİLER

12 BURCA GÖRE KADIN VE ERKEĞE GÖRE DİZAYN ETTİLER

12 BURÇTA KADINLAR VE ERKEKLER İÇİN AYNI ŞEYİ YAZDI

BU DA ARTIK SAÇMA GENELLEME VAR ORDA İYİ BAKIN

TÜRKİYE NUFUSU 80 MİLYON YARISI KADIN YARISI ERKEK OLSUN

YAKLAŞIK BİR BURCA DÜŞEN KİŞİ SAYISI 3 MİLYON 350 BİN KİŞİ ERKEK VE KADIN AYNI KADERİ Mİ YAŞAYACAK

80.000.000/2=40,000,000

DEDİK 40 MİLYON ERKEK 40 MİLYON KADIN
40 MİLYON BÖLÜ 12 BURÇ DEDİK = BURÇ BAŞINA DÜNE KİŞİ SAYISI 3.5 MILYON İNSAN AYNI KADERİ YAŞAMAZ. SÜMMÜ HAŞA ALLAH U TELALA ACİZ Mİ Kİ HERKESİN KADERİ AYNI OLSUN. HERKESİN KADERİNİ KENDİ ÇABASINA BAĞLI KILMIŞTIR. ALLAHU TEALA İSRA SÜRESİ 13 AYET BİZ KULLARIMIZIN KADERLERİNİ KENDİ ÇABALARINA BAĞLI KILDIK DİYOR.

YILDIZNAMEYE BAKANLAR BUGUN SAÇMALIKTAN ÖTEYE GİDEMİYOR. SORUN DA BU İŞTE 12 BURÇ VE YAKLASIK HER BİR BURCA 3.5 MİLYON KİİŞİ DÜŞÜYOR MANTIKLI MI?

TEKRAR KONUYA GELİYORUM

İŞTE BU YILDIZNAME KİTAPLARINDAN ALINAN BİLGİLERLE DOĞUM HARİTASI BİLMEM NE NUMEROLOJİ EL FALI GİBİ HRİSTİYANNLARINDA DESTEĞİ İLE İNSANLARI OYALIYORLAR. AMAÇ NE Mİ GELECEĞİ MERAK EDEN İNSANLARI AVUTMA ÇOGUDA YALAN BİLGİ HELE İNTERNETTE DOLAŞANLARI DEMİYORUM BİLE

GELECEĞİ BİLENLER VAR MIDIR ALLAHU TEALANIN BİLDİRDİKLERİ VARDIR ONLAR MÜSTESNA MUHİDDİN ARABİ HALLACI MANSUR ABDULKADİR GEYLANİ VS DİYE DEVAM EDER.

ŞİMDİ BU KONULAR DAN SONRA ELEMENT EKSİKLİĞİ DE TAMAMEN UYDURMACA HİKAYE YANİ.

DE Kİ BU NASIL TAMAMLARIM SU VE HAVAYI EKSİKLİĞİNİ SORSAYDIN KEŞKE .SANA DİYECEK Kİ SANA ÖZEL ÇALISMA VEYA BİOENERJİ YAPACAGIM ÜCRET BU KADAR ARTIK NE KADAR İSTERSE SONUCTA SENDEN PARA ALMAK İÇİN SALLANAN BİR DURUM YANİ TAMAMEN UYDURMA VE ALAKASIZ.

YILDIZI DÜŞÜKLERİ DUYDUM GÖRDÜM AMA ELENTİ EKSİKLERİ DE YENİ ÇIKARMISLAR. SAKIN BUNLARA İNANMAYIN. BUNLAR PARA İÇİN YAPILMIS SÜSLENMİŞ GEREKSİZ VE HİÇBİR GERÇEGİ OLMAYAN SÖZLERDİR....

BİRAZ LATİFE YAPAYIM.. :)
BÖYLE BİR DURUM SÖZ KONUSU DEĞİLDİR OLAMAZ YANİ HAVA VE SU ELENTİ EKSİKSE BEDENE HAVA MI POMPALAYACAK. DEPO NİYETİNE SU MU DOLDURACAK SAÇMA YANİ EKSİK DOLDURULARAK TAMAMLANIR :):):) EVET SUYUMUZ EKSİK NİYETLİYİZ DESEYDİN..:):):) HAVADA BOLCA MEVCUD AĞAÇLIK ALANDA TERTEMİZ ALLAHIN İZNİ İLE :) :) :)

SAYGILARLA

KONUYU OKUYAN VEYA CEVAPLAYACAK OLANLARIN DİKKATİNE.!!!

Konu yada kaynaklarda mesaj yazma zorunluluğu yoktur.

Gereksiz,anlamsız mesajlar yazarak konuları kirletmemeye çalışalım.

DEĞERLİ ZİYARETÇİLERİMİZ Forumuzdan daha fazla faydalanmak için Lütfen ÜYE OLUN.

ÜYE OLMADAN FİKİR ALIŞ VERİŞİ YAPAMAZSINIZ.!

YENİ SİSTEMİMİZDE SMS ONAYI OLMAYAN ÜYELER FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNAMAYACAKLAR

Bir Konuşma Başlat
Selam! Whatsapp'ta sohbet etmek için aşağıdaki danışmanlarımızdan birini tıklayın
Danışmanlarımız genellikle birkaç dakika içinde yanıt verir.